@Coutinho007 Okienko się jeszcze nie skończyło a już panikujesz xd Jeszcze może wyjść tak,że Fatiego i Abde nie będzie a przyjdzie Felix z Cancelo i wcale bym się nie zdziwił jakby Barca jeszcze kogoś ściągnęła. Poczekaj spokojnie do 23:59 ;)
@David_Martin Sam mówił,że można negocjować z Atletico ws Felixa pod warunkiem,że prawa obrona i ofensywny pomocnik będzie kupiony (Cancelo+Bernardo lub Lo Celso)
Nie oszukujmy się : Jakby Neymar przyszedł to jedynie mógłby na 10 min szansę dostawać. Wypożyczyć lub sprzedać. 50 baniek możemy za niego dostać,więc brać póki można
Nie wiem co macie do Neymara... Fakt jak odchodził wybrał pieniądze,ale dużo nam dał i może dać. Na Oriola też narzekaliście,że się nie sprawdzi a prezezon zaje.. zaczął. Jak Neymar wróci,to będę jak najbardziej za bo zyskamy marketingowo to po 1 a po 2 dość ryzykowne : Jeśli kontuzje nie będą go atakowały,to jeszcze może dać duuużo Barcelonie
Z jednej strony fajnie jakby Neymar wrócił,ale z drugiej strony już mamy swoje perełki : Ansu, Abde, Fermin, Yamal. Yamala nawet bym zaryzykował i do 1 składu wepchnął
0
@Coutinho007 Okienko się jeszcze nie skończyło a już panikujesz xd Jeszcze może wyjść tak,że Fatiego i Abde nie będzie a przyjdzie Felix z Cancelo i wcale bym się nie zdziwił jakby Barca jeszcze kogoś ściągnęła. Poczekaj spokojnie do 23:59 ;)
0
Będzie jak w poprzednim letnim okienku : Będzie 23 godzina,to wpisy co 2 minuty będą się pojawiać
1
Mimo tego,to dziękujemy Lenglet !
1
Jakby się jakimś cudem udało go całkowicie sprzedać,to 50-60 mln . Wtedy się jeszcze może uda kupić jakiegoś zmiennika.
2
Mam nadzieję,że w bambuko nie polecą z Barcą i wyślą te pieniążki
0
Wiedziałem,że to tak się skończy..
0
@stone80 Pamiętaj : Jeśli widzisz słynne here we go,to znaczy,że to jest prawdziwe.
1
Myślicie,że jak Cancelo przyjdzie to koniec transferów będzie? Przydałby się jeszcze ofensywny ktoś.
0
@David_Martin Sam mówił,że można negocjować z Atletico ws Felixa pod warunkiem,że prawa obrona i ofensywny pomocnik będzie kupiony (Cancelo+Bernardo lub Lo Celso)
0
No fajnie sie zapowiada
0
Brać Sona z Totków,Lozano z Napoli lub Kudusa
0
@Dembusio123 Kontuzje by go brały xd
0
Przeżyje się jakoś. Zależało mi aby znowu założył podkoszulkę Barcelony,ale będą lepsi i są lepsi
0
jest 40 a bedzie 55. Wiec za Cancelo będzie a potem co dalej? XD nie ma kogo sprzedać. Chyba że za Raphinhe dadzą 80 ;p
1
Hahhahaah ręka. Co za i.... XD
3
Sędziowanie w tym meczu... DNO.
6
Ojej jakie hejty tu widzę XD Jeszcze Raphinha strzeli brameczkę i was uciszy hejterzy. Po 3 Pkt ! VeB !
8
Jakiegoś pecha ma Real w tym sezonie... Zdrowia dla Militao i Courtois !
0
@Kaziol47 Było mówione,że Barca może go pozyskać wypożyczając co a decyzja należy do Neymara czy będzie chciał czy nie. Zacznij dobrze czytać artykuły
0
No to nawet jeśli przejdzie do Arabów to będzie egzamin
czy wybierze pieniążki,czy tak jak mówił,że chce wrócić do Barcy.
0
Z taką formą,to nie strzeli nawet 20. Ale obym się mylił
0
Nie oszukujmy się : Jakby Neymar przyszedł to jedynie mógłby na 10 min szansę dostawać. Wypożyczyć lub sprzedać. 50 baniek możemy za niego dostać,więc brać póki można
1
Nie wiem co macie do Neymara... Fakt jak odchodził wybrał pieniądze,ale dużo nam dał i może dać. Na Oriola też narzekaliście,że się nie sprawdzi a prezezon zaje.. zaczął. Jak Neymar wróci,to będę jak najbardziej za bo zyskamy marketingowo to po 1 a po 2 dość ryzykowne : Jeśli kontuzje nie będą go atakowały,to jeszcze może dać duuużo Barcelonie
1
To już kurde jaja są jakieś... Ja już nie patrzę na to kto zainteresowany jest itp... Do końca okienka sobie poczekam co oni planują zrobić
0
Z jednej strony fajnie jakby Neymar wrócił,ale z drugiej strony już mamy swoje perełki : Ansu, Abde, Fermin, Yamal. Yamala nawet bym zaryzykował i do 1 składu wepchnął
0
Fati to tam okej,ale Ferran mnie zaskoczył. Oby wykorzystał szansę w tym sezonie
0
@Matix90 Oczywiście że tak :D Ale na marzeniach się skończyło xd
0
Szkoda,że całościowo nie jest to wypłacane... Okienko byśmy mieli zaje...
5
Dembele niech się wypcha. Robi nam się niezły zawodnik na lata. Yamal nie spierdziel tego. Cudowna zmiana tego młodzieńca
1
Powiem wam,żeten ferran trochę się rozruszał haha