Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor No niby chciałeś napisać coś kreatywnego ale wyszło tragicznie. Cancelo jest na tyle wybitnym piłkarzem że zagra na bardzo zbliżonym poziomie na PO,LO, skrzydłach i pewnie nawet w pomocy. A te rezultaty za Guardioli... rzeczywiście były fatalne xDDD
0
@Cvzx No to ja absolutnie nie porównuje Xaviego do Pepa. Dla mnie ten drugi już teraz jest najlepszym trenerem w historii futbolu. Chodzi mi właśnie o zaufanie do trenera. Xavi jest jaki jest i ja osobiście od początku nie byłem do niego przekonany, ale w tamtym sezonie ligę zdominował. Ten narazie wygląda słabo patrząc na to że kadrę mamy naprawdę BARDZI MOCNĄ na papierze. Nie twierdzę że ten projekt wypali na dłuższą metę, ale mnie żenują komentarze XaviOut już w Grudniu.
0
Ja rozumiem że Xavi jest aktualnie średnim trenem lekko mówiąc. Ale on przecież na boisku nie wejdzie i nie strzeli za naszych piłkarzy. Mieliśmy w tym meczu ponad 4 xG
Ale skuteczność jest dramatyczna i to akurat nie jest winą trenera. City jest w ogromnym kryzysie jak na nich (największy za Guardioli) i tam jakoś nikt nie domaga się zwolenienia Pepa
0
@Kamiloza91
1. City
2. Arsenal
3. Villa
4. Totki
Realnie wiadomo że Liverpool będzie w top 3
5
@Technik Wy oglądacie chociaż te walki? Przecież Norman przegrał jedynie 1 runde
1
@Emhyr No i tak jak mówiłem Norman win. Tak naprawdę przegrał jedynie 1 rundę xD
Nie wiem od kiedy ktoś wydaje werdykt na podstawie tego kto ma bardziej obitą mordę. Norman punktował znacznie lepiej
1
@Emhyr A i tak punktowo Norman wygra
0
@ludnek Mnie śmieszy kompleks ,,szejkowego tworu " a sami kibicujemy Barcelonie która w ostatnich latach ma chyba najgorszy PR z wszystkich topowych klubów xD
Nie wiem jak ktoś lubi Pepa i lubi futbol który gra City to ja nie widzę powodu aby z nimi nie sympatyzować. No ale tak nie można bo pieniądze ble fu its xD
Jakby w futbolu nigdy pieniędzy nie było. Jakby sama Barcelona nie wydawała po 100 mln na Dembele Coutinho czy Grieza. Hipokryzja goni tutaj hipokryzję xD
0
@MesQueUnClub96 Ty byś mu pewnie z 15 dał
1
Xavi nie kłamał porównując naszą grę do City. Gramy taką samą kaszanę jak ,,maszyna" Pepa xD
0
@Tollusiek A PSG i tak prowadzi xD
Ta liga to żart
0
@Barca2022 Ile? XDDDDDD
Jak nie zgłosi się arabia to wątpie ze dostaniemy więcej niż 20 melonów
0
@liberoFCB A gdzie Cancelo zagrał na nieswojej pozycji bo nie rozumiem xD
0
@LukaszFan Mimo wszystko standardowa procedura. Raczej się tego nie da ominąć. Możesz być spokojny, bummacher na ciebie kredytu nie weźmie
0
@Chlebek23391 Po pierwsze nigdzie nie napisałem Xavi OUT. Po drugie mam prawo oceniać rozwój drużyny a raczej jego brak patrząc na całokształt pracy Xaviego w klubie. Skoro na początku był efekt nowej miotły, był pomysł na zespół i byl systematyczny rozwój, a w pewnym momencie się coś zacieło i trwa od dawna, to znaczy że absolutnie nic nie idzie w dobrym kierunku. W ten półfinal LM to chyba sam nie wierzysz. Podsumowując ja Xaviego nie zwalniam, uważam że nie powinien odchodzić nawet jeżeli nic w tym sezonie nie ugramy, ale jednocześnie mam prawo krytykować jego dotychczasową prace z zespołem.
0
@Sulimo Ale na co to skład podajesz? Na klasyk w grudniu następnego roku czy jak? Bo nie wiem co tam robi Gavi
0
@OldMc84 City dzisiaj też się męczyło, a w pierwszej połowie wyglądali jak juniorzy. Ten mecz Barcy w porównaniu do poprzednich był jednak lepszy
0
@Chlebek23391 No tylko że Barca Pepa gasła na przełomie Styczeń/Luty a na wiosnę znowu dominacja. U Xaviego nasza Barca zgasła na początku tego roku i dalej jakoś nie powstała xD
17
Ból pleców to ogólnie bardzo ciężki temat do oceny, bo też generalnie najciężej określić źródło bólu, a nawet najmniejszy dyskomfort ogranicza ruch więc niech Ter Stegen odpoczywa. Ja w tym wypadku akurat nie obwiniałbym klubu
0
@626 jakbyś nie wiedział na jakiej zasadzie działa flashscore
0
@Lionel_Messi10 dziś nie trenował więc nie wiadomo
1
@barca__rządzi Jak będzie w formie to będzie grał jak nie to nie. Jak dla mnie to nie powinna być kwestia ,, zasług"
0
@DaPidejpi No zajebista tą kadrę ma Norwegia. 2 topowych piłkarzy i reszta co by się nie załapała do ekstraklasy xD
1
Komentarz usunięty
0
@Awtameok_Klana Mniej meczów klubowych? Zawsze było granie na 3 fronty ale nie było idiotycznych meczów towarzyskich jak Liga Narodów. Eliminacje muszą być i to jakie można zrozumieć ale to że piłkarze po sezonie mają 2/3 tyg odpoczynku to jest parodia
0
@KrwawiaceoczyVEB Przecież to zupełnie inna sytuacja. City ma zarzuty w innych sprawach, a odnoście sytuacji takiej jak z Evertonem to City czy Chelsea nie mają żadnych niezgodności. Ale ludzi już tak mają że lepiej się wypowiedzieć bez wiedzy na dany temat
0
@TR3YWAY Wygrana Mołdawi wyklucza nas z możliwości zajęcia 2 miejsca. Wniosek?
Trzymamy kciuki za Mołdawie:)
9
@prodigy był *
Już od wielu lat nie jest świetnym trenerem
0
@DaPidejpi Co ma bramka z dupy do ,, przekręconej Chelsea "? XD
A no tak widzę dopisek na koniec to wiadomo że obiektywizmu nie oczekujemy xD
1
@oleoleole Nie na podstawie jednego meczu nikt o zdrowych zmysłach nie stwierdzi że Vini jest najlepszym skrzydłowym xD
Gość ma mentalnie 12 lat przez co nigdy nie pociągnie presji w najważniejszym momencie. Czysto piłkarsko to nie ma podjazdu do żółwia chociażby