1

@Krzysztof1987 Jak można porównać Coutinho do Mudryka, który przychodził z Ukrainy i dodatkowo nie grał od pół roku XDDD

0

Bawi mnie że nagle po meczu z Bayernem, większość uznała że Gundogan jest przydatny, A wcześniej były narzekania że za stary. Fenomenalny gracz, bardzo niedoceniany A dla Pepa wręcz niezbędny gracz w zespole. Bez niego I Rodriego gra City nie funkcjonuje. Ja osobiście uważam że byłby nam bardziej potrzebny niż Bilva, który poza meczem z Bayernem nie ma dobrego sezonu

0

@Bobo25 czyli klasyka Pep wygrywa geniusz, Pep przegrywa to kombinuje xD

6

@Poro6niec już przestańmy wszędzie szukać kontuzji. Przecież gdyby miał kontuzję to by nie grał. Każdy w klubie jest kontuzjowany to nie gra, ale nasz Robercik gra z kontuzją I przez to jesy pod formą. Z pewnością

0

@Gibbon_FCB zarząd Bayernu zrobił Bajzer A nie Nagelsmann. Jego zwolnienie to kompromitacja klubu

2

@VamoSBarca88 i wygra 1:0 xDD

0

@damianfcb105 Akurat Ronaldo to wiele się nie różni

0

Grealish niewidoczny XDDD

1

@AFA90 próbowali na tle Burleny więc ciężko ocenić

2

Trener Girony wykonuje świetną pracę. Wyjątkowo rzadko spotykany ofensywny styl gry w la lidze

1

@Kgorecki2500 chyba raczej 25 lat grzywny I 100 zł więzienia

3

@natanvip tylko u nas jeden piłkarz nie sprawi że będzie to dom starości, mając tyle młodych graczy w obwodzie

0

@czarnatom Ty masz czelność mówić cokolwiek na sędziego? XDD

0

@koozzi ktoś taki jak Gavi musi grać w pierwszym składzie. Ja osobiście liczę na przyjscie gundo I granie na 4 pomocników w zmiennych formacjach

0

@ngif ostatnim razem graliśmy właśnie z Alosno I się udało

0

@galix22 Porównywanie Xaviego do Valverde w jakimkolwiek stopniu, to obraza dla tego drugiego

0

@mekston Pep zaskoczy sam siebie, wystawi Haalanda na skrzydle, A na bokach obrony KDB I Alvareza I na tym się skończy xDD

1

@Faro Nie no myślę że jak Balde będzie mu podawać to Leo w ramach protestu będzie unikał piłki

0

@constantine16 Skoro mówisz że Barcelona to nie Argentyna, A gra na Mundialu nie miała znaczenia, to po co przywołujesz potem mecz z Bayernem? Szczyt Hipokryzji

0

@domin682 brzmi jakby Barcelona nic Messiemu nie zawdzięczała xD

1

@xavi890 oczywiście że będzie im się chciało; są w niego zapatrzeni jak w obrazek

0

@martin3131A co miał wygrać mistrza z Roma czy Celtą? Jakie wy macie porojone myślenie to aż mnie przeraża. Hiszpania na Euro zrobiła wynik ponad stan I jest to zasługa Enrique

0

@reloaded O tym całym okresie przygotowawczym czytam od 3 lat xDD

0

No czyli teraz Fati ma tarczę wśród kibiców w postaci ojca który powiedział publicznie głupoty, żeby przerzucić krytykę na siebie
Genialny plan xD

15

U Pepa nie wstawałby z ławki przez 5 spotkań i by się tatuś nauczył pokory

0

@Trojanek23 Porównując czysto piłkarsko do Bojana, to niestety różnica klas w umiejętnościach na niekorzyść Ansu

0

@Gaudi79 Przecież Bojan miał wszystkie te cechy które tutaj wymieniłeś XD

1

@David_Martin Z kolei Ansu to przeszłość. Można się tak do jutra licytować. Grają ci którzy na to zasługują

1

Drugi Bojan i taka smutna prawda. Różnica jest jedynie taka, że Ansu pokonały kontuzje, A Bojana głowa

0

Powiem wam że nie mogę przeboleć tego jak potoczyła się kariera Bojana. Szkoda że głowa nie dojechała bo talent na miarę Messiego...Zastanawia mnie co by było jakby zaliczono mu gola z Interem, ale z drugiej strony to presja byłaby jeszcze większa co w jego przypadku było samobójstwem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?