Oficjalkę dawać a nie,że jutro przejdzie badania medyczne. Żeby nie wyszło tak jak przy transferze Wijnalduma. Niby bardzo blisko był a tu wyszło,że PSG zabrało
Jak dla mnie tak : Haaland, De Roon z Atalanty,Vlahović jak nabardziej na plus, widziałbym tu jeszcze Insigne i młodego obrońcę . Oczywiście jakby pieniążki były.
0
Hmm a może na taki mecz niech da szansę Brainhwaitowi ?
0
@SantinoFortelos powołany jest jednak
0
Pewnie Atak Jugla,Ferran I Dembele
0
Na livescore pokazuje ze Auba nie zagra bo decyzja trenera. Nie wiem czy to prawda
4
W końcu oficjalka! Teraz następnego grajka.
0
@MatiFCB2000 wystarczy na flashcore wejść i tam masz wszystko z dokładnością pokazane
0
07.10.2021 masz złe info ziomek
?
Kontuzja stopy
27.12.2020
12.01.2021
Choroba
04.07.2020
06.07.2020
Kontuzja uda
09.01.2020
18.01.2020
Kontuzja stopy
30.09.2018
05.10.2018
Kontuzja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Oficjalnie: Laporta zapomniał karty do konta i transferu nie będzie
0
@xeniu Już wczoraj mówiłem aby nie wyszło Wijnaldumem że coś pójdzie nie tak i nici z transferu
0
Dziwne te oczekiwania... mam złe myśli teraz przez to czekanie za oficjalką xd
1
@El dominatore Jeśli się nie mylę to w połowie stycznia ma już być do gry
1
czekamyyyyyyyyy
0
Oficjalkę dawać a nie,że jutro przejdzie badania medyczne. Żeby nie wyszło tak jak przy transferze Wijnalduma. Niby bardzo blisko był a tu wyszło,że PSG zabrało
1
Noussair Mazraoui zdecydowanie
7
Umtiti udowodnij, że zasługujesz aby bić się o 1 skład ! VeB !
0
O co chodzi dokładnie z tym zmarchwystaniem?
0
Może to głupie,ale dałbym szansę Umtitiemu. Garcia bardzo niepewnie gra. A takto : dest-Pique-Alba=Busi-de jong-Gavi-Fati-Depay- Demir
0
Jak dla mnie tak : Haaland, De Roon z Atalanty,Vlahović jak nabardziej na plus, widziałbym tu jeszcze Insigne i młodego obrońcę . Oczywiście jakby pieniążki były.
0
DE ROON Z ATALANTYY
4
no ma szczęście,że Garcia nie wystawił
0
Griezmann niech wróci z wypożyczenia to wymianka za Sterlinga xd
1
Araujo musi grać. Żaden Garcia. Więc skład AsA pasuje mi
1
Aguero i Dembele powinni wrócić na El Clasico?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Zaraz będzie,że zjadł coś przed meczem i ząb go boli...
1
Ciekawe kiedy Fati wróci
0
Youssef En-Nesyri to by było marzenie
1
Roberto jak żeś mi teraz zaimponował
2
Skład ASa mi pasuje ;D