23 września 2023, 12:10
2
@DzizuSS Z tego co czytaem to De Jong lubv Gavi ma dziś usiąść na ławce. Jeden dzisiaj a drugi za tydzień
23 września 2023, 12:06
0
Jak coś jedno jest pewne : Kótryś z tych dwójki dzisiaj usiądzie na ławce : Gavi lub De Jong. Według mnie to Kounde powinien usiąść
21 września 2023, 14:07
1
@Michal1975 Długo nie trzeba szukać. Real teraz ma ligowy z Atletico. Może być ciekawy meczyk. Barca też lubi się męczyć z Celtą
21 września 2023, 12:26
9
@beny23 Ty tak poważnie?
21 września 2023, 11:46
5
Niech mnie nie rozśmieszają z tym Jude.
20 września 2023, 08:37
Według mnie zasłużenie. Gundogan też super mecz zagrał
19 września 2023, 22:56
W meczu Lazio z Atletico co się odwaliło.Bramkarz w ostatnich min trafił xd
19 września 2023, 22:38
@Dominikpiqe Lewy zaczyna
19 września 2023, 22:24
Felix co za kocur.
19 września 2023, 22:19
Ale bym sobie zobaczył jak Roberto tam cieka sobie z Romeu
19 września 2023, 22:16
Bardzo dobre zmiany zrobił. Gavi i De Jong dużo grali. Trzeba dać innym pograć
19 września 2023, 21:24
Z 7 przewiduję w tym meczu
Ale Raphinha trafił XD
19 września 2023, 21:21
Dobra już widzę wszystko : Mvp Gundo lub Felix
19 września 2023, 21:13
Feliiiiiiiix goool
19 września 2023, 19:57
3
Fajnie to wygląda : Sami Hiszpanie na ławce
19 września 2023, 19:50
10
Podoba mi się skład. Po 3 punkty ! VeB !
19 września 2023, 12:09
Taki składzior poproszę jak z Betisem i będzie git. Po 3 punkty dziś !
11 września 2023, 13:28
Papszun prawdopodobnie zostanie. Choć bym chętnie zobaczył jeszcze raz Michniewicza lub Nawałkę w tej roli
8 września 2023, 19:38
16
Yamaaaaaaal gooool
4 września 2023, 00:07
Śmiech. Kounde zdecydowanie MVP !
3 września 2023, 19:50
@Matej No też liczyłem na to,że Ferranowi da szansę..
3 września 2023, 19:49
Czyli jednak nasze gwiazdy od ławki zaczynają. Po 3 punkty ! VeB!
3 września 2023, 19:44
Jakby ktoś wiedział : Ter Stegen od 1 min
3 września 2023, 18:46
Jestem tego zdania,że Ferran zasługuję na to aby od 1 min wystąpił i Yamal też !
1 września 2023, 17:01
@Magicc89PL Mam nadzieję,że Felix zamknie wszystkim heterom buźki :) Wróćmy do czasów jak Raphinha przychodził... Moim zdaniem jak na takiego zmiennika dobrą robotę robił. To dajcie czas Felixowi. Romeu też hejtowany był a jakoś dobrze sobie radzi.
1 września 2023, 14:36
No to jeszcze o prócz Cancelo i Felixa myślicie,że Barca kogoś ściągnie?
1 września 2023, 14:28
Dopiero 14:28 a już robi się ciekawie.
1 września 2023, 14:24
Gerard Romero: Jeden z dwójki Cancelo&Felix jest bliżej niż kiedykolwiek. No jak to kto? Cancelo niebawem będzie oficjalka. Mówię wam
1 września 2023, 13:40
Teraz modlić się aby nikt nie ucierpiał na tym zgrupowaniu...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@DzizuSS Z tego co czytaem to De Jong lubv Gavi ma dziś usiąść na ławce. Jeden dzisiaj a drugi za tydzień
0
Jak coś jedno jest pewne : Kótryś z tych dwójki dzisiaj usiądzie na ławce : Gavi lub De Jong. Według mnie to Kounde powinien usiąść
1
@Michal1975 Długo nie trzeba szukać. Real teraz ma ligowy z Atletico. Może być ciekawy meczyk. Barca też lubi się męczyć z Celtą
9
@beny23 Ty tak poważnie?
5
Niech mnie nie rozśmieszają z tym Jude.
2
Według mnie zasłużenie. Gundogan też super mecz zagrał
0
W meczu Lazio z Atletico co się odwaliło.Bramkarz w ostatnich min trafił xd
1
@Dominikpiqe Lewy zaczyna
2
Felix co za kocur.
0
Ale bym sobie zobaczył jak Roberto tam cieka sobie z Romeu
0
Bardzo dobre zmiany zrobił. Gavi i De Jong dużo grali. Trzeba dać innym pograć
0
Z 7 przewiduję w tym meczu
0
Ale Raphinha trafił XD
2
Dobra już widzę wszystko : Mvp Gundo lub Felix
1
Feliiiiiiiix goool
3
Fajnie to wygląda : Sami Hiszpanie na ławce
10
Podoba mi się skład. Po 3 punkty ! VeB !
0
Taki składzior poproszę jak z Betisem i będzie git. Po 3 punkty dziś !
0
Papszun prawdopodobnie zostanie. Choć bym chętnie zobaczył jeszcze raz Michniewicza lub Nawałkę w tej roli
16
Yamaaaaaaal gooool
1
Śmiech. Kounde zdecydowanie MVP !
0
@Matej No też liczyłem na to,że Ferranowi da szansę..
0
Czyli jednak nasze gwiazdy od ławki zaczynają. Po 3 punkty ! VeB!
0
Jakby ktoś wiedział : Ter Stegen od 1 min
0
Jestem tego zdania,że Ferran zasługuję na to aby od 1 min wystąpił i Yamal też !
3
@Magicc89PL Mam nadzieję,że Felix zamknie wszystkim heterom buźki :) Wróćmy do czasów jak Raphinha przychodził... Moim zdaniem jak na takiego zmiennika dobrą robotę robił. To dajcie czas Felixowi. Romeu też hejtowany był a jakoś dobrze sobie radzi.
0
No to jeszcze o prócz Cancelo i Felixa myślicie,że Barca kogoś ściągnie?
0
Dopiero 14:28 a już robi się ciekawie.
0
Gerard Romero: Jeden z dwójki Cancelo&Felix jest bliżej niż kiedykolwiek. No jak to kto? Cancelo niebawem będzie oficjalka. Mówię wam
2
Teraz modlić się aby nikt nie ucierpiał na tym zgrupowaniu...