Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co myślicie o sytaucji Arsenalu? Nie chce mi sie wierzyć że Arteta po tylu latach współpracy z Pepem, okazał się być aż tak słabym trenerem.
6
@Archie A ja tylko przypomnę żeby nie żyć w czasach Guardioli gdzie mecze doskonałe były wymogiem. Od x lat mecze dobre zdarzają się rzadko, A co dopiero doskonałe. Dlatego też taka postawa jak wczoraj z Sociadad jest godna pochwały
1
@kamiVeB z Juve Cię nie przekonał ?
0
Gdyby nie beznadziejne zmiany to druga połowa też mogła tak wyglądać
9
@Coutinho007 De Jong kolejny bardzo dobry mecz. Widać ze grając wyżej gra po prostu lepiej
0
@AmigoBlancos Nie żebym się czepiał, ale tutaj nawet bez rysowania żadnej lini było widać ze o spalonym nie ma mowy. Przyznam że jestem zaskoczony tym pytaniem
1
@PanTost za godzinkę w eleven sports 2
0
@DawidekFCB Messi dzisiaj nawet w pressingu bardzo dobrze więc nie ma co narzekac
6
@VenoM To teraz narzekamy na Pedriego bo ma słabszy okres? A na początku był wychwalany pod niebiosa. Śmieszni jesteście xD
0
@BarcaInfo Tak Setien zaczął na niego stawiać A potem tych sznas też było coraz mniej. Na kluczowe mecze z Napoli i Bayernem Puig nawet nie wstał z ławki
3
@Iwczak Wam to się oczy otworzą jak on odejdzie I się okaże że nagle gramy jescze gorzej. Szok xD
2
@horang Przciez to byl przegrany zakład bo stawiał ze Barca wygra ligę. Jak nie masz o czymś pojęcia to po prostu o tym nie pisz xD
1
@Kimar nie jest kibicem ani Realu ani Barcelony
1
@Kusiar A karny to nie zasłużony XD?
1
@Ratamahatta Przciez Kevin już miał 2świetne podanie przez linię obrony przeciwnika. Problem w tym że Foden przyjmuje piłke jak drewno xD
49
Ja nie rozumiem jak można się tak publicznie ośmieszać. Chyba są świadomi tego że w tym meczu sędzia mógł podyktować 2 karne dla Barcy. Ale oni dalej będą się pruć O rękę Umtitiego xD
Hipokryzja straszna
1
@Zip jak co roku xD
14
@Rewolucja123 XDD. Gość który dzisiaj razem z Araujo byl najlepszy na boisku dostaje 3 razy więcej minusów niż plusów. Te analizy to już nawet śmieszne nie są. Oczywiście zapomniałem dodać że Busi MOTM
0
@Beztroskii Busi dzisiaj jest piłkarzem który praktycznie nie biega
1
@Pilka_jest_okragla to potem było 433?
0
@Wossi61FCB za sytaucje z Messim
0
@GadulkiGembulki Ale Xavi nie jest cudotwórcą. Z tą kadra nikt nic nie zdziała. Kuman irytuje mnie często zmianami. Jednak uważam że nie jest winny temu że mając ponad 20 strzałów w każdym meczu, nie potrafimy strzelić bramki
1
@insp1re Nie przesadzajmy, Pedri teraz obniżył loty ale patrząc na wiek to do tej pory i tak spisuje się bardzo dobrze. Początek sezonu miał świetny
0
@MrCules chłop ma najsłabszą kadrę od lat i wypalonego Messiego. Jego wina że napastnicy mają tragiczna skuteczność? Jego wina że Lenglet jest amatorem i mecze przegrywamy przez błędy indywidualne naszych graczy. No ale zawsze najłatwiej napisać po kilku miesiącach ze się nie nadaje xD
Tacy jak ty Enrique pewnie też odrazu wyrzucali.
0
@bleble123 co by nie mówić w sezonie 14/15 mieliśmy MSN. Neymar zaliczył najlepszy sezon w karierze. Messi również jeden z najlepszych. Nawet Suarez już powoli wchodził w swój Prime. Busi ,Rakitic w najwyżej formie. Można się łudzić ze skończy się tak jak wtedy,ale będąc obiektywnym nie wierzę w to że coś się tutaj zmieni
0
@DaPi Ahh ten nasz wieczny Talent Zieliński:)
0
@Crema Catalunya Wybacz ale cały komenatrz I jego argumenty kompletnie nie trafione.Srodek pola nie istnieje dlatego że Busi jest cieniem samego siebie, A FDJ jesy w słabej formie. Alba rzadziej asystuje Messiemu, bo wszystkie drużyny przewidują co zagra alba skoro grają ten sam schemat od x lat xDD. Messi w każdej innej formacji zachowuje się tak samo , gra tam gdzie chce, czasami skrzydło czasami środek. Ale według Ciebie tylko w 4231 Messi tak gra? Zabawne. Griez w 4231 się pogubił? Dobrze że w poprzednim sezonie przy 433 grał cudownie xD
Nie jest to żaden hejt, tylko fakt że formacja nie na nic do rzeczy. Mamy tak słaba kadrę,że nie robi to żadnej różnicy
1
@monsterrize no 433 fajnie fajnie. Skrzydłowi mają spore pole do popisu, problem w tym że my nie mamy skrzydłowych xD
Messi to nie skrzydłowy ,Demebele i Fati połamani, A o Trinaco nawet nie wspomniam
0
@PoGGi Ale jak my nigdy nie graliśmy żadnym 4-5-1
3
@Yoshi94 Przciez Messi i Puig wczoraj najlepsi. Jedynie co walczyli I się starali