Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 smutne że zamiast oglądać nasz mecz to tylko czekasz aż Haaland zmarnuje jakieś sytuacje. Kibic XDD
0
Komentarz usunięty
0
@shahman Co to za porównywanie z dupy wybranych pozycji xD?
Ter Stegen = Ter Stegen
Cancelo >>Semedo
Christiansen >Pique z 2018
Araujo> Lenglet
Balde< Alba
De Jong>Busi
Pedri > Vidal
Gavi
2
@stone80 Fatalny trener który pod każdym względem zjada swoich poprzedników xDD
Zabawne bardzo zabawne
1
@koksik2700 Barce Setiena czy Kumana ci się lepiej oglądało? XD
1
@shahman Co kur*a? Xavi miał gorsza kadrę? XD
1
@Pawlusek Gudno jest piłkarzem który idealnie wpasowuje się w drużynę. Grając w City mając koło siebie najlepszych piłkarzy grał jak najlepszy, w dodatku prowadzony przez wybitnego trenera. A u nas? No cóż...
1
@damiano996 Xavi dopiero co przedłużył kontrakt. Nawet jak będzie sezon bez pucharów to nie wyleci. Jedyną możliwością byłaby kompromitacja w Grupie LM co jest nie możliwe, więc skończ te brednie
0
Brawo Ernescik, lecisz po TOP4
2
@Pawlak1992 Polski Związek Pajacow Kuleszy
0
@misiek12319 Przecież to Guardiola. Tutaj będzie odrazu wymiennoac pozycji I formacja na papierze nie ma znaczenia
0
@gumaz On jest człowiekiem wielu talentów xD
0
@takisobiektos ta sędzia im 4 bramki wpierdzielił XD
1
@MesQueUnClub96 Najgorszy to będzie twoj stan psychiczny po bramce Norwega xD
0
@MesQueUnClub96 Weź rozbieg i pierdzielnij glową w ścianę baranie xD
Obiektywnie aktualnie najlepsza drużyna Czy nam się to podoba czy nie. W tym meczu sam Haaland ma większe xG niż WH, ale ,,nic nie grają" xD
0
@MesQueUnClub96 A dlaczego lewy był A Halland już nie ? Gdzie tu logika?
A dobra widzę nick, więc nie ma sensu pytać o logikę w takim wypadku xD
2
@poskus Szkoda że jak wyzywacje Xaviego, to wtedy nie ma ,,liczy się to co w sieci" no ale wiaodmo podwójne standardy xd
1
Człowiek taki stary A taki głupi się nie nauczy żeby nie obstawiać po przerwach na repke
0
I to drewno ma wygrać ZP? To ile on ma pudłuje że każdym meczu przechodzi ludzkie pojęcie
0
Czyli teraz to ten Guardiola to też przereklamowany jak każdy inny trener
0
@PietrasCoelho No tak wyliczone wzorem hajty oczywiście. Nikt tu go nie zwalnia, większość jedynie krytykuje styl gry I jego głupie decyzje odnośnie prowadzenia kadry
0
@jacobFCB Przecież to nie chodzi o porażkę czy gorszy mecz tylko u nas każdy mecz wygląda tak samo źle. Nasz styl jest tragiczny
1
@pacior95 Przeciez każdy z nas wie że tak będzie xD
0
Setien do Grudnia nie wyrzyma
0
@Rust_Cohle Co to wgl za tekst że wymagania można mieć dopiero za 5 lat xDDD
To by miało rację bytu gdyby nie było dźwigni finansowych i wzmocnień za duże pieniądze. W takiej sytuacja patrząc na kadrę jaką mamy, to mamy prawo wymagać.
0
@ChampionLW Enrique trochę chyba przestał sie rozwijać jako trener. Pep wymyśla cały czas coś nowego, udoskonala tiki takie, A Luis...no cóż :/
1
@Guess To jakieś mega zaskoczenie? XD
Bardzo często tak jest. W naszej Barcelonie też tak było
0
@TR3YWAY W tym wieku to zdecydowanie. Podejście do życia zupełnie inne
2
@Jarema2000 Dziwnie to brzmi że każdy z nas wie o tym że Gundo daje więcej grając wyżej (Guardiola doskonale pokazał jak ustawiać Gundo) , tylko Xavi tego nie ogarnia xD
0
@MrKozamm Przecież Kevin przy Pedrim to okaz zdrowia. Ostatni raz na dłużej wypadł 5 lat temu( do teraz)