Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@zaky274 Jakby Gundo usłyszał że ma być zmiennikiem Gaviego to by się ze śmiechu udusił
0
@mekston A kto jest przed nim?
2
@Poro6niec Kim ty jesteś żeby mówić kto komu ma kibicować? XD
Jedno i drugie to właściciele z ,,chorych" krajów, A większość pewnie woli oglądać ładną piłkę i patrzeć jak nasz Pepe podnosi Puchar LM
0
@esem91 Nie zjazd, tylko każdy robił z niego niewiadomo kogo bo grał agresywnie i skakał do piłkarzy Realu czym imponował
0
@szymonekk Twoją teoria jest nic nie warta. Alves, Villa, Suarez, mimo wszystko Neymar I można tak wymieniać dalej. Sami najemnicy A jednak się sprawdzili xD
0
@Greenalley Przecież Kimmich robi dokładnie to samo. W przypadku Gundo można mieć nadzieję jedynie ze się wypalił bo wygrał wszystko
0
No to powinniście się cieszyć przecież xD
Połowa ludzi na stronie pisala że to stary dziad
0
@Xavifcb6 A tylko głupi będzie chciał mieć w kadrze samych młodych A później płakać że nie walczymy o trofea. Wam już na mózg coś siadło totalnie
2
@kejdzi człowieku my mamy problem z rejestracją gaviego xD
0
@Flyingbetoniarka nie wychodząc z grupy z szamba finansowego tym bardziej nie wyjdziesz
1
@betonito No i co że ma skarbiec? To że akurat my nie mamy na nic kasy jest winą wieloletniego tragicznego zarządzania klubem. Problem w tym że Pepuś dostaje bardzo dobrych piłkarzy i robi z nich piłkarzy fenomenalnych.
0
@4drian0 Lepiej poszukajmy Benzemy który mial 2 kontakty z piłką xD
7
Pan Złota Piłka od 3 spotkań forma na miarę Lewego przez poł sezonu
0
CIty wysiada. Jak Real cudem wciśnie jedną to już tego nie wypuszczą
0
@KlonaZepan A ty oglądałeś mecz? Czy spałaś cała pierwsza połowe gdzie City otłukiwało bramke Kurtuła
0
@VamoSBarca88 Minęło 45 min dwumeczu ludzie xD
Messi miał serię 7 meczów bez gola przeciwko Realowi
0
@DonAndresFCB Barca Pepa też się męczyła grając na drużyny które bronią się w 11 w polu karnym XD
7
Czyli już wiemy jak się skończy. 2:0 dla realu
18:1 W strzałach dla City
XDD
9
@seba444 to na ile nudne życie musisz mieć, żeby jeszcze komentować artykuły których nie chcesz czytać
0
@wasacz Z qatarem to oni akurat nic wspólnego nie mają xD
Raczej jest to po prostu bardzo dobrze zarządzany klub w przeciwieństwie to Paryża
0
@Xpert77 Każdy klub ,,zbiera" kibiców zdobywając trofea. Zawsze Barcelona czy Real to będą marki mające najwięcej kibiców, ale ktoś kto teraz zaczyna się na dobre interesować piłką może kibicować całym sercem City czy innym typowym klubom
0
@Yoohoo Dostanie jeden I drugi xD
0
@RosjaninBut Bez przesady xD
1
@partymaker 3/4 hitów PL to jakiś paździerz 0:0 lub 1:0
2
@mimikas Jego ppotencjał był ogromny, ale już dawno zanikł. On przez kontuzje stracił na zwinnosci I szybkości i już tego nie odzyska skoro z roku na rok gra jedynie coraz gorzej
0
@bulo Szczerze to pierwsze słyszę taką pensję, więc nie wiem gdzie to wyczytałeś xD
0
@Bartula Grając na trójke z tyłu jest kapitalny, po wejściu Laporte City grało tragikomedie w defensywie
2
@Bartula Widać że oglądasz mecze City raz na 2 miesiące, a się wypowiadasz XD
0
@janek100 człowieku 11 punktów wiesz jak ogromna to jest przewaga na tym etapie xD?
9
@Rastafarnianin Zbyt drewniany typ ostatnim czasem w wielu meczach był najlepszym z pomocników xD