3

No to Barca po 3 punkty ! Yamal Z Raphinhą chciałem zobaczyć od 1 min i tak jest. VeB !

1

Z tobą nawet bym piwa się nie napił brzydalu

0

Czytałem,że lewy na ławce ma dziś usiąść

0

Stegen-Roberto-Kounde-Chris-Balde-Firmin-Gundo-Gavi-Yamal-Lewy-Raphinha. Ja bym tak to widział. Ale w meczu wszystko się okażę

0

Wiem,że to dziwne,ale Muszą Raphinha z Yamalem w 1 wyjść dzisiaj

1

FC Barcelona została oficjalnie oskarżona o przekupstwo. Chodzi o płatności o wartości ponad 7 milionów euro, dokonane na rzecz firm powiązanych z byłym wiceprezesem komisji sędziowskiej José Maríą Enríquezem Negreirą, poinformowały źródła sądowe hiszpańskiej agencji prasowej EFE. A to napisali na piłkarskich newsach xd

0

Barca poda rękę jakiemuś szejkowi to na wszystko nam starczy. A tak serio teraz,to bardzo dobra wiadomość.

0

Yamal kozak,ale karny bezapelacyjny. Nie wiem na co ten var. Fakt dekilatnie był kontakt

3

Ostatni raz mówię : Inigo out. Kounde i nasz Leuś musi wejść

1

Nic dwa razy sie nie zdarza. Remis obstawiam

0

Znowu remontada?...

1

Masakra... Mam nadzieję,że Pedri zdąży się wykurować i nic się nie odwali... Pfe pfe lepiej wypluć słowo

7

Według mnie w tym meczu zdecydowanie Lewy

3

Masakra ale mi strachu nasze chłopaki narobiły. Ale brawo za grę do SAMEGO KOŃCA ! VeB !

1

Ale jaja ! Brawoooooooooo!

2

Lewyyyyyy ! jest w koncu !

0

Dobra docisnąć ich. !

0

Musiało to tak się skończyć.. Eh niestety

0

oho Araujo i Yamal.3-3 Mi się wydaję że ustawienie. Jak to widzicie?

0

@Iniesta19820815 Co ty masz do Oriola? Gdyby nie on,to by nam z dwie na spokojnie wpakowali

1

Balde z Raphinhą muszą wejść. Trzeba ryzykować

0

Jednak De Jong...

0

Gavi za Torresa albo De Jonga. Bo De Jong coś kulał

0

@Elvisek Gundo też ma swoje lata

0

Ale ten Alosno będzie śmigał na ten lewicy. Dzisiaj z brameczką Marcos ! :D

0

@LucasW123 Dzisiaj nie nagrywa odcinków w Afryce,to przyszedł w 1 składzie grać

0

A może MATSA zmieni? XD

1

Atak fajny by był jakby Raphinha był przy Lewym i Felixie. Pomoc to raczej niespodzianek nie będzie : Gavi/De Jong,Oriol,Gundo. Obrona to Inigo w końcu musi od 1 wejść. Może się sprawdzi. Ale na szczęście Xavim nie jestem xd Czekamy cierpliwie na 18:30

2

@DzizuSS Z tego co czytaem to De Jong lubv Gavi ma dziś usiąść na ławce. Jeden dzisiaj a drugi za tydzień

0

Jak coś jedno jest pewne : Kótryś z tych dwójki dzisiaj usiądzie na ławce : Gavi lub De Jong. Według mnie to Kounde powinien usiąść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?