@FCBparasiempre Kazdy moze zawalic mecz,ale kazdy sie na tego Roberto uparl juz od wielu miesiecy. Dajcie chlopakowi szanse a nie oceniacie juz przed meczem
Jako piłkarz uwielbialem go,ale jako trener nie sprawdza się... Niestety im szybciej go zwolnimy tym leiej. Jeszcze mamy La Ligę do uratowania i Lm się zbliża. trzeba działać
Może trochę szacunku dla niego,co ? Ratował nam dupe w meczu z PSG, Gdyby nie jego rajd,to Messi nie strzeliłby na 3:2 w meczu z Realem. Dużo by wymieniać. Każdy piłkarz ma słabsze dni. Ale mimo tego dobrze będę go wspominał
0
@FCBparasiempre Kazdy moze zawalic mecz,ale kazdy sie na tego Roberto uparl juz od wielu miesiecy. Dajcie chlopakowi szanse a nie oceniacie juz przed meczem
1
Prawie każdy ciśnie tego Roberto a jeszcze strzeli bramkę i ciekawe co wtedy powiecie. Gorzej niż baba w okres... Jedziesz Barca z nimi ! VeB!
0
Wcale sie nie zdziwie jak Xavi nam niedziele popsuje i Alonso wystawi
0
BRAC I SIE NIE ZASTANAWIAC. Za 80 baniek można Bernardo ściągnąć lub ewentualnie dołożyć
8
Współczuje Realowi. Barca lepiej nie mogła trafić.
0
No panowie... Czekamy ! Barca pokażcie wszystkim ze w osłabieniu da sie przejść naprawdę daleko. VeB !
1
Dzisiaj Dogryweczka i karne. Wspomnicie moje słowa
0
No Gundogan powinien meczyk odpoczac bo chyba w kazdym meczu grywal. Cubarsi kot !
2
Kloop jakby przyszedł to zrobiłby porządek
0
No to Fort. Gratulujemy do przedostania się do 1 składu Barcelony.Brawo ! A tak serio: Nie mam nadziei żeby Xavi zaczął go wpuszczać
0
Takim jak na Betis. Torres i Yamal ! Pokażcie jeszcze lepszy mecz niż w Betisie ! VeB !
0
@paquito88 Ławka
1
Jako piłkarz uwielbialem go,ale jako trener nie sprawdza się... Niestety im szybciej go zwolnimy tym leiej. Jeszcze mamy La Ligę do uratowania i Lm się zbliża. trzeba działać
2
od paru meczy nie mogę patrzeć na Balde. Spadek formy ładny ma
1
Kurcze prawie dziubnął to Viktor
2
Dawaj Viktor ! Pokaż im jak się strzela brameczki
1
@poskus score808
0
@Pablozeusz Munir i Sandro grali kiedyś u nas
0
@FATTOMY Więc czas na zmiany dopóki jeszcze jest czas.
0
@Qaz123 Zaczynam coraz mniej wierzyć...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jeśli Xavi nie zrobi czegoś z tą drużyną,to można się pożegnać z La Ligą i Ligą mistrzów. Tragedia dzisiaj
1
Śmiejcie się i mówcie co chcecie,ale Zielu idealnie pasowałby do Barcy.
0
Pierwszy do zdjęcia : Lewandowski zdecydowanie.
8
Innej możliwości nie było. Jedziemy po 3 PKT Panowie !
0
Ja bym chciał Yamala w 1 widzieć a reszta jest okej
2
De Jong,Gavi,Pedri,Ter Stegen,Araujo nie do sprzedaży.
0
@Wiking88 Gundogan też był,i co?
0
@Janas11224 Dwie ale za to bardzo ważne rzeczy. Fakt nie błyszczył formą,ale no trochę szacunku trzeba mu zostawić mimo,że zawalil parę meczy
23
Może trochę szacunku dla niego,co ? Ratował nam dupe w meczu z PSG, Gdyby nie jego rajd,to Messi nie strzeliłby na 3:2 w meczu z Realem. Dużo by wymieniać. Każdy piłkarz ma słabsze dni. Ale mimo tego dobrze będę go wspominał