22 listopada 2025, 14:02
0
@MessiForeverTheBest ZMIEN TE KOLOROWE BADZIEWIE I ORZEKLA ZOSTAW
22 listopada 2025, 13:42
1
No raczej ze wygwizdaja go ze w ostatnich chwilach podpisal kontrakt z Bilbao. Wywalone w ziomka. Idzie w zapomniane
22 listopada 2025, 13:07
@xavi890 Ciekawe czy wgl Marcus bedzie
22 listopada 2025, 11:28
Ciekawe czy bedzie ten Marcus
21 listopada 2025, 16:56
Mi sie wydaje ze samoboj bedzie
21 listopada 2025, 12:54
4
Nooo każdy rozsądny człowiek wiedział ze tak sie skończy xd
21 listopada 2025, 09:21
Hansi jest to ma byc twoj last dance w Barcelonie to zrob cos dla nas : Wygraj wszystko
21 listopada 2025, 07:58
2
Nie no Kane nie. Ale Alvareza? Marzenie
20 listopada 2025, 13:48
@Oster273727 Mowilem ze Albania
20 listopada 2025, 13:03
Dawac ta Albanie
19 listopada 2025, 19:24
Wydaje mi sie ze Figo kopnie xd
18 listopada 2025, 11:35
Niedługo wróci element naszej układanki w polu. Jeszcze Pedri i Raphinha i można grac
17 listopada 2025, 15:46
12
Barca wraca do domu ! Niesamowita wiadomość ! W końcu
17 listopada 2025, 09:56
3
Ja wierze Yamalowi i dzis cos usłyszymy
16 listopada 2025, 21:32
7
@GuillegaviraDokladnie. Ale bedzie z niego pozytek
16 listopada 2025, 20:18
9
Marcusa tak cisneli a zobaczcie jak asystuje. Trzeba sie cieszyc nawet z takich rzeczy !
16 listopada 2025, 19:34
13
Ale to bedzie aura jak wrocimy na Camp Nou i Barca zacznie grać
16 listopada 2025, 14:09
20
Nasz kot wraca pomiedzy slupki. W koncu
14 listopada 2025, 13:47
Z tego co pamietam w tamtym sezoinie Barca tez troche po czasie sie tak na maxa bujnęła. Oby tak bylo tym razem. Marzenie LM wygrac
14 listopada 2025, 13:15
Powiem tak : Nie uwierze dopoki oficjalki nie zobacze. Jesli tak ma wygladac zastepca Lewego to ja sie na to godze.Oczywiscie jesli fundusze na to pozwola
13 listopada 2025, 23:24
8
Dobre nowinki jesli Rapha,Garcia i Yamal wroca. Inaczej bedzie sie ogladalo ta Barce
12 listopada 2025, 21:06
11
Z Pedrim to tam spokojnie. To nasz diament
11 listopada 2025, 19:06
@Soetie A sory o Pedrim zapomnialem xd
11 listopada 2025, 17:33
Fermin ma zostac. Teraz jest najlepszym graczem obecnie w Barcelonie
11 listopada 2025, 10:48
Haha tak jest ! Wcale mi ich nie szkoda. Kuruj sie Yamalek Barcelońską metoda a nie jakimiś szczepionkami mongolskimi
9 listopada 2025, 23:00
No i bez środka żadnego zostaliśmy xd
9 listopada 2025, 21:53
Ale meczychooooo ! Dlatego dla takich meczy kocham football .Oby druga połowa była też taka ciekawa
7 listopada 2025, 10:08
@Adam065 Tego to nikt nie wie bo tu sie zmienia co 5 min wszystko xd
5 listopada 2025, 23:09
Z taka gra to my odpadniemy w Ćwierćfinale.
5 listopada 2025, 12:51
Brugge dobry zespol. Ale zobaczylbym Martina w 1 skladzie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@MessiForeverTheBest ZMIEN TE KOLOROWE BADZIEWIE I ORZEKLA ZOSTAW
1
No raczej ze wygwizdaja go ze w ostatnich chwilach podpisal kontrakt z Bilbao. Wywalone w ziomka. Idzie w zapomniane
0
@xavi890 Ciekawe czy wgl Marcus bedzie
0
Ciekawe czy bedzie ten Marcus
1
Mi sie wydaje ze samoboj bedzie
4
Nooo każdy rozsądny człowiek wiedział ze tak sie skończy xd
4
Hansi jest to ma byc twoj last dance w Barcelonie to zrob cos dla nas : Wygraj wszystko
2
Nie no Kane nie. Ale Alvareza? Marzenie
0
@Oster273727 Mowilem ze Albania
0
Dawac ta Albanie
1
Wydaje mi sie ze Figo kopnie xd
1
Niedługo wróci element naszej układanki w polu. Jeszcze Pedri i Raphinha i można grac
12
Barca wraca do domu ! Niesamowita wiadomość ! W końcu
3
Ja wierze Yamalowi i dzis cos usłyszymy
7
@GuillegaviraDokladnie. Ale bedzie z niego pozytek
9
Marcusa tak cisneli a zobaczcie jak asystuje. Trzeba sie cieszyc nawet z takich rzeczy !
13
Ale to bedzie aura jak wrocimy na Camp Nou i Barca zacznie grać
20
Nasz kot wraca pomiedzy slupki. W koncu
2
Z tego co pamietam w tamtym sezoinie Barca tez troche po czasie sie tak na maxa bujnęła. Oby tak bylo tym razem. Marzenie LM wygrac
0
Powiem tak : Nie uwierze dopoki oficjalki nie zobacze. Jesli tak ma wygladac zastepca Lewego to ja sie na to godze.Oczywiscie jesli fundusze na to pozwola
8
Dobre nowinki jesli Rapha,Garcia i Yamal wroca. Inaczej bedzie sie ogladalo ta Barce
11
Z Pedrim to tam spokojnie. To nasz diament
0
@Soetie A sory o Pedrim zapomnialem xd
0
Fermin ma zostac. Teraz jest najlepszym graczem obecnie w Barcelonie
20
Haha tak jest ! Wcale mi ich nie szkoda. Kuruj sie Yamalek Barcelońską metoda a nie jakimiś szczepionkami mongolskimi
2
No i bez środka żadnego zostaliśmy xd
1
Ale meczychooooo ! Dlatego dla takich meczy kocham football .Oby druga połowa była też taka ciekawa
2
@Adam065 Tego to nikt nie wie bo tu sie zmienia co 5 min wszystko xd
7
Z taka gra to my odpadniemy w Ćwierćfinale.
0
Brugge dobry zespol. Ale zobaczylbym Martina w 1 skladzie