1

No z taką grą,to nie ma co marzyć o LM

0

Oho już Araujo kontuzja... Super

1

No to robi się ciekawie. Jesli to prawda,to bierzemy :) Lepszego skrzydlowego nie znajdziemy. Chyba,że zacznie z kontuzjami odwalać to wtedy lipa..

1

Zapraszamy Panie Neymar. Xavi zgódź się

0

Neymar jak nie ma kontuzji to daje gwarancję minimum 10 bramek na sezon i asyst też. Jeśli miałoby ode mnie zależeć czy ma przyjść,to chciałbym. Mimo,że odwalił z tym pójściem do Psg,to i tak dobrze go zapamiętałem.

2

No w końcu coś pozytywnego. Brawo ! Ale dużo za niego nie dostaniemy

1

Wiem,że to niemożliwe,ale to pięknie by wyglądało jakby tego lata przyszedł Bernardo,Cancelo,Rouge i Neymar

1

Laporta to ładne pojada sobie XD

2

Mówcie co chcecie,ale Neymar jeszcze by pociągnął grę i jeszcze byłby przydatny u nas. Tym bardziej,że na wypożyczenie by przyszedł to jestem jak najbardziej za.

2

Coś czuję,że jeszcze Dembele przemyśli sprawe i zostanie xd

0

@fenix1983 Z taką formą jaką ma Fati,to jest wielu pikarzy,co mogą się sprawdzić na tą pozycję. Według mnie,to już raczej nie odpali

0

Mam nadzieję,że nawet jeśli Barca zaakceptuję ofertę PSG,to sprzedadzą go za grosze... Jak rzucą dobre 100 baniek,to można go pakować

3

Barca chyba ma za dużo pieniędzy,że puszczają piłkarzy za takie grosze...

0

Alemany i Deco działajcie. Nie wiem skąd 80 baniek znajdą,ale wierzę,że się uda

20

No to ładne jaja XD Tydzień do ligi a tu takie coś się odwala

2

Z taką formą Lewego,to Viktor szybko go wygryzie

0

Ciężko będzie oby dwóch zgarnąć. Nawet jeszcze oficjalnie nie jest wiadome ile dostaniemy kasy za Dembusia.

1

A ja chętnie zobaczył dziś Faye z Araujo na środku. Ale i tak nie mogę się doczekać występu Martineza

0

Jeśli znalazłby się budżet to Salaha niech próbują ściągnąć lub ewentualnie Lozano xd

1

Kurde jakby doszło do wymiany Dembuś za Neymara i dopłaciliby to by było coś. Ja wierzę,że w tym okienku jeszcze cuda niewidy będą się działy

1

@Aragorn33 Z Abde tez nic nie wiadomo. Coś czytałem o tym,że Betis chce go pozyskać

1

Jak odejdzie,to będzie licho... Panie Laporta jeśli tak się stanie,to poprosimy tego Bernardo. Bo jak nie on to kto?

19

Co tu mówić. Barca wydymała Real bez mydła

1

Lopez mvp meczu. Młody kot !

2

Lopez ! Wiedziałem,że coś odwali,ale że aż tak ? Brawo !

0

@KondiCules Zobaczymy jak w sezonie będzie

3

Dzisiaj strasznie mi się Romeu podoba. Spokój ma przy podaniach

1

no to teraz czekamy na naszego ulubieńca Alonso

0

@zabibarca Jo nie chcioł. Przepraszom

0

Jak to się nie skończy na czerwieni,to cud będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?