0

@Coutinho007 Okienko się jeszcze nie skończyło a już panikujesz xd Jeszcze może wyjść tak,że Fatiego i Abde nie będzie a przyjdzie Felix z Cancelo i wcale bym się nie zdziwił jakby Barca jeszcze kogoś ściągnęła. Poczekaj spokojnie do 23:59 ;)

0

Będzie jak w poprzednim letnim okienku : Będzie 23 godzina,to wpisy co 2 minuty będą się pojawiać

1

Mimo tego,to dziękujemy Lenglet !

1

Jakby się jakimś cudem udało go całkowicie sprzedać,to 50-60 mln . Wtedy się jeszcze może uda kupić jakiegoś zmiennika.

2

Mam nadzieję,że w bambuko nie polecą z Barcą i wyślą te pieniążki

0

Wiedziałem,że to tak się skończy..

0

@stone80 Pamiętaj : Jeśli widzisz słynne here we go,to znaczy,że to jest prawdziwe.

1

Myślicie,że jak Cancelo przyjdzie to koniec transferów będzie? Przydałby się jeszcze ofensywny ktoś.

0

@David_Martin Sam mówił,że można negocjować z Atletico ws Felixa pod warunkiem,że prawa obrona i ofensywny pomocnik będzie kupiony (Cancelo+Bernardo lub Lo Celso)

0

No fajnie sie zapowiada

0

Brać Sona z Totków,Lozano z Napoli lub Kudusa

0

@Dembusio123 Kontuzje by go brały xd

0

Przeżyje się jakoś. Zależało mi aby znowu założył podkoszulkę Barcelony,ale będą lepsi i są lepsi

0

jest 40 a bedzie 55. Wiec za Cancelo będzie a potem co dalej? XD nie ma kogo sprzedać. Chyba że za Raphinhe dadzą 80 ;p

1

Hahhahaah ręka. Co za i.... XD

3

Sędziowanie w tym meczu... DNO.

6

Ojej jakie hejty tu widzę XD Jeszcze Raphinha strzeli brameczkę i was uciszy hejterzy. Po 3 Pkt ! VeB !

8

Jakiegoś pecha ma Real w tym sezonie... Zdrowia dla Militao i Courtois !

0

@Kaziol47 Było mówione,że Barca może go pozyskać wypożyczając co a decyzja należy do Neymara czy będzie chciał czy nie. Zacznij dobrze czytać artykuły

0

No to nawet jeśli przejdzie do Arabów to będzie egzamin
czy wybierze pieniążki,czy tak jak mówił,że chce wrócić do Barcy.

0

Z taką formą,to nie strzeli nawet 20. Ale obym się mylił

0

Nie oszukujmy się : Jakby Neymar przyszedł to jedynie mógłby na 10 min szansę dostawać. Wypożyczyć lub sprzedać. 50 baniek możemy za niego dostać,więc brać póki można

1

Nie wiem co macie do Neymara... Fakt jak odchodził wybrał pieniądze,ale dużo nam dał i może dać. Na Oriola też narzekaliście,że się nie sprawdzi a prezezon zaje.. zaczął. Jak Neymar wróci,to będę jak najbardziej za bo zyskamy marketingowo to po 1 a po 2 dość ryzykowne : Jeśli kontuzje nie będą go atakowały,to jeszcze może dać duuużo Barcelonie

1

To już kurde jaja są jakieś... Ja już nie patrzę na to kto zainteresowany jest itp... Do końca okienka sobie poczekam co oni planują zrobić

0

Z jednej strony fajnie jakby Neymar wrócił,ale z drugiej strony już mamy swoje perełki : Ansu, Abde, Fermin, Yamal. Yamala nawet bym zaryzykował i do 1 składu wepchnął

0

Fati to tam okej,ale Ferran mnie zaskoczył. Oby wykorzystał szansę w tym sezonie

0

@Matix90 Oczywiście że tak :D Ale na marzeniach się skończyło xd

0

Szkoda,że całościowo nie jest to wypłacane... Okienko byśmy mieli zaje...

5

Dembele niech się wypcha. Robi nam się niezły zawodnik na lata. Yamal nie spierdziel tego. Cudowna zmiana tego młodzieńca

1

Powiem wam,żeten ferran trochę się rozruszał haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?