1

Co myślicie o sytaucji Arsenalu? Nie chce mi sie wierzyć że Arteta po tylu latach współpracy z Pepem, okazał się być aż tak słabym trenerem.

6

@Archie A ja tylko przypomnę żeby nie żyć w czasach Guardioli gdzie mecze doskonałe były wymogiem. Od x lat mecze dobre zdarzają się rzadko, A co dopiero doskonałe. Dlatego też taka postawa jak wczoraj z Sociadad jest godna pochwały

1

@kamiVeB z Juve Cię nie przekonał ?

0

Gdyby nie beznadziejne zmiany to druga połowa też mogła tak wyglądać

9

@Coutinho007 De Jong kolejny bardzo dobry mecz. Widać ze grając wyżej gra po prostu lepiej

0

@AmigoBlancos Nie żebym się czepiał, ale tutaj nawet bez rysowania żadnej lini było widać ze o spalonym nie ma mowy. Przyznam że jestem zaskoczony tym pytaniem

1

@PanTost za godzinkę w eleven sports 2

0

@DawidekFCB Messi dzisiaj nawet w pressingu bardzo dobrze więc nie ma co narzekac

6

@VenoM To teraz narzekamy na Pedriego bo ma słabszy okres? A na początku był wychwalany pod niebiosa. Śmieszni jesteście xD

0

@BarcaInfo Tak Setien zaczął na niego stawiać A potem tych sznas też było coraz mniej. Na kluczowe mecze z Napoli i Bayernem Puig nawet nie wstał z ławki

3

@Iwczak Wam to się oczy otworzą jak on odejdzie I się okaże że nagle gramy jescze gorzej. Szok xD

2

@horang Przciez to byl przegrany zakład bo stawiał ze Barca wygra ligę. Jak nie masz o czymś pojęcia to po prostu o tym nie pisz xD

1

@Kimar nie jest kibicem ani Realu ani Barcelony

1

@Kusiar A karny to nie zasłużony XD?

1

@Ratamahatta Przciez Kevin już miał 2świetne podanie przez linię obrony przeciwnika. Problem w tym że Foden przyjmuje piłke jak drewno xD

49

Ja nie rozumiem jak można się tak publicznie ośmieszać. Chyba są świadomi tego że w tym meczu sędzia mógł podyktować 2 karne dla Barcy. Ale oni dalej będą się pruć O rękę Umtitiego xD
Hipokryzja straszna

1

@Zip jak co roku xD

14

@Rewolucja123 XDD. Gość który dzisiaj razem z Araujo byl najlepszy na boisku dostaje 3 razy więcej minusów niż plusów. Te analizy to już nawet śmieszne nie są. Oczywiście zapomniałem dodać że Busi MOTM

0

@Beztroskii Busi dzisiaj jest piłkarzem który praktycznie nie biega

1

@Pilka_jest_okragla to potem było 433?

0

@Wossi61FCB za sytaucje z Messim

0

@GadulkiGembulki Ale Xavi nie jest cudotwórcą. Z tą kadra nikt nic nie zdziała. Kuman irytuje mnie często zmianami. Jednak uważam że nie jest winny temu że mając ponad 20 strzałów w każdym meczu, nie potrafimy strzelić bramki

1

@insp1re Nie przesadzajmy, Pedri teraz obniżył loty ale patrząc na wiek to do tej pory i tak spisuje się bardzo dobrze. Początek sezonu miał świetny

0

@MrCules chłop ma najsłabszą kadrę od lat i wypalonego Messiego. Jego wina że napastnicy mają tragiczna skuteczność? Jego wina że Lenglet jest amatorem i mecze przegrywamy przez błędy indywidualne naszych graczy. No ale zawsze najłatwiej napisać po kilku miesiącach ze się nie nadaje xD
Tacy jak ty Enrique pewnie też odrazu wyrzucali.

0

@bleble123 co by nie mówić w sezonie 14/15 mieliśmy MSN. Neymar zaliczył najlepszy sezon w karierze. Messi również jeden z najlepszych. Nawet Suarez już powoli wchodził w swój Prime. Busi ,Rakitic w najwyżej formie. Można się łudzić ze skończy się tak jak wtedy,ale będąc obiektywnym nie wierzę w to że coś się tutaj zmieni

0

@DaPi Ahh ten nasz wieczny Talent Zieliński:)

0

@Crema Catalunya Wybacz ale cały komenatrz I jego argumenty kompletnie nie trafione.Srodek pola nie istnieje dlatego że Busi jest cieniem samego siebie, A FDJ jesy w słabej formie. Alba rzadziej asystuje Messiemu, bo wszystkie drużyny przewidują co zagra alba skoro grają ten sam schemat od x lat xDD. Messi w każdej innej formacji zachowuje się tak samo , gra tam gdzie chce, czasami skrzydło czasami środek. Ale według Ciebie tylko w 4231 Messi tak gra? Zabawne. Griez w 4231 się pogubił? Dobrze że w poprzednim sezonie przy 433 grał cudownie xD
Nie jest to żaden hejt, tylko fakt że formacja nie na nic do rzeczy. Mamy tak słaba kadrę,że nie robi to żadnej różnicy

1

@monsterrize no 433 fajnie fajnie. Skrzydłowi mają spore pole do popisu, problem w tym że my nie mamy skrzydłowych xD
Messi to nie skrzydłowy ,Demebele i Fati połamani, A o Trinaco nawet nie wspomniam

0

@PoGGi Ale jak my nigdy nie graliśmy żadnym 4-5-1

3

@Yoshi94 Przciez Messi i Puig wczoraj najlepsi. Jedynie co walczyli I się starali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?