Neymar jak nie ma kontuzji to daje gwarancję minimum 10 bramek na sezon i asyst też. Jeśli miałoby ode mnie zależeć czy ma przyjść,to chciałbym. Mimo,że odwalił z tym pójściem do Psg,to i tak dobrze go zapamiętałem.
Mówcie co chcecie,ale Neymar jeszcze by pociągnął grę i jeszcze byłby przydatny u nas. Tym bardziej,że na wypożyczenie by przyszedł to jestem jak najbardziej za.
1
No z taką grą,to nie ma co marzyć o LM
0
Oho już Araujo kontuzja... Super
1
No to robi się ciekawie. Jesli to prawda,to bierzemy :) Lepszego skrzydlowego nie znajdziemy. Chyba,że zacznie z kontuzjami odwalać to wtedy lipa..
1
Zapraszamy Panie Neymar. Xavi zgódź się
0
Neymar jak nie ma kontuzji to daje gwarancję minimum 10 bramek na sezon i asyst też. Jeśli miałoby ode mnie zależeć czy ma przyjść,to chciałbym. Mimo,że odwalił z tym pójściem do Psg,to i tak dobrze go zapamiętałem.
2
No w końcu coś pozytywnego. Brawo ! Ale dużo za niego nie dostaniemy
1
Wiem,że to niemożliwe,ale to pięknie by wyglądało jakby tego lata przyszedł Bernardo,Cancelo,Rouge i Neymar
1
Laporta to ładne pojada sobie XD
2
Mówcie co chcecie,ale Neymar jeszcze by pociągnął grę i jeszcze byłby przydatny u nas. Tym bardziej,że na wypożyczenie by przyszedł to jestem jak najbardziej za.
2
Coś czuję,że jeszcze Dembele przemyśli sprawe i zostanie xd
0
@fenix1983 Z taką formą jaką ma Fati,to jest wielu pikarzy,co mogą się sprawdzić na tą pozycję. Według mnie,to już raczej nie odpali
0
Mam nadzieję,że nawet jeśli Barca zaakceptuję ofertę PSG,to sprzedadzą go za grosze... Jak rzucą dobre 100 baniek,to można go pakować
3
Barca chyba ma za dużo pieniędzy,że puszczają piłkarzy za takie grosze...
0
Alemany i Deco działajcie. Nie wiem skąd 80 baniek znajdą,ale wierzę,że się uda
20
No to ładne jaja XD Tydzień do ligi a tu takie coś się odwala
2
Z taką formą Lewego,to Viktor szybko go wygryzie
0
Ciężko będzie oby dwóch zgarnąć. Nawet jeszcze oficjalnie nie jest wiadome ile dostaniemy kasy za Dembusia.
1
A ja chętnie zobaczył dziś Faye z Araujo na środku. Ale i tak nie mogę się doczekać występu Martineza
0
Jeśli znalazłby się budżet to Salaha niech próbują ściągnąć lub ewentualnie Lozano xd
1
Kurde jakby doszło do wymiany Dembuś za Neymara i dopłaciliby to by było coś. Ja wierzę,że w tym okienku jeszcze cuda niewidy będą się działy
1
@Aragorn33 Z Abde tez nic nie wiadomo. Coś czytałem o tym,że Betis chce go pozyskać
1
Jak odejdzie,to będzie licho... Panie Laporta jeśli tak się stanie,to poprosimy tego Bernardo. Bo jak nie on to kto?
19
Co tu mówić. Barca wydymała Real bez mydła
1
Lopez mvp meczu. Młody kot !
2
Lopez ! Wiedziałem,że coś odwali,ale że aż tak ? Brawo !
0
@KondiCules Zobaczymy jak w sezonie będzie
3
Dzisiaj strasznie mi się Romeu podoba. Spokój ma przy podaniach
1
no to teraz czekamy na naszego ulubieńca Alonso
0
@zabibarca Jo nie chcioł. Przepraszom
0
Jak to się nie skończy na czerwieni,to cud będzie