43

Flick madrze zrobil nie wpuszczajac Raphy i sciagnal Pedriego wczesniej. Trzeba troche punktow w LM nadrobic

4

Hahah Atletico co fraj...

6

Widac poprawe u naszych chlopakow. Czy wierze ze daleko zajdziemy w tym sezonie ? Oczywiscie. Czy mozna zrobic powtorke z tamtego sezonu? Nie wiem lecz sie domyślam

5

@partymaker Mi nawet przez mysl nie przechodzi co Flick by zrobil jakby zremisowali

4

Jak to zremisuja to ja nie wiem co zrobieXD

2

Teraz niech wpusci Torrentsa za balde ,Dro niech sobie pobiega i bede zadowolony

0

@czychu No po meczu wysoka note bedzie mial. Super wystep

4

Torres MVP ! Brawo !

0

@Patro98 Ronny Kakashi

1

@tomasthc Z naruto

2

I teraz Marcus z wolnego

3

Ronnnyyyyyyyyyyy ! Zasluzyl sobie na tego gola !

0

Lojojoj jakby to Ronny uderzyl....

0

I ludzie beda pisac ze ze slabiakami strzela. Rekin po hatricka !

1

Co robi rekin hahaha XD

2

Rekin to zmora Betisu. Jechac z nimi !

1

@seba90 Nie podoba ci sie to ze Flick rotuje? Mi sie podoba bo to pokazuje ze u Flicka kazdy jest wazny u niego

0

@HiBro No jak nie bedzie szlo to zmienia sie

0

@HiBro Ja bym bardziej obstawial ze Yamalek u siebie na skrzydle zostanie a w miejsce Fermina Ronny. Flick zaskoczyl ze skladem to i z ustawieniem sie nie zdziwie.

1

Ale jak prawie wszyscy zdrowi sa to lawka rezerwowych wyglada imponujaco

16

W koncu doczekalismy sie Ronnego. A co do Raphinhi pewnie daje mu odpoczac. Ale oby nic zlego. Jedziemy !

3

Ewcia nasza idzie po złota piłkę

2

Lewy sie skonczyl podobniez XD Dzis wali dwie bramy

0

@mati15d Tez dobry pomysl :)

0

A moze by tak dwoch zabrac ? xd

0

Wedlug mnie dobrze bedzie jak Raphinha bedzie mial zmiennika na lewa strone. Ale mowie Flickiem nie jestem i niech Flick prowadzi xd

1

Za bardzo ryzykownie wystawiajac Rashforda i Raphinhe w jednym skladzie. Ja bym zostawil na lawce Marcusa. Ale Flickiem nie jestem i szefuncio wie co robi.Dzis mam nadzieje pokazemy forme z Atletico a moze i lepsza! VeB !

0

@gohan77 Poczekaj. Yamal sie rozkreci. W tamtym roku tez do stycznia takiego show nie pokazywal a pozniej widziales co robil z rywalami. Ja z niego wierze

4

@gohan77Pewnie Yamal nie zasluzyl XD 3 gole 3 asysty XD Nie bierz za duzo

4

Jakby odszedl po sezonie to Deco i Laporta do dymisji.ale watpie ze odejdzie. Zbyt zwiazany jest z tym klubem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?