1

@MagdJanko No słuszny słuszny

4

Normalny dzien w Realu. Karniaczek xd

4

Ale brame jeb... oby tak dalej

0

Wydaje mi sie ze odejdzie po sezonie

2

@xavi890 Nie no W srodku Maldini z Cubarsim musi grac i na prawej Kundel. Flick chyba znowu takiego babola nie zrobi. Ja nawet szukalbym kogos ze szkolki. Cubarsi nam sie trafil to czemu znowu nie poszukac kogos innego? Ale strasznie ciekawy tego meczu jestem

15

We wtorek bedzie prawdziwy egzamin na co stac nasza druzyne. Pedri i Raphinha wrocil wiec dobry meczyk bedzie

3

Olmoooooooooo. Rzadko sie widzi aby dwie bramki ladowal

3

Juz myślałem ze Raphinha czerwien wylapal XD

2

Yamal..... co zes odwalil XD

1

Martin po raz kolejny mecz na srodku obrony pokazuje ze powinien tam byc jak na razie

4

Jak Raphinha jest to zupelnie ten Atak inaczej wyglada.

0

Boze jak slicznie wyglada ten Stadion jak tak kolorowo jest

19

No w koncu Bernal ! Tego sie nie spoodziewalem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mikke Goretzka jest defensywnym jesli sie nie myle. Tu musi byc lewonożny srodkowy.Schlotterbeck idealny kandydat

0

Komentarz usunięty

1

@mikke Jakiego Argentynczyka?

0

@JUNIORcom Dajcie szanse temu Flickowi. Ja wierze ze wszystko pouklada. Jeszcze bedziecie mu dziekowac

3

@Czyhrynski Jakbyś oglądał mecze to bys widzial ze nie mieliśmy wgl środka. Problemem jest obrona ktora zostanie zmieniona i ja w to wierze. Ty chyba nawet nie wiesz jakim waznym elementem w tej ukladance jest Pedri. W tamtym sezonie z tego co pamietam Barca tez zaczela rozkrecac sie na maxa jakos w styczniu i doskonale wiemy jak to się skończyło. Ja wierze ze Flick zrobi cos z ta drużyna.

0

@VinDiesel Japa

0

Bez Mbappe to oni palcem do d.. nie trafia. Bez niego to taka kiche by grali ze to szok

0

Jak jest Pedri to wszystko staje sie latwiejsze

0

@xavi890 I patrz braklo Martineza i juz jakie gowno sie robi... Inigo wroc...

1

Jakie szanse? Trzeba teraz wszystkie mecze wygrac i liczyc ze ktos z powyzszych druzyn sie potknie. Panie Flick zrob cos z tym dopóki jeszcze wcześnie jest

0

Zima to proponowałbym lewonożnego obrońcę kupić i za tego Araujo solidnego obrońcę

0

PPrzykro sie na to patrzylo i patrzy. No coz. Mecz do zapomnienia. Wyciagnac wnioski i to solidnie. Na pewno do przemyslenia czy jest sens Araujo dawac na obrone.

0

@jacek905 Na pewno lepiej by od poczatku zagral niz Araujo

0

Niech Barca po tym meczu zrobi sobie rachunek sumienia i niech wyciagnie wnioski dopooki jeszcze wczesnie jest. Smialismy sie z Realu a sami kiche gramy taka ze masakra...

2

Szkoda patrzec na ten cyrk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?