Ja już nie robię sobie nadziei co do transferów... Poczekam sobie do końca okienka jak będzie to wyglądało. Panie Laporta tam widziałem uściskasz się z szejkami,to czekamy aż Arabik jakiś nas przejmie
Ja tylko przypomnę co powiedział Alemany : To będzie ciekawe lato,mówię ci. Bez powodu nie powiedział tego,więc sugeruę,że też coś związanego z tym szejkiem miał na myśli. Obym się nie mylił
W następnym sezonie szejk Mohammed Bin Abdullah Al-Attiya zostanie nowym partnerem klubu. No to na następny sezon pieniążki się znajdą,bo szejk zostanie nowym partnerem klubu. No to ciekawie będzie
0
Dobra to teraz cel : Prawy obrońca.
1
@CuleLbn Desperacko to ty chyba laików szukasz pod tym komentarzem :) Daj mu chłopie czas aby coś pokazał a później oceniaj
10
Prawie każdy się śmieje z transferu tego.. Jeszcze wyjdzie tak,że będzie nam robotę robił. Wierzę Xaviemu i wie co robi. Powodzenia Romeu
0
Ale bedzie chodzil Romeu na srodeczku bedzie chodzil z de jongiem i gundoganem xd
3
Słuchajcie sądzę,że kto przychodzi do Barcy,to powinno mu się dać szansę wykazać się. Wcale bym się nie dziwił jakby wypalił ten transfer
0
Uwielbiam tego piłkarza. Ale będzie chodził w następnym sezonie ten piłkarz. Życzę mu jak najlepiej
0
@DzizuSS Myślę,że na spokojnie takiego Bernardo można kupić albo jakiegoś Kevina De Bruyne xd
6
Dobra Ferran pokazałeś co jesteś wart. Idź gdzie indziej
0
@maciejsonFCB A ten ogór może nam niezłą robotę zrobić.
0
Niech już oficjalka będzie a następnie pozbywać się szrotów aby było na prawą obronę albo na tego defensywnego
1
miliard? jak to ogarnie to na transfery bedziemy mieli
0
@DJ6 Dzisiaj Kessiego sprzedadzą coś czuję i kasa na Oriola pójdzie
0
Dobra niech sobie idzie do Madryciaków. Mi tam tego transferu nie szkoda
1
No jak przejdzie,to mam nadzieję,że będzie to drugi Pedri albo Gavi :)
0
Czemu De Jong nie może tam grać? Już nie raz udowadniał,że dobrze mu tam idzie
0
Jaram się tym transferem,ale na skrzydełko Panie Laporta i Alemany szzykujcie pieniążki. Jedziemy z tym !
0
Matko poska.. jaką mamy pomoc
0
@lambard Jeśli Romero pisze o tym,to wiadomo że prawda
9
Według mnie,to żaden Carrasco niech nie przychodzi. Abde idealny zmiennik
1
Ja już nie robię sobie nadziei co do transferów... Poczekam sobie do końca okienka jak będzie to wyglądało. Panie Laporta tam widziałem uściskasz się z szejkami,to czekamy aż Arabik jakiś nas przejmie
20
Jak na pierwszy sezon,to dobre ma statystyki. Życzę powodzenia aby pociągnął w następnym sezonie Barce do przodu
1
@Elvisek Na yt masz transmisję
1
Dobra City wygrał Lm,to dawać tą oficjalkę Gundogana !
0
No to Torre,Kesie,Garcia i Fati odejdą... za nich to dużych pieniażków nie dostaniemy
3
Ale mu wjechał...
0
No jeśli Christiensena sprzedadzą,to oczywiste jest to,że Kounde wejdzie w jego miejsce.
9
Ja tylko przypomnę co powiedział Alemany : To będzie ciekawe lato,mówię ci. Bez powodu nie powiedział tego,więc sugeruę,że też coś związanego z tym szejkiem miał na myśli. Obym się nie mylił
0
W następnym sezonie szejk Mohammed Bin Abdullah Al-Attiya zostanie nowym partnerem klubu. No to na następny sezon pieniążki się znajdą,bo szejk zostanie nowym partnerem klubu. No to ciekawie będzie
1
Weźcie mnie uszczypni,bo nie dowierzam XD Bezapelacyjnie powinien być Araujo
3
Mam pewne obawy co do odejść i sądzę,że jeszcze duża niespodzianka może nas spotkać co do odejścia