0

Nie no Pedri kosmos. Trzyma forme ten nasz czaruś

14

Po raz kolejny to napisze : Bez dyskusji pierwszym Raphinha a drugi Pedri

0

@JanuszKorwinMikke W nowym roku zobaczysz lepszego Kounde i wspomnisz moje słowa. Jeszcze nie raz będziesz go tu wychwalać

1

Powiem wam ze moglby sie sprawdzic u nas. Tańszy i pewniejszy moim zdaniem

3

Wam zycze samych pozytywnych emocji z nasza Barca, Spędźcie święta w gronie najbliższych. Visca El Barca !

3

Ale bede sie smial jak Yamal wygra ta nagrode XDDD

1

Od nowego sezonu chce widziec Raphinhe z opaska i Pedri ma byc drugim kapitanem

1

To jest niesamowite jak kontuzja zrobila zjazd jego formy. Szkoda chlopa

25

Czy mnie to dziwi ze Raphinha ma dobre serducho? Nie

4

Wynocha z tym Disasi. Ake to jeszcze jeszcze.

1

@malicinho Ogladalem mecze i bardzo skoczny i super pileczke wyprowadza

12

To co? Barca Atletico final ? Z tas gra Realu mysle ze Atletico wygra. A co do Barcy to jak zagraja z Bilbao jak ostatnio to final bedzie tylko formalnością,lecz nie wolno lekcewazyc rywala. Czekam niecierpliwie na półfinał

11

Podejrzewam jakby Yamal tak sie zachowywal jak tamten placzek to juz by nie zagral w tym sezonie u Flicka albo dostawalby takie szanse niczym Endrick

0

@suszini Watpie ze De la Fuente zamieni Simona na Joana. Ale fajnie by bylo

0

Joan co kocur to jest na bramce to nie mam pytan. Bramkarz na lata

6

@suszini Napisalem komentarz i pozwol ze tez tu napisze. Flick wyciagnal z niego wszystko co sie da

14

Prawda jest taka ze ja przyszedł do Barcelony to byl dobry ale jak Filick przyszedl to wyciagnal z niego 110% i pieknie sie odplaca

6

I teraz co? Nowy rok i wejść z buta jak w poprzednim sezonie? Ja jestem za. Obrone niech dopracuja i bedzie dobrze

10

Brawo druzyna ! Bardzo wazne 3 punkty zdobyte. Wesolych swiat wszystkim

1

Wedlug mnie Joan albo Rapha mvp

4

Matko boska Joan

3

Z czuba kopnal Yamal ale jest. Ufff w koncu !

4

Jeszcze Yamal kontuzja chyba. Debil z Veigi

3

@lukasoon15 Zaloz okulary albo przewin powtorke

3

Nie no zasluzenie czerwien. Brawo sedzia

0

Kundel..... a jednak spalony

0

@Marusek No to bylo do przewidzenia

1

Rapha co ma ułożoną ta lewice

0

Cudowdnie sie to zaczyna. Brawo Rapha !

0

Balde bedzie mial tam ciezko z Buchananem. Maldini dobrze ze tam jest to mu pomoze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?