1

@mmaciass Tylko że nikt nie może zakładać że pierwszy bramkarz wypadnie na długo i zawsze lepiej mieć Topowego rezerwowego bramkarza bo to nie ma sensu. Taka sytuacja zdarzy się może raz na 5 lat. Pena jak na rezerwowego bramkarza jest świetny. Nie wiem jaki inny klub może się pochwalić bardzo dobrym drugim bramkarzem. Może jedynie City, bo rezerwowy Ortega jest lepszy od Edersona pod każdym względem za wyjątkiem gry nogami

0

@Derean Rudy mając Messiego i Grieza nie potrafił wygrac ligi

3

@DonMatteo901 To chyba raczej Fani City powinni płakać. Ile to już lat nie wygrali na ich stadionie? Z 6 lekko xD

0

@kamillek88 sory ziomek, ale zrobiłeś z siebie dzbana totalnego w tym momencie

0

@MesQueUnClub_87 Ta tylko ten Mistrz Włoch gra na poziomie spodkowiczów

0

@hayek No ale mówisz że Xavi źle rotuje składem po czym jak ktoś pyta cię jaki ty byś skład wystawił to wyjeżdżasz z tekstem ,,co to ma do rzeczy" xD Brak Busiego jest widoczny w każdym aspekcie funkcjonowania zespołu. Odszedł mózg tej drużyny który grał tu niemal 15 lat. Pep też jest plackiem, skoro bez Rodriego City gra jakieś 3 razy gorzej?

0

@Tridente2015 Problem Xaviego jest znacznie mniej istotny niż brak defensywnego pomocnika w zespole.

0

@pioz123 Odpal sobie skrót to może asystę chociaż zapamiętasz

0

@Trazola Nie wiem kto normalny myślał że Trio składające się z Messiego który osiągnął już wszystko, Neymara który jest w stanie rozegrać 1/3 sezonu i żółwia który ma ego większe od umiejętności (które i tak ma bardzo duże ) ma LM w kieszeni jak to ujołeś. Ja nie pamiętam żeby było wiele takich głosów

0

@MesQueUnClub_87 No myślałem że PK to jedno z najważniejszych trofeów w Hiszpanii, szczególnie dla Barcelony ze względów historycznych. Ale co ja tam się znam xD
A co będzie na koniec sezonu to zobaczymy. W lidze strata nie jest jeszcze duża, PK i superpuchar jak najbardziej w zasięgu. LM i tak nie wygramy, ale Napoli powinniśmy przejść ze spokojem

1

@maj_lo a dlaczego ma nie być skoro wyniki narazie go bronią

0

Nie no ja was proszę jak w tym meczu nie wygramy minimum 2 bramkami to ja już nie wiem kiedy xDD

0

Ależ tu dziś piłeczka chodzi :)

1

@DaPidejpi Tak tak Messi ciągnął Valverde ale Setiena i Kumana już mu się ciągnąć nie chciało. Weź pomyśl następnym razem zanim zaczniesz wypisywać bzdrury. Ernesto Valverde jest jednym z najlepszych trenerów w Hiszpanii, pomimo tego że do nas trochę nie pasował, to nie zmienia to całokształtu jego trenerskiej kariery

1

@Danny Gaucho Nasz ostatni prawdziwy trener w tym klubie

2

@pioz123 Ale o czym ty mówisz? Przecież u nas w większości spotkań w drugiej połowie gramy tak samo tragicznie jak w pierwszej. Stwarzanie sytuacji? Jeśli nawiązujesz do wczorajszego spotkania to zostawię to bez komentarza, bo my nie stworzyliśmy sobie wczoraj nawet pół sytuacji

5

@Pedri16Future Akurat regres Gundo jest spowodowany tym że Xavi próbuje zrobić z niego defensywnego pomocnika którym nigdy nie był i nie będzie

4

@michal26 A jak mieli grać? Ja od siebie powiem że jestem strasznie rozczarowany. Jestem w stanie zrozumieć męczarnie gdzie drużyna broni się w polu karnym, ale nie przeciwko drużynie która gra tak wysoko. My przez cały mecz do 95 minuty nie stworzyliśmy sobie nawet pół sytuacji, nikt z naszych piłkarzy nie potrafił wykonać dobrego dokładnego długiego podania. DRAMAT

0

@Faro akurat w tym meczu jako jedyny pokazuje charakter

4

Czy te bałwany naprawdę przez cały mecz nie potrafią zagrać kurwa 1 CELNEGO DŁUGIEGO PODANIA

0

Nasz Robert niemal asystował dostaniem piłka w twarz. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać

0

Wytłumaczy mi ktoś jakim kurwa cudem tam był spalony? XDDD

1

Szczerze to jak wysoko gra las Palmas to dla piłkarzy tej klasy powinien być jeden z łatwiejszych spotkań w sezonie. Jestem strasznie zawiedziony tą zgrają piłkarzyków

2

Co najgorsze to ja nie widzę choć grama chęci i ruchu. Ta drużyna jest skończona i tego już wie uratować nie da na ten moment

3

Japierodle bo już mam dość oglądać tych bałwanów. Raphinia to ma technikę jakby pół życia spędził w polskiej lidze

0

@Korsain tak na nas się uwzięli xD

0

@bebeto77 czyli w ciągu 5 minut strzelą bramkę

1

@Mroziu bo piłkarsko nie ma podjazdu do Leo

0

@Esteban_ A co niby nieprawdziwego powiedziałem? Zobacz sobie wyniki a potem komentuj jak masz pisać głupoty

1

Ale to Serie A jest obrzydliwe w tym sezonie. Zdecydowanie najgorsza do oglądania liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?