0

@Tomek54321 No a jak to się odnosi do świetnego sezonu Suareza O którym pisałem? Bo na początku pisałeś o jakiejś niemocy, teraz O bramkach na wyjeździe

0

@Beztroskii Nie można wszystkiego pociągać do szczęścia. Może nie graliśmy widowiskowo ,ale taktycznie Valverde potrafił rozpracować każdego rywala.

0

@busquets5 I znowu piłkarze mają rządzić? Mam rozumieć ze przy 4 3 3 Lengelt nagle przestanie grać jak Amator, Busi bedxie najlepszym pomocnikiem , FDJ odzyska formę, A nasi napastnicy poprawią wykończenie

1

@MaTt_BarcaFan który jest wypalony I na siłę trzymany w klubie

4

@Michu30 On jest kibicem Atelti I mówi O swojej drużynie przecież

0

@Tomek54321 Suarez wtedy strzelał cały sezon. Przciez to Był sezon gdzie Suarez zdobył 40 bramek w lidze i 8 w LM. Był jednym piłkarzem ktory w tym dwumeczu z Ateltico strzelał

6

@KimBassinger1 to niech się skończy 3-3. Jeden I drugi po 3 bramki:)

0

@Bobo25 Jak tacy ludzie bez mózgu jak ty są irytujący. Koeman nie ma wpływu na błędy indywidualne przez które przegraliśmy niemal każdy mecz w lidze w tym sezonie. Jedynie z Realem pokazaliśmy się po prostu z gorszej strony. Wina Kumana ze piłkarze mają tragiczna skuteczność? Jedynie do czego można się teraz przyczepić to wystawianie Busiego

0

@martin866 Tak narzekajcie dalej na tego Valverde. Był 2,5 roku wygrał , 2 razy zdominował ligę. Ogromną palmą są kompromitację w LM. Jednak jak odchodził to drużyna była na 1 miejscu w lidze i LM. Jak widać od tamtego czasu nie zanosi się żebyśmy wrócili na szczyt w La lidze

0

@Tomek54321 Nie zgodzę się z Tobą. 2 sezon Enrique wydawał się być jeszcze lepszy niż pierwszy. Niestety na wiosnę, zadyszka ,kontuzje Messiego i wszystko się zepsuło. Była realna szansa na 2 Tryplety z rzędu

0

0

@banann16 I nam to nic nie da,bo baraże będą bardzo ciężkie

3

@BarcaInfo I co,Leoś się obrazi xD?

3

@VamosRakieta Po raz kolejny trener nie dostaje zawodników których chce, A potem szok i zdziwnie xD

0

@Bartex1981 Tak samo były mecze jak z Osasuna, czy Juve gdzie Messi grał i jakoś też graliśmy bardzo ładnie. Zgadzam się z powolnym odstawianiem Messiego bo młodszy już nie będzie. Ale tłumaczenie porażek Messim I tym ze drużyna gra niby bez niego lepiej jest żałosne

0

@blaugrana_36 Trener nie ma wpływu na to że przegrywamy przez błedy indywidualne i wylewy naszych Genialnych obrońców. Wątpię że jego winą jest także tragiczna skuteczność od początku sezonu. Dopóki nie zaczniesz myśleć, to niestety nie zrozumiesz że tutaj żaden nowy trener nie pomoże

1

@NaFazieHitman No ma i wirusa i kontuzje

0

@itmustbejoke Valdek dobry trener

3

Juz od kilku sezonów odnosze dziwne wrażenie słuchając komentatorów, że Real jakby nie zagrał to zawsze się ich usprawiedliwia ,,nie ,zagrali złego meczu" . Od Barcelony zawsze wymagają pięknej gry, tiki taki.

0

@Bobo25 No tak troche nie obiektywnie xD
Real już w 1 minucie miał setke, która koncertowo zmarnował Vini. Potem wylew Bono na bramce, jeszcze groźny strzał Kroosa. Sevilla nie oddała nawet celenego strzału

0

Ciekawy mecz się zapowiada pomiędzy levante A Getafe

1

@GadulkiGembulki Gdzie ma grać? Messi i Cou odpoczywali. Na 100% zagrają w 1

0

@SkN No o ile było w polu karnym to Myślę że większość sędziów dało by za tą sytaucję karnego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@insp1re Co by nie mówić. Ziadne potrafił doskonale wykorzystać Ronaldo i jego warunki fizyczne. Przestawiał go bardziej na pozycję ,,9". Wtedy taktyka 1000 wrzutek opierająca się na CR sprawdzala się doskonale

0

@Khajio A to powiedział ci wczoraj że chce iść tą samą drogą co Ibra?

0

@ObiektywnyKibic121 A kto tam najwięcej ich bronił

0

@Tomek54321 no tylko ze te dwie straty było pod koniec meczy przy wyniku 4:0 , więc raczej nie byłoby ciepło :)

0

@kamilos1214 Nie uważam że aktualnie Arsenal jest na poziomie Realu Sociedad :)

10

@barteq Przecież w tym pokręconym sezonie każdy wypada. Zobacz jakie my mamy problemy w defensywie przez kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?