FC Barcelona została oficjalnie oskarżona o przekupstwo. Chodzi o płatności o wartości ponad 7 milionów euro, dokonane na rzecz firm powiązanych z byłym wiceprezesem komisji sędziowskiej José Maríą Enríquezem Negreirą, poinformowały źródła sądowe hiszpańskiej agencji prasowej EFE. A to napisali na piłkarskich newsach xd
Atak fajny by był jakby Raphinha był przy Lewym i Felixie. Pomoc to raczej niespodzianek nie będzie : Gavi/De Jong,Oriol,Gundo. Obrona to Inigo w końcu musi od 1 wejść. Może się sprawdzi. Ale na szczęście Xavim nie jestem xd Czekamy cierpliwie na 18:30
3
No to Barca po 3 punkty ! Yamal Z Raphinhą chciałem zobaczyć od 1 min i tak jest. VeB !
1
Z tobą nawet bym piwa się nie napił brzydalu
0
Czytałem,że lewy na ławce ma dziś usiąść
0
Stegen-Roberto-Kounde-Chris-Balde-Firmin-Gundo-Gavi-Yamal-Lewy-Raphinha. Ja bym tak to widział. Ale w meczu wszystko się okażę
0
Wiem,że to dziwne,ale Muszą Raphinha z Yamalem w 1 wyjść dzisiaj
1
FC Barcelona została oficjalnie oskarżona o przekupstwo. Chodzi o płatności o wartości ponad 7 milionów euro, dokonane na rzecz firm powiązanych z byłym wiceprezesem komisji sędziowskiej José Maríą Enríquezem Negreirą, poinformowały źródła sądowe hiszpańskiej agencji prasowej EFE. A to napisali na piłkarskich newsach xd
0
Barca poda rękę jakiemuś szejkowi to na wszystko nam starczy. A tak serio teraz,to bardzo dobra wiadomość.
0
Yamal kozak,ale karny bezapelacyjny. Nie wiem na co ten var. Fakt dekilatnie był kontakt
3
Ostatni raz mówię : Inigo out. Kounde i nasz Leuś musi wejść
1
Nic dwa razy sie nie zdarza. Remis obstawiam
0
Znowu remontada?...
1
Masakra... Mam nadzieję,że Pedri zdąży się wykurować i nic się nie odwali... Pfe pfe lepiej wypluć słowo
7
Według mnie w tym meczu zdecydowanie Lewy
3
Masakra ale mi strachu nasze chłopaki narobiły. Ale brawo za grę do SAMEGO KOŃCA ! VeB !
1
Ale jaja ! Brawoooooooooo!
2
Lewyyyyyy ! jest w koncu !
0
Dobra docisnąć ich. !
0
Musiało to tak się skończyć.. Eh niestety
0
oho Araujo i Yamal.3-3 Mi się wydaję że ustawienie. Jak to widzicie?
0
@Iniesta19820815 Co ty masz do Oriola? Gdyby nie on,to by nam z dwie na spokojnie wpakowali
1
Balde z Raphinhą muszą wejść. Trzeba ryzykować
0
Jednak De Jong...
0
Gavi za Torresa albo De Jonga. Bo De Jong coś kulał
0
@Elvisek Gundo też ma swoje lata
0
Ale ten Alosno będzie śmigał na ten lewicy. Dzisiaj z brameczką Marcos ! :D
0
@LucasW123 Dzisiaj nie nagrywa odcinków w Afryce,to przyszedł w 1 składzie grać
0
A może MATSA zmieni? XD
1
Atak fajny by był jakby Raphinha był przy Lewym i Felixie. Pomoc to raczej niespodzianek nie będzie : Gavi/De Jong,Oriol,Gundo. Obrona to Inigo w końcu musi od 1 wejść. Może się sprawdzi. Ale na szczęście Xavim nie jestem xd Czekamy cierpliwie na 18:30
2
@DzizuSS Z tego co czytaem to De Jong lubv Gavi ma dziś usiąść na ławce. Jeden dzisiaj a drugi za tydzień
0
Jak coś jedno jest pewne : Kótryś z tych dwójki dzisiaj usiądzie na ławce : Gavi lub De Jong. Według mnie to Kounde powinien usiąść