0

Hmm a może na taki mecz niech da szansę Brainhwaitowi ?

0

@SantinoFortelos powołany jest jednak

0

Pewnie Atak Jugla,Ferran I Dembele

0

Na livescore pokazuje ze Auba nie zagra bo decyzja trenera. Nie wiem czy to prawda

4

W końcu oficjalka! Teraz następnego grajka.

0

@MatiFCB2000 wystarczy na flashcore wejść i tam masz wszystko z dokładnością pokazane

0

07.10.2021 masz złe info ziomek
?

Kontuzja stopy

27.12.2020

12.01.2021

Choroba

04.07.2020

06.07.2020

Kontuzja uda

09.01.2020

18.01.2020

Kontuzja stopy

30.09.2018

05.10.2018

Kontuzja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Oficjalnie: Laporta zapomniał karty do konta i transferu nie będzie

0

@xeniu Już wczoraj mówiłem aby nie wyszło Wijnaldumem że coś pójdzie nie tak i nici z transferu

0

Dziwne te oczekiwania... mam złe myśli teraz przez to czekanie za oficjalką xd

1

@El dominatore Jeśli się nie mylę to w połowie stycznia ma już być do gry

1

czekamyyyyyyyyy


0

Oficjalkę dawać a nie,że jutro przejdzie badania medyczne. Żeby nie wyszło tak jak przy transferze Wijnalduma. Niby bardzo blisko był a tu wyszło,że PSG zabrało

1

Noussair Mazraoui zdecydowanie

7

Umtiti udowodnij, że zasługujesz aby bić się o 1 skład ! VeB !

0

O co chodzi dokładnie z tym zmarchwystaniem?

0

Może to głupie,ale dałbym szansę Umtitiemu. Garcia bardzo niepewnie gra. A takto : dest-Pique-Alba=Busi-de jong-Gavi-Fati-Depay- Demir

0

Jak dla mnie tak : Haaland, De Roon z Atalanty,Vlahović jak nabardziej na plus, widziałbym tu jeszcze Insigne i młodego obrońcę . Oczywiście jakby pieniążki były.

0

DE ROON Z ATALANTYY

4

no ma szczęście,że Garcia nie wystawił

0

Griezmann niech wróci z wypożyczenia to wymianka za Sterlinga xd

1

Araujo musi grać. Żaden Garcia. Więc skład AsA pasuje mi

1

Aguero i Dembele powinni wrócić na El Clasico?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Zaraz będzie,że zjadł coś przed meczem i ząb go boli...

1

Ciekawe kiedy Fati wróci

0

Youssef En-Nesyri to by było marzenie

1

Roberto jak żeś mi teraz zaimponował

2

Skład ASa mi pasuje ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?