0

@FCBparasiempre Kazdy moze zawalic mecz,ale kazdy sie na tego Roberto uparl juz od wielu miesiecy. Dajcie chlopakowi szanse a nie oceniacie juz przed meczem

1

Prawie każdy ciśnie tego Roberto a jeszcze strzeli bramkę i ciekawe co wtedy powiecie. Gorzej niż baba w okres... Jedziesz Barca z nimi ! VeB!

0

Wcale sie nie zdziwie jak Xavi nam niedziele popsuje i Alonso wystawi

0

BRAC I SIE NIE ZASTANAWIAC. Za 80 baniek można Bernardo ściągnąć lub ewentualnie dołożyć

8

Współczuje Realowi. Barca lepiej nie mogła trafić.

0

No panowie... Czekamy ! Barca pokażcie wszystkim ze w osłabieniu da sie przejść naprawdę daleko. VeB !

1

Dzisiaj Dogryweczka i karne. Wspomnicie moje słowa

0

No Gundogan powinien meczyk odpoczac bo chyba w kazdym meczu grywal. Cubarsi kot !

2

Kloop jakby przyszedł to zrobiłby porządek

0

No to Fort. Gratulujemy do przedostania się do 1 składu Barcelony.Brawo ! A tak serio: Nie mam nadziei żeby Xavi zaczął go wpuszczać

0

Takim jak na Betis. Torres i Yamal ! Pokażcie jeszcze lepszy mecz niż w Betisie ! VeB !

0

@paquito88 Ławka

1

Jako piłkarz uwielbialem go,ale jako trener nie sprawdza się... Niestety im szybciej go zwolnimy tym leiej. Jeszcze mamy La Ligę do uratowania i Lm się zbliża. trzeba działać

2

od paru meczy nie mogę patrzeć na Balde. Spadek formy ładny ma

1

Kurcze prawie dziubnął to Viktor

2

Dawaj Viktor ! Pokaż im jak się strzela brameczki

1

@poskus score808

0

@Pablozeusz Munir i Sandro grali kiedyś u nas

0

@FATTOMY Więc czas na zmiany dopóki jeszcze jest czas.

0

@Qaz123 Zaczynam coraz mniej wierzyć...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jeśli Xavi nie zrobi czegoś z tą drużyną,to można się pożegnać z La Ligą i Ligą mistrzów. Tragedia dzisiaj

1

Śmiejcie się i mówcie co chcecie,ale Zielu idealnie pasowałby do Barcy.

0

Pierwszy do zdjęcia : Lewandowski zdecydowanie.

8

Innej możliwości nie było. Jedziemy po 3 PKT Panowie !

0

Ja bym chciał Yamala w 1 widzieć a reszta jest okej

2

De Jong,Gavi,Pedri,Ter Stegen,Araujo nie do sprzedaży.

0

@Wiking88 Gundogan też był,i co?

0

@Janas11224 Dwie ale za to bardzo ważne rzeczy. Fakt nie błyszczył formą,ale no trochę szacunku trzeba mu zostawić mimo,że zawalil parę meczy

23

Może trochę szacunku dla niego,co ? Ratował nam dupe w meczu z PSG, Gdyby nie jego rajd,to Messi nie strzeliłby na 3:2 w meczu z Realem. Dużo by wymieniać. Każdy piłkarz ma słabsze dni. Ale mimo tego dobrze będę go wspominał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?