24 maja 2023, 17:54
1
Weźcie mnie uszczypni,bo nie dowierzam XD Bezapelacyjnie powinien być Araujo
24 maja 2023, 14:33
3
Mam pewne obawy co do odejść i sądzę,że jeszcze duża niespodzianka może nas spotkać co do odejścia
24 maja 2023, 13:15
@dux W niedziele poczekasz na takie nowiny xd
24 maja 2023, 12:57
0
@Men27 Zbierają kasę na Cancelo xd
24 maja 2023, 12:53
@Don_Padree I powiem ci obyś miał rację
24 maja 2023, 12:40
Obym nie wykrakał z tym Kounde bo już Romero coś tam pisze...
24 maja 2023, 12:33
6
A tu patrzymy... Robert Lewandowski szuka mieszkania w Arabii !
24 maja 2023, 12:30
2
@DJ6 Obstawiam Torre albo Torresa. Albo dostali za Kounde 100 baniek xd
24 maja 2023, 12:24
O jeszcze lepiej... Nie będą jedyni którzy się pożegnają w Niedziele... No to Torre,Kessie do widzenia
24 maja 2023, 12:12
36
Gerard Romero: Nowe umowy Gaviego i Araújo zostały dziś zaakceptowane przez La Liga!
24 maja 2023, 12:06
No po takim czymś co się odwala,to coś czuję,że będą mocne transfery
24 maja 2023, 12:00
Nawet okienka nie ma a takie rzeczy się już odwalają... No to ładna czystkna będzie
23 maja 2023, 23:51
Garcia dzisiaj najlepszy....
23 maja 2023, 20:49
Torre w pierwszym i pokaże jak się gra
23 maja 2023, 20:35
Dzisiaj Kounde na śo zagra
23 maja 2023, 20:29
Hm.. W sumie jakby dali 80 mln lub na przykład zrobić wymiane z Liverpoolu za Arnolda haha
20 maja 2023, 08:47
4
Myślę,że dogadają się i Bayern puści go za 60 baniek
19 maja 2023, 01:55
Gundogana jak ściągną i mam nadzieję Kimmicha,to Barca może nawet 2 składem wyjść w pomocy xd
17 maja 2023, 22:33
Real do domu już !
17 maja 2023, 21:53
@PJ777 No Gundogan robi dzisiaj robotę.
17 maja 2023, 21:49
Bernardo dzisiaj co tam odwala z Camavinga to sie w glowie nie mieści... Alemany łatwo go prędko
17 maja 2023, 21:38
Ale baty dostaje Real ! 2 !
17 maja 2023, 14:47
20
W końcu mówił,że to będzie dobre okienko.... I sam siebie ściągnął. Zapowiada się ciekawe lato
17 maja 2023, 14:39
@Sewren122 Romero potwierdził także nie plotka
Tylko strachu się przez te wiadomości najadłem. Witamy znowu Alemany !
17 maja 2023, 02:10
Coś czuję,że nie zostanie. Ale no jasnowidzem nie jestem
16 maja 2023, 16:00
5
No to do 30 czerwca niech Alemany i Cruyff przyklepią transfery na cacy i mogą odchodzić.
15 maja 2023, 00:18
@RanDiFCB Co za typy...
15 maja 2023, 00:17
Teraz oficjalnie można przejść do następnych kroków : Czystka w Barcelonie, transfery i przedłużenie kontraktów z niektórymi zawodnikami.
14 maja 2023, 23:21
Nie oglądałem meczu. Co się stało,że Espanyol powinien karę dostać?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Weźcie mnie uszczypni,bo nie dowierzam XD Bezapelacyjnie powinien być Araujo
3
Mam pewne obawy co do odejść i sądzę,że jeszcze duża niespodzianka może nas spotkać co do odejścia
1
@dux W niedziele poczekasz na takie nowiny xd
0
@Men27 Zbierają kasę na Cancelo xd
0
@Don_Padree I powiem ci obyś miał rację
1
Obym nie wykrakał z tym Kounde bo już Romero coś tam pisze...
6
A tu patrzymy... Robert Lewandowski szuka mieszkania w Arabii !
2
@DJ6 Obstawiam Torre albo Torresa. Albo dostali za Kounde 100 baniek xd
0
O jeszcze lepiej... Nie będą jedyni którzy się pożegnają w Niedziele... No to Torre,Kessie do widzenia
36
Gerard Romero: Nowe umowy Gaviego i Araújo zostały dziś zaakceptowane przez La Liga!
0
No po takim czymś co się odwala,to coś czuję,że będą mocne transfery
0
Nawet okienka nie ma a takie rzeczy się już odwalają... No to ładna czystkna będzie
0
Garcia dzisiaj najlepszy....
3
Torre w pierwszym i pokaże jak się gra
0
Dzisiaj Kounde na śo zagra
0
Hm.. W sumie jakby dali 80 mln lub na przykład zrobić wymiane z Liverpoolu za Arnolda haha
4
Myślę,że dogadają się i Bayern puści go za 60 baniek
0
Gundogana jak ściągną i mam nadzieję Kimmicha,to Barca może nawet 2 składem wyjść w pomocy xd
1
Real do domu już !
4
@PJ777 No Gundogan robi dzisiaj robotę.
4
Bernardo dzisiaj co tam odwala z Camavinga to sie w glowie nie mieści... Alemany łatwo go prędko
0
Ale baty dostaje Real ! 2 !
20
W końcu mówił,że to będzie dobre okienko.... I sam siebie ściągnął. Zapowiada się ciekawe lato
1
@Sewren122 Romero potwierdził także nie plotka
0
Tylko strachu się przez te wiadomości najadłem. Witamy znowu Alemany !
0
Coś czuję,że nie zostanie. Ale no jasnowidzem nie jestem
5
No to do 30 czerwca niech Alemany i Cruyff przyklepią transfery na cacy i mogą odchodzić.
1
@RanDiFCB Co za typy...
1
Teraz oficjalnie można przejść do następnych kroków : Czystka w Barcelonie, transfery i przedłużenie kontraktów z niektórymi zawodnikami.
0
Nie oglądałem meczu. Co się stało,że Espanyol powinien karę dostać?