Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rivaldinho11 Pedri bez formy dalej 2 poziomy nad Gavjm
0
@Qaz123 30 lat to nie emeryt, tym bardziej w przypadku tej klasy piłkarza. No ale co ja tam wiem ważne że gramy mlodzikami I nie wychodzimy z grupy LM
0
@La Pulgaa Zwróć uwagę na nasze 2:0 z Cadiz I ostatnie 1:0 City z Newcastle. Która mecz był lepszy do oglądania,i która drużyna zagrała lepiej ? Odpowiedz sobie sam :)
3
@MOLESTA Piłkarze którzy są odrzutkami w innych klubach nie sprawia że Barca odzyska pozycję lidera światowej piłki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcabarca3562157 Ale gdzie tu ktoś krytykuje pepa wgl xDD
Poza tym nie ma powodów do krytyki. TOP 2 najlepszych trenerów w histori naszego klubu
4
@Herato Klubowe MŚ
0
@Janas11224 To że tobie się nie podoba format Barbie nie znaczy że to ma być gówniany film. Też niesie za sobą różne wątki codziennego życia I bądź co bądź wywołuje emocje i rozważania u oglądających xD
4
@MesQueUnClub96 No bo nie każdy musi lubiec jak są upały po 30°. Ja dużo lepiej się czuje jak jest nieco chłodniej, chociaż mogłoby się obyć bez deszczu
0
@AdiBarca87 Ci sami socios przyczynili się do tego jak ten klub teraz wygląda
0
@korn234 wystarczy oglądać mecze w tv A nie na flashscore I byś się głupio nie pytał xD
0
@4Fabregas4 Jak ty chcesz grać Gavim kosztem Gundogana to masz rację, że w tym klubie NIGDY NIE BĘDZIE DOBRZE
0
@caminero jakbyś miał mózg to byś wpadł na to ze City nie odda Rodriego za żadne pieniądze
0
@caminero I co z tego że jest starszy? Chcemy osiągać sukcesy czy tylko kupować żeby sprzedać drożej? Jeśli to drugie Cię zadowala idź kibicować BVB
0
@korn234 po czym to stwierdzasz?
1
@David_Martin Gundo na pivota to marnowanie jego potencjału. Z trójki naszych pomocników powinien grać najwyżej tak jak w City
0
@wasacz jesteś glupszy niż głupi
0
@RoberDzik To powód żebyśmy też tyle wydawali i prowadzili klub do bankructwa, bo ktoś inny może? xDD
0
@betonito wolałbym opowiadać wnukom że strałem się jednym z najlepszych pomocników grając w City I wygrywając w tym klubie wszystko, niż opowiadać że byłem w klubie który jest bankrutem bez perspektyw na ważne trofea w najbliższej przyszłości
0
@ini_barca Myślę że czasów obecnych i ligi angielskiej to nawet nie podlega dyskusji. Jeśli chodzi o najlepszego trenera w Histori to ciężko to porównać ale Pep napewno w Top 3
0
Teraz kartki znalazł pajac? XD
0
@pepulinho Od jakiegoś czasu jest tragiczny. Haaland z przed kilku miesięcy w każdym meczu mail po 2 gole minimum
0
@Katalończyk 99 Prawda jest taka że ten mecz wygląd jak wygląda też przez Marciniaka. Jak można nie dac żadnej kartki xD
0
Marciniak dramat narazie
1
@TheNekro94 Tym tokiem myślenia to Zp mógłby dostać tylko pomocnik lub skrzydłowy XD
0
@Sulimo to sarkazm oczywiście xD
1
I ten leszcz ma dostać ZP? XD
0
Marciniak na za dużo pozwala
0
@gukwa ale ty jesteś ograniczony intelektualnie xD
0
@Piotr,1985 Zapewne tak jak się domyślasz xD
Nie ma co oczekiwać od tego klubu I kibiców