0

@A4ron No jak urazów mają malutko? Oczywiście to nie jest powodów słabej gry. Ale im wypadł KDB na pół sezonu, Haaland kontuzja , Doku kontuzja, Stones cały czas kontuzjowany, Dias co chwilę kontuzja. Rodri też często wypadał w tym sezonie. Mówienie że mają mało kontuzji jest żenujące

0

@Encore Jako ogółu kariery nie , ale to co robi w tym sezonie kreuje go na większą pokrakę niż nasz wizjoner Xavi

0

Pep jest kompromitacja trenera w tym sezonie. Uparty i głupi jak osioł, a w dodatku jak plan A nie idzie to dalej brnie w to samo. Każdy celny strzał to gol dla rywali

0

@nick26 Valverde jest topką trenerów w tej lidze. Jeżeli będziemy każdego porównywać do Pepa to według was każdy będzie słaby

1

@bebeto77 Tak kur*a Pedri potrafi połamać się wstając z łóżka ale to też wina Xaviego, Kumana i babci która mu witaminek zapomniała dać

2

@Tlener Wyparty to ty masz mózg. Jeszcze dodaj że ziemia jest płaska

1

@Messi1992 Tak samo jak RB lepizg i Salzburg. Przecież to jakieś brednie

1

Komentarz usunięty

0

Superpuchar jest jak najbardziej w zasięgu. Tak naprawdę jesteśmy narazie realnie w grze o wszystko. Strata w lidze nie jest aż tak duża jak na pozostałą ilość meczów. Jedynie z LM nie możemy wymagać niewiadomo czego. Przejście Napoli i ćwierćfinał będzie miłym akcentem

0

@Rioletto Myślę że dół finansowy może być przez ludzi którzy mają podobny mózg jak ty i zarządzali klubem kupując Dembele Grieza czy Coutinho.

0

Komentarz usunięty

1

Rodri kontuzja. City bez niego to może się bić o TOP4 max. Najgorszy sezon Pepa się szykuje

0

@LukaszFan Nie wiem z jakimi czarami ty mi wyjeżdżasz, ale powtórzę ci to co pisałem: Albo zacznij oglądać mecze, albo nie wypowiadaj się na temat piłkarzy których nie oglądasz bo tłumaczenie ci ,,specyficznego fenomenu" u Jacka nie ma większego sensu

1

@LukaszFan Bo trzeba oglądać mecze a nie patrzeć na statystki, czego Grealish jest chyba najlepszym przykładem. W tym sezonie jednak gra średnio no ale City nie ma aktualnie innego dostępnego skrzydłowego

0

@Firestone Allison ma odpały ale potrafi je naprawiać bo jest świetnym bramkarzem biorąc pod uwagę umiejętności czysto sportowe. Tego nie można powiedzieć o Edersonie, co widać po statystykach. Niemalże każdy celny strzał na bramkę City kończy się golem

0

Narazie poziom tego meczu jest żenujący. Powiedzieć że City gra na stojąco to jakby nic nie mówić

2

@MESSIah16 Jedno nie wyklucza drugiego. Miał swoje 5 minut w poprzednim sezonie i przyczynił się do zdobycia LM. W tym sezonie wrócił do swojej standardowej formy. Gość zawsze był przeciętny i najbardziej przereklamowanym bramkarzem

1

Wam się w mózgach poprzewracało. Połowa z nas nie zna większości nazwisk do dzisiaj grały a wy będziecie płakać że przegraliśmy jakiś mecz towarzyski w którym chodziło wyłącznie o kase

3

Xavi gra dzisiaj kolejny finał. Co by nie mówić mam nadzieję że tym meczem zamknie jape hejterom na stronie

0

@abram3k Z pewnością sobie od tak tysiaka postawiłeś na białych? XD

3

@michal26 Wenger - obrońca
Ferguson napastnik
Zidane - ŚPO
Dla mnie trochę na siłę. Ja nie widzę większej zależności między tym kto na jakiej pozycji grał

0

@kejdzi No my mieliśmy mega ciężkie losowanie w tym sezonie xD
Grupa w której kompromitacja powinno być mniej niż 16 pkt ale dla nas nie ma nic niemożliwego jak widać j

2

Wy obwiniacie Xaviego o kontuzję typa który wstając z łóżka może się połamać na 2 miesiące. Z ciekawości zobaczyłem ilość rozegranych minut po powrocie: niespełna 600 min/ 800 możliwych do rozegrania. No chłop ledwo dyszy normalnie jak mogli go tak potraktować

1

@don'T.R.I.P.e Ferran liczbowo jest naszym najlepszym skrzydłowym/napastnikiem w tym sezonie xD

0

@kejdzi Ale co to ma na celu? Grupa z poprzedniego sezonu była łatwa? Tym bardziej z sezonu 21/22 xD

0

@Roni988 5 asyst i 1 bramka w 18 spotkaniach to chyba jednak średni wynik xD

0

@kuz Ta tymczasem Pep 345786 mecz z rzędu wychodzi Gvardiolem na LO

0

@Pawlusek Pepe to niech się zajmie swoją drużyną bo zaraz z top4 wypadną

1

@Coutinho007 gra za Erniego to cudo w porównaniu do tego co wiedzieliśmy za Setiena, Kumana czy nawet Xaviego

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?