28 grudnia 2025, 16:32
0
Nie no Pedri kosmos. Trzyma forme ten nasz czaruś
27 grudnia 2025, 12:54
14
Po raz kolejny to napisze : Bez dyskusji pierwszym Raphinha a drugi Pedri
26 grudnia 2025, 15:57
@JanuszKorwinMikke W nowym roku zobaczysz lepszego Kounde i wspomnisz moje słowa. Jeszcze nie raz będziesz go tu wychwalać
25 grudnia 2025, 17:02
1
Powiem wam ze moglby sie sprawdzic u nas. Tańszy i pewniejszy moim zdaniem
24 grudnia 2025, 17:09
3
Wam zycze samych pozytywnych emocji z nasza Barca, Spędźcie święta w gronie najbliższych. Visca El Barca !
24 grudnia 2025, 15:20
Ale bede sie smial jak Yamal wygra ta nagrode XDDD
24 grudnia 2025, 06:36
Od nowego sezonu chce widziec Raphinhe z opaska i Pedri ma byc drugim kapitanem
23 grudnia 2025, 13:13
To jest niesamowite jak kontuzja zrobila zjazd jego formy. Szkoda chlopa
23 grudnia 2025, 13:12
25
Czy mnie to dziwi ze Raphinha ma dobre serducho? Nie
23 grudnia 2025, 12:33
4
Wynocha z tym Disasi. Ake to jeszcze jeszcze.
23 grudnia 2025, 08:58
@malicinho Ogladalem mecze i bardzo skoczny i super pileczke wyprowadza
22 grudnia 2025, 14:37
12
To co? Barca Atletico final ? Z tas gra Realu mysle ze Atletico wygra. A co do Barcy to jak zagraja z Bilbao jak ostatnio to final bedzie tylko formalnością,lecz nie wolno lekcewazyc rywala. Czekam niecierpliwie na półfinał
22 grudnia 2025, 11:52
11
Podejrzewam jakby Yamal tak sie zachowywal jak tamten placzek to juz by nie zagral w tym sezonie u Flicka albo dostawalby takie szanse niczym Endrick
22 grudnia 2025, 11:09
@suszini Watpie ze De la Fuente zamieni Simona na Joana. Ale fajnie by bylo
22 grudnia 2025, 10:32
Joan co kocur to jest na bramce to nie mam pytan. Bramkarz na lata
22 grudnia 2025, 10:31
6
@suszini Napisalem komentarz i pozwol ze tez tu napisze. Flick wyciagnal z niego wszystko co sie da
22 grudnia 2025, 10:24
Prawda jest taka ze ja przyszedł do Barcelony to byl dobry ale jak Filick przyszedl to wyciagnal z niego 110% i pieknie sie odplaca
21 grudnia 2025, 18:20
I teraz co? Nowy rok i wejść z buta jak w poprzednim sezonie? Ja jestem za. Obrone niech dopracuja i bedzie dobrze
21 grudnia 2025, 18:10
10
Brawo druzyna ! Bardzo wazne 3 punkty zdobyte. Wesolych swiat wszystkim
21 grudnia 2025, 17:52
Wedlug mnie Joan albo Rapha mvp
21 grudnia 2025, 17:43
Matko boska Joan
21 grudnia 2025, 17:38
Z czuba kopnal Yamal ale jest. Ufff w koncu !
21 grudnia 2025, 16:58
Jeszcze Yamal kontuzja chyba. Debil z Veigi
21 grudnia 2025, 16:57
@lukasoon15 Zaloz okulary albo przewin powtorke
Nie no zasluzenie czerwien. Brawo sedzia
21 grudnia 2025, 16:35
Kundel..... a jednak spalony
21 grudnia 2025, 16:34
@Marusek No to bylo do przewidzenia
Rapha co ma ułożoną ta lewice
21 grudnia 2025, 16:30
Cudowdnie sie to zaczyna. Brawo Rapha !
21 grudnia 2025, 15:59
Balde bedzie mial tam ciezko z Buchananem. Maldini dobrze ze tam jest to mu pomoze
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Nie no Pedri kosmos. Trzyma forme ten nasz czaruś
14
Po raz kolejny to napisze : Bez dyskusji pierwszym Raphinha a drugi Pedri
0
@JanuszKorwinMikke W nowym roku zobaczysz lepszego Kounde i wspomnisz moje słowa. Jeszcze nie raz będziesz go tu wychwalać
1
Powiem wam ze moglby sie sprawdzic u nas. Tańszy i pewniejszy moim zdaniem
3
Wam zycze samych pozytywnych emocji z nasza Barca, Spędźcie święta w gronie najbliższych. Visca El Barca !
3
Ale bede sie smial jak Yamal wygra ta nagrode XDDD
1
Od nowego sezonu chce widziec Raphinhe z opaska i Pedri ma byc drugim kapitanem
1
To jest niesamowite jak kontuzja zrobila zjazd jego formy. Szkoda chlopa
25
Czy mnie to dziwi ze Raphinha ma dobre serducho? Nie
4
Wynocha z tym Disasi. Ake to jeszcze jeszcze.
1
@malicinho Ogladalem mecze i bardzo skoczny i super pileczke wyprowadza
12
To co? Barca Atletico final ? Z tas gra Realu mysle ze Atletico wygra. A co do Barcy to jak zagraja z Bilbao jak ostatnio to final bedzie tylko formalnością,lecz nie wolno lekcewazyc rywala. Czekam niecierpliwie na półfinał
11
Podejrzewam jakby Yamal tak sie zachowywal jak tamten placzek to juz by nie zagral w tym sezonie u Flicka albo dostawalby takie szanse niczym Endrick
0
@suszini Watpie ze De la Fuente zamieni Simona na Joana. Ale fajnie by bylo
0
Joan co kocur to jest na bramce to nie mam pytan. Bramkarz na lata
6
@suszini Napisalem komentarz i pozwol ze tez tu napisze. Flick wyciagnal z niego wszystko co sie da
14
Prawda jest taka ze ja przyszedł do Barcelony to byl dobry ale jak Filick przyszedl to wyciagnal z niego 110% i pieknie sie odplaca
6
I teraz co? Nowy rok i wejść z buta jak w poprzednim sezonie? Ja jestem za. Obrone niech dopracuja i bedzie dobrze
10
Brawo druzyna ! Bardzo wazne 3 punkty zdobyte. Wesolych swiat wszystkim
1
Wedlug mnie Joan albo Rapha mvp
4
Matko boska Joan
3
Z czuba kopnal Yamal ale jest. Ufff w koncu !
4
Jeszcze Yamal kontuzja chyba. Debil z Veigi
3
@lukasoon15 Zaloz okulary albo przewin powtorke
3
Nie no zasluzenie czerwien. Brawo sedzia
0
Kundel..... a jednak spalony
0
@Marusek No to bylo do przewidzenia
1
Rapha co ma ułożoną ta lewice
0
Cudowdnie sie to zaczyna. Brawo Rapha !
0
Balde bedzie mial tam ciezko z Buchananem. Maldini dobrze ze tam jest to mu pomoze