Widac poprawe u naszych chlopakow. Czy wierze ze daleko zajdziemy w tym sezonie ? Oczywiscie. Czy mozna zrobic powtorke z tamtego sezonu? Nie wiem lecz sie domyślam
@HiBro Ja bym bardziej obstawial ze Yamalek u siebie na skrzydle zostanie a w miejsce Fermina Ronny. Flick zaskoczyl ze skladem to i z ustawieniem sie nie zdziwie.
Za bardzo ryzykownie wystawiajac Rashforda i Raphinhe w jednym skladzie. Ja bym zostawil na lawce Marcusa. Ale Flickiem nie jestem i szefuncio wie co robi.Dzis mam nadzieje pokazemy forme z Atletico a moze i lepsza! VeB !
@gohan77 Poczekaj. Yamal sie rozkreci. W tamtym roku tez do stycznia takiego show nie pokazywal a pozniej widziales co robil z rywalami. Ja z niego wierze
43
Flick madrze zrobil nie wpuszczajac Raphy i sciagnal Pedriego wczesniej. Trzeba troche punktow w LM nadrobic
4
Hahah Atletico co fraj...
6
Widac poprawe u naszych chlopakow. Czy wierze ze daleko zajdziemy w tym sezonie ? Oczywiscie. Czy mozna zrobic powtorke z tamtego sezonu? Nie wiem lecz sie domyślam
5
@partymaker Mi nawet przez mysl nie przechodzi co Flick by zrobil jakby zremisowali
4
Jak to zremisuja to ja nie wiem co zrobieXD
2
Teraz niech wpusci Torrentsa za balde ,Dro niech sobie pobiega i bede zadowolony
0
@czychu No po meczu wysoka note bedzie mial. Super wystep
4
Torres MVP ! Brawo !
0
@Patro98 Ronny Kakashi
1
@tomasthc Z naruto
2
I teraz Marcus z wolnego
3
Ronnnyyyyyyyyyyy ! Zasluzyl sobie na tego gola !
0
Lojojoj jakby to Ronny uderzyl....
0
I ludzie beda pisac ze ze slabiakami strzela. Rekin po hatricka !
1
Co robi rekin hahaha XD
2
Rekin to zmora Betisu. Jechac z nimi !
1
@seba90 Nie podoba ci sie to ze Flick rotuje? Mi sie podoba bo to pokazuje ze u Flicka kazdy jest wazny u niego
0
@HiBro No jak nie bedzie szlo to zmienia sie
0
@HiBro Ja bym bardziej obstawial ze Yamalek u siebie na skrzydle zostanie a w miejsce Fermina Ronny. Flick zaskoczyl ze skladem to i z ustawieniem sie nie zdziwie.
1
Ale jak prawie wszyscy zdrowi sa to lawka rezerwowych wyglada imponujaco
16
W koncu doczekalismy sie Ronnego. A co do Raphinhi pewnie daje mu odpoczac. Ale oby nic zlego. Jedziemy !
3
Ewcia nasza idzie po złota piłkę
2
Lewy sie skonczyl podobniez XD Dzis wali dwie bramy
0
@mati15d Tez dobry pomysl :)
0
A moze by tak dwoch zabrac ? xd
0
Wedlug mnie dobrze bedzie jak Raphinha bedzie mial zmiennika na lewa strone. Ale mowie Flickiem nie jestem i niech Flick prowadzi xd
1
Za bardzo ryzykownie wystawiajac Rashforda i Raphinhe w jednym skladzie. Ja bym zostawil na lawce Marcusa. Ale Flickiem nie jestem i szefuncio wie co robi.Dzis mam nadzieje pokazemy forme z Atletico a moze i lepsza! VeB !
0
@gohan77 Poczekaj. Yamal sie rozkreci. W tamtym roku tez do stycznia takiego show nie pokazywal a pozniej widziales co robil z rywalami. Ja z niego wierze
4
@gohan77Pewnie Yamal nie zasluzyl XD 3 gole 3 asysty XD Nie bierz za duzo
4
Jakby odszedl po sezonie to Deco i Laporta do dymisji.ale watpie ze odejdzie. Zbyt zwiazany jest z tym klubem