0

Dobra to teraz cel : Prawy obrońca.

1

@CuleLbn Desperacko to ty chyba laików szukasz pod tym komentarzem :) Daj mu chłopie czas aby coś pokazał a później oceniaj

10

Prawie każdy się śmieje z transferu tego.. Jeszcze wyjdzie tak,że będzie nam robotę robił. Wierzę Xaviemu i wie co robi. Powodzenia Romeu

0

Ale bedzie chodzil Romeu na srodeczku bedzie chodzil z de jongiem i gundoganem xd

3

Słuchajcie sądzę,że kto przychodzi do Barcy,to powinno mu się dać szansę wykazać się. Wcale bym się nie dziwił jakby wypalił ten transfer

0

Uwielbiam tego piłkarza. Ale będzie chodził w następnym sezonie ten piłkarz. Życzę mu jak najlepiej

0

@DzizuSS Myślę,że na spokojnie takiego Bernardo można kupić albo jakiegoś Kevina De Bruyne xd

6

Dobra Ferran pokazałeś co jesteś wart. Idź gdzie indziej

0

@maciejsonFCB A ten ogór może nam niezłą robotę zrobić.

0

Niech już oficjalka będzie a następnie pozbywać się szrotów aby było na prawą obronę albo na tego defensywnego

1

miliard? jak to ogarnie to na transfery bedziemy mieli

0

@DJ6 Dzisiaj Kessiego sprzedadzą coś czuję i kasa na Oriola pójdzie

0

Dobra niech sobie idzie do Madryciaków. Mi tam tego transferu nie szkoda

1

No jak przejdzie,to mam nadzieję,że będzie to drugi Pedri albo Gavi :)

0

Czemu De Jong nie może tam grać? Już nie raz udowadniał,że dobrze mu tam idzie

0

Jaram się tym transferem,ale na skrzydełko Panie Laporta i Alemany szzykujcie pieniążki. Jedziemy z tym !

0

Matko poska.. jaką mamy pomoc

0

@lambard Jeśli Romero pisze o tym,to wiadomo że prawda

9

Według mnie,to żaden Carrasco niech nie przychodzi. Abde idealny zmiennik

1

Ja już nie robię sobie nadziei co do transferów... Poczekam sobie do końca okienka jak będzie to wyglądało. Panie Laporta tam widziałem uściskasz się z szejkami,to czekamy aż Arabik jakiś nas przejmie

20

Jak na pierwszy sezon,to dobre ma statystyki. Życzę powodzenia aby pociągnął w następnym sezonie Barce do przodu

1

@Elvisek Na yt masz transmisję

1

Dobra City wygrał Lm,to dawać tą oficjalkę Gundogana !

0

No to Torre,Kesie,Garcia i Fati odejdą... za nich to dużych pieniażków nie dostaniemy

3

Ale mu wjechał...

0

No jeśli Christiensena sprzedadzą,to oczywiste jest to,że Kounde wejdzie w jego miejsce.

9

Ja tylko przypomnę co powiedział Alemany : To będzie ciekawe lato,mówię ci. Bez powodu nie powiedział tego,więc sugeruę,że też coś związanego z tym szejkiem miał na myśli. Obym się nie mylił

0

W następnym sezonie szejk Mohammed Bin Abdullah Al-Attiya zostanie nowym partnerem klubu. No to na następny sezon pieniążki się znajdą,bo szejk zostanie nowym partnerem klubu. No to ciekawie będzie

1

Weźcie mnie uszczypni,bo nie dowierzam XD Bezapelacyjnie powinien być Araujo

3

Mam pewne obawy co do odejść i sądzę,że jeszcze duża niespodzianka może nas spotkać co do odejścia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?