21 grudnia 2025, 15:18
0
@tervas albo digidong xd
21 grudnia 2025, 15:03
7
Oby Fermin tez odpalil. Po zwycięstwo !
21 grudnia 2025, 14:47
5
Co uderzyl to jego
21 grudnia 2025, 14:01
1
No maja we krwi od naszych chlopakow te remontady xd
21 grudnia 2025, 13:59
Ojej wiezadla... no to na koncowke wroci sezonu
21 grudnia 2025, 11:28
@bbartekfcb Czasami mam wrazenie ze tam gdzie bys go posadzil to by mega mecz zagral
21 grudnia 2025, 11:13
11
Ericzek dzis czyść tam i ustaw tego Digidonga aby w końcu nie robił tych kółeczek
21 grudnia 2025, 10:38
@masik86 Chyba masz stany lękowe i dlatego tak ci sie śniło xd
21 grudnia 2025, 10:10
8
Dzisiaj show Raphinhi cos czuje. Wazne aby wygrac
21 grudnia 2025, 09:48
@Shafiqua Raczej Ferran zagra
21 grudnia 2025, 07:39
Ale ciezki mecz to bedzie. Stresik jest
21 grudnia 2025, 00:31
Za takie zachowania to u Flicka dawno juz by lawę grzał. Drugi Endrick bylby
20 grudnia 2025, 23:05
4
Bez tego Mbappe to by zagubieni byli. Trzeba odpowiedziec jutro zwycieztwem. Bedzie ciezko ale trzeba wierzyc
20 grudnia 2025, 22:18
A juz go chwalilem... Ehh
20 grudnia 2025, 21:09
Ale cisnie Sevilla
20 grudnia 2025, 19:19
@19xavi93 Jak nie rozumiesz to co ci poradze?
20 grudnia 2025, 15:58
9
Panie Flick tez nas to dziwi czemu go tam nie ma. Smiech ze tam Judasz Ballinch.. jest w 11
20 grudnia 2025, 11:28
Czy zostanie czy nie to trzeba sciagnac topke obronce. Nie ma innej mozliwosci
20 grudnia 2025, 02:46
To juz zdecydowanie Bastoni tanszy od Joszko
19 grudnia 2025, 20:17
Araujo wroci to bedzie zmiennikiem na prawej obronie xd
19 grudnia 2025, 13:36
3
Moim zdaniem bedzie dostepny ale na lawce musi byc.
18 grudnia 2025, 14:38
Dla mnie podpisanie z Flickiem kontraktu to zasrany obowiazek
18 grudnia 2025, 11:39
Ja mówię nadal że może zimą odejść i podtrzuje to. Lepiej jakby do Milanu poszedł
17 grudnia 2025, 20:41
6
A Realowcy juz na mediach sie pluja ze Flick nie ma szacunku do Wojtka xd
16 grudnia 2025, 23:16
No juz myslalem ze Marcusik nie trafi. Dobra 1/8 jest po ciezkim meczu. Czemu my ze slabymi musimy tak slabo grac
16 grudnia 2025, 23:08
Marcus to chyba popil z peszko wczoraj. A Yamal to juz wgl
16 grudnia 2025, 23:03
Christiensen powinien dostawac wiecej minut wedlug mnie. Nie chodzi nawet o ten mecz,ale pokazuje ze zasluguje
16 grudnia 2025, 22:43
Was tez wkurzaja te kółeczka Digi donga?
16 grudnia 2025, 21:03
@sokot Tak na eleven1
16 grudnia 2025, 20:13
10
@fotohobby Pewnie sedzia problemem XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@tervas albo digidong xd
7
Oby Fermin tez odpalil. Po zwycięstwo !
5
Co uderzyl to jego
1
No maja we krwi od naszych chlopakow te remontady xd
0
Ojej wiezadla... no to na koncowke wroci sezonu
5
@bbartekfcb Czasami mam wrazenie ze tam gdzie bys go posadzil to by mega mecz zagral
11
Ericzek dzis czyść tam i ustaw tego Digidonga aby w końcu nie robił tych kółeczek
0
@masik86 Chyba masz stany lękowe i dlatego tak ci sie śniło xd
8
Dzisiaj show Raphinhi cos czuje. Wazne aby wygrac
0
@Shafiqua Raczej Ferran zagra
5
Ale ciezki mecz to bedzie. Stresik jest
0
Za takie zachowania to u Flicka dawno juz by lawę grzał. Drugi Endrick bylby
4
Bez tego Mbappe to by zagubieni byli. Trzeba odpowiedziec jutro zwycieztwem. Bedzie ciezko ale trzeba wierzyc
0
A juz go chwalilem... Ehh
0
Ale cisnie Sevilla
0
@19xavi93 Jak nie rozumiesz to co ci poradze?
9
Panie Flick tez nas to dziwi czemu go tam nie ma. Smiech ze tam Judasz Ballinch.. jest w 11
1
Czy zostanie czy nie to trzeba sciagnac topke obronce. Nie ma innej mozliwosci
0
To juz zdecydowanie Bastoni tanszy od Joszko
0
Araujo wroci to bedzie zmiennikiem na prawej obronie xd
3
Moim zdaniem bedzie dostepny ale na lawce musi byc.
4
Dla mnie podpisanie z Flickiem kontraktu to zasrany obowiazek
0
Ja mówię nadal że może zimą odejść i podtrzuje to. Lepiej jakby do Milanu poszedł
6
A Realowcy juz na mediach sie pluja ze Flick nie ma szacunku do Wojtka xd
4
No juz myslalem ze Marcusik nie trafi. Dobra 1/8 jest po ciezkim meczu. Czemu my ze slabymi musimy tak slabo grac
4
Marcus to chyba popil z peszko wczoraj. A Yamal to juz wgl
3
Christiensen powinien dostawac wiecej minut wedlug mnie. Nie chodzi nawet o ten mecz,ale pokazuje ze zasluguje
5
Was tez wkurzaja te kółeczka Digi donga?
0
@sokot Tak na eleven1
10
@fotohobby Pewnie sedzia problemem XD