1

@abram3k teraz to niech się tam kisi wielki kapitan

0

@Murazor A czego ty oczekujesz od białego rycerzyka? Bo chyba nie racjonalnego myślenia

0

@ini_barca dla takiej marki jak Barcelony ledwo ponad bańka za rzekome 3 lata kupowania meczów to BARDZO Mało. Nie wiem gdzie ty masz mózg człowieku xD

1

@sokot Xavi się Guardioli naoglądał

1

Xavi zawalił dzisiaj po całości, ale co wy macie w tych pustych łbach to jest niepojęte. Czego wy oczekujecie po meczu? Że Xavi powie naprawdę co źle zrobił każdy z naszych piłkarzy i będzie krytykował polowe składu? Z pewnością atmosfera w szatni byłaby fantastyczna
Nie wiem czy logiczne myślenie i po prostu branie tego typu wypowiedzi z przymrużeniem oka to tak wiele? XDD

1

@ToreTToOO każdy ligowy mecz jest ważniejszy od LE

0

@Don Lucas ale myśląc logicznie w naszym przypadku nie było miejsca rotacje. 3/4 meczów na styku gdzie Pedri był NIEZBĘDNY

0

@masik86 wczoraj też go poniosło i wygrał xD

2

@bartas97 z tego co piszą to chodzi o raporty sędziowskie. Więc w czym jest problem? Niektórzy piłkarze sami płacą za raporty sędziowskie żeby wiedzieć na ile mogą sobie pozwolić podczas meczu (np. Casemiro). Sztucznie nagłoszona drama

0

@kosmos91 ja słyszałem że ma złamany palec i nie chciał go operować xD

5

Oni mogliby chociaż zachowywac pozory obiektywnosci XDD

1

@wasacz gdyby sytuacja była w drugą stronę, to połowa La Rambli by płakała że sędzia kupiony xDDD

16

Viniemu pierwszy raz coś w tym meczu wyszło I macha tymi łapami jakby był jakimś królem małpiszonów xd

0

,,konkretne przewinienia" czyli dotknięcie piłkarzy realu, I kosa od tylu dla piłkarzy Atletico

0

@LewoSkrzydlowy11 Pierwsze słyszę żeby były jakieś dywagacyje xD

3

Przecież wystarczy logicznie pomyśleć I zrozumieć że powrót jest wykluczony. Przecież sam Messi mówił że jego rodzina w końcu przezwyczaiła się do życia w innym miejscu I że świetnie im się zyje w Paryżu. Więc dla mnie temat transfery do City czy Barcelony i kolejna zmiana otoczenia jest wykluczona, tym bardziej że osiągnął już wszystko I nic nikomu nie musi udowadniać

0

@Awtameok_Klana Ale to chyba jest różnica między graniem w Jednym z lepszych klubów, A graniem w Arabii
XDD

1

@foczkyyyhg to spróbuj zobaczyć z otwartymi oczami ;)

0

@KlonaZepan Zamurwany to ty masz mózg patrząc na to co piszesz przyjacielu

3

@KlonaZepan Z tego co widzę to Real się muruje, ale to też wina Valverde xDDDD

1

Jak zwykle Bracia Pierd**ec każdą setkę zmarnują

1

@escarabajo No to trochę nie rozumiem bo krytykujesz dany skład, A jak widać nie oglądasz spotkań danego klubu. Walker I Cancelo są w średniej formie, A Lewis jest w wybitnej formie. Argument z tym że nie powinien grać w pierwszym składzie bo ma 18 lat jest dla mnie śmieszy
Zgodzę się jednak że Laporte na Lewej to znowu jakiś eksperyment łysego, ale Lewis jest pewnikiem do podstawy I każdy fan PL ci to potwierdzi :)

0

@escarabajo Przecież ten 18 latek zjada aktualnie I Cancelo I Walkera (mowa o aktualnej formie). Idąc twoim tokiem myślenia to Pedri ani Gavi nie powinni grać xD

0

@escarabajo A jaką obronę miał Pep wystawić? Dias dopiero wrócił po kontuzji A w ostatnim meczu 2 bramki zrobił im Ederson A nie żaden z obrońców xDD
W dodatku Lewis jest aktualnie najlepszym obrońcą City. Sam mam na kuponie btts bo liczę że Ederson znowu coś odwali:)

0

Wiecie może u jakiego buka mógłbym postawić że Arsenal wygra mistrza?

4

Czyli jak zawsze jak real przegrywa to puchar nic nie znaczy

1

@Barca1992 Akurat jak dałem że żółw strzeli 2 bramki xD
Całe życie pod górkę

0

Zapomniał dodać że 3 bramki z karnych.

2

Ci sędziowie w tej lidze to jest żart nie mniejszy niż w Hiszpanii XDD

1

@Firestone XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?