@barcelonista76 Ale ja pisze o Lewym a nie Yamalu. Juz przywyklem do tego ze na kazdy mecz go wystawia. Niech sie nie zdziwi jak Yamal kontuzje jakas powazna zlapie
@Cules69 Z tego co pamietam w tamtym sezonie Barca tez dobrze az tak nie grala. Dopiero w styczniu pokazali swoja prawdziwa forme i oby teraz tez tak bylo. W koncu sam Arsenal zacznie sie potykac. Jeszcze jest do poprawy,ale wierze ze wujek Flick ogarnie to. Wierze w to
Dziennikarze juz widze gownoburze chca robic i nie maja z czego aferki robic. Tam zacznijcie o Realu cos pisac a nie jakies farmazony puszczacie o Barcelonie. Co tym razem bedzie? Lewy rozmawial z Flickiem ze chce na obrone?
0
Oho jeszcze mecz przelozony o 30 min
0
@barcelonista76 Ale ja pisze o Lewym a nie Yamalu. Juz przywyklem do tego ze na kazdy mecz go wystawia. Niech sie nie zdziwi jak Yamal kontuzje jakas powazna zlapie
0
Co sie dzieje z Lewym? Juz wam powiem co moze byc na rzeczy. Nie wiem czy czasami zima nie odejdzie. Oby nie lecz mam takie przeczucia
2
@Barca_Q Taka troche 3-4-3 formacja
0
Cos przeczuwalem ze Niemca moze na bramke dac. Jak przez niego przegramy to na stosie go spalimy xd Oby spokojnie wynik dowieźć
0
Zawiodlem sie. Myslalem ze wiekszosc bedzie ze szkolki. No ale nie ma co lekcewazyc rywala. Zrobic robote i isc dalej
0
Juz widze jak kupuja Bastonego XD Sciagnac Guehi albo Shlotterbecka i na nich sie skupic.
0
Pucharek rusza to niech Flick testuje jakiegos srodkowego obronce ze szkolki
0
@Patinka353 No kurde oby ;D Innego wyjscia nie widze niz walczyc o wszystko
0
@kejdzi To tez. Wiele bylo kontrowersji
0
@Cules69 Z tego co pamietam w tamtym sezonie Barca tez dobrze az tak nie grala. Dopiero w styczniu pokazali swoja prawdziwa forme i oby teraz tez tak bylo. W koncu sam Arsenal zacznie sie potykac. Jeszcze jest do poprawy,ale wierze ze wujek Flick ogarnie to. Wierze w to
1
@KamilS689 Realowi nie podyktowano karnego
1
@lukasoon15 Ja tez ale lepszy remis niz przegrana alaves
3
Dobra remisik jest. Oby dotrwali
2
Ladnie po raz kolejny Raphe okradli
0
Nie wierze XD Spalony
0
Dawaj rekin ! Gon tego Mbappe !
0
@addept Wlasnie cie uciszyl
1
Najsilniejszy skladzior. Dawac Pany wygrajcie to wysoko abysmy sie nie stresowali znowu. VeB !
7
Jak taka serie bedzie miala to nie ma bata musi pilke zgarnac
0
@Gacek5 Niemieckie antidotum
7
Yamal niech odpocznie i Ronnyego bym chciał widziec
27
Raphinha a drugi Pedri i nie ma dyskusji
0
@Pablozeusz Wiem,zarcik to byl
0
@matix19(2) To akurat pewne ze Neuer bedzie stal
0
A tu patrzymy Flick zaskoczyl i Ter Stegen w pierwszej 11 XD
2
Ale w koncu musialo tak sie stac ze zaacznie cos odczuwac. Jak nie zagra dzis to City tam ich zleje
5
Arbeloa najblizej jest przejecia z tego co pisza
0
@xavi890 Nie ma znaczenia czy beda miec czy nie. Robota jest do wykonania
6
Dziennikarze juz widze gownoburze chca robic i nie maja z czego aferki robic. Tam zacznijcie o Realu cos pisac a nie jakies farmazony puszczacie o Barcelonie. Co tym razem bedzie? Lewy rozmawial z Flickiem ze chce na obrone?