5

Depayyyy. Elegancko :D

0

Auba na skrzydełku ;p

1

Ja bym chciał od 1 Min zobaczyć Umtitiego ;d

1

Dobra niech podchodzi do tego wolnego Gavi i 1:1 do przerwy

1

Torres i Auba do zmiany.

1

Za De Jonga poproszę Puiga. Potrzebny nam na następny mecz jest

0

karny bedzie tak mi się wydaje


0

Kurde Pedri... słabo :(

1

masakra... co tu się porobiło

2

Coś czuję,że pogrom to będzie. VeB ! Po Półfinał !

1

@Avser Może tak być,że zagra mecz życia. Dajmy mu szansę

0

@Prabuk955 Minqueza Gra od początku,De Jong ławka a takto nic się nie zmieniło.

0

kurde.. Minqueza gra od początku. Powaznie

0

To już lepiej Hallera,Nuneza lub innego grajka.

9

Garcia mecz życia. Brawo dla każdego zawodnika ! Brawo Look ! VeB !

0

Xavi potrząsnął widzę nimi

0

Co z Pique się stało?

3

Bez niespodzianek :) Nakopcie im porządnie ! VeB !

0

Coś ostatnio Gavi na ławie siada... Za De Jonga go tam wcisnąć a ten niech odpocznie

2

Na co ten Hohland? Salaha dawać i pakę dobrą mamy

7

Jak stracimy Gaviego i Araujo to będzie przypał... zasługują na takie pieniążki jakie ma np Ansu

1

Wolę Salaha niż Hohlanda. Jak Egipcjanin przejdzie to na pewno tego żałować nie będziemy

0

Na Lyon trafią...

3

Gavi musi wejść rozpędzić to wszystko

11

Szkoda ze nie ma Gaviego od 1 min :( Ale dziś po wygraną !

0

@AdamaTraore Masz rację. Po co tyle kasy wydawać jak można Dobrych aru grajków kupić

0

Nawet jeśli Haalanda nie uda się ściągnąć to może Hallera,Kane, Lewy lub nawet Dybalę

2

Dejta spokój z tym Dembele. Kawał drewienka

0

O Dembuś,Busi i Pique wchodzi. Już brameczka bedzie

0

@gaq chyba ze dzisiaj z 5:0 wygrają to wtedy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?