0

@jacobFCB A Fijora kojarzasz?

1

@jacobFCB Tym bardziej ciezko wytlumaczyc jego wyglupy, ale ja tam przymykam oko. Tak jak pisalem, zawsze mi sie wydawal - mimo znajomosci tylko z tv - po prostu w porzadku gosciem.
Tak on i Michalkiewicz maja niesamowita pamiec - recytuja wiersze oraz angdoty, przyslowia z zupelna lekkoscia.

0

@jacobFCB fajna sprawa

0

@jacobFCB Kontestacja istnieje juz 10 lat, wiec byc moze ktos z nich sie tam pojawial, np Kamil Cebulski , Jan Fijor, Marcin Hugo Kosinski czy Marek Zemsta.

1

@jacobFCB Nie znam go osobiscie, ale wydaje sie byc po prostu rownym gosciem. To sa pikniki wolnosciowe zwiazane min z Kontestacja?

@IronSanHybrid po anglicku to imie brzmi lepiej - Hope.

9

@Real_w_HD chyba za to
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2018/01/sport-preview-sergio-ramos.jpg?strip=all&quality=100&w=620&h=413&crop=1

a tak na serio to ma ducha walki i cechy przywodcy, ktorej potrzebuje druzyna w, ktorej jest - nie zniechecil sie nawet po tym, jak byl masakrowany przez Ronaldinho.

0

@NeroTFP Tak, zawsze czegos, kogos bedzie brakowalo. Rick Beato wybiera chyba z klucza - ulubione, w miare znane i takie, ktore potrafi zagrac.

0

20 topowych dzwikow klawiszowych w rocku wedlug Ricka Beato - kolejnosc przypadkowa.

- Procol Harum "Whiter Shade of Pale" (M. Fisher Hammond M102)
- The Doors "Riders on the Storm" (Ray Manzarek Fender Rhodes)
- Allmann Brothers Band "Jessica" (Gregg Allmann Hammond Organ)
- Gary Numan "Cars" (Minimoog Base, Polymoog Strings)
- John Lennon "Imagine" (Lennon Piano)
- Pink Floyd "Echoes" (Rick Wright Piano i Hammond Organ)
- Tom Scholz "Hitch a Ride" (Hammond M3)
- Argent "Hold Your Head Up"
- Supertramp "Bloody Well Right" (Rick Davies Electric Piano)
- Roxy Music "Beauty Queen" (Brian Eno)
- Stevie Wonder "Superstition" (Hohner Clavinet model C)
- The Rolling Stones "Angie" (Nicky Hopkins)
- Van Halen "Jump" (Eddie Van Halen)
- Led Zeppelin "Thank You" (John Paul Jones)
- Genesis "Behind the Lines" (Tony Banks Arp Quadra)
- Emerson Lake and Palmer (Keith Emerson Minimoog)
- Elton John "Don't let the Sun Go Down on Me" (Piano)
- The Beatles "Strawberry Fields Forever" (Paul McCartney Mellotron)
- Yes "Roundabout" (Rick Wakeman)
- Deep Purple "Smoke on the Water" (John Lord Hammond Organ

Zappa mial byc na liscie, ale w koncu jest poza nia, poniewaz Rick nie potrafi zagrac partii klawiszy w Inca Roads.
- Frank Zappa "Inca Roads" (George Duke)

2

@MajorPolski tak, ale tylko w tej 10cio godzinnej wersji

0

@kerouac zdecydowanie

10

@Hiacynk pomijajac takie przypadki, legginsy to jednak jednak jedne z seksowniejszych ciuchow u kobiet.

0

@Hushovt Ale gdzie, na YT, jakis link? Polski akcent jest?

0

@kerouac Piwa tez chyba maja sporo i wyrobow mlecznych.

0

@kerouac mowilem, ze za trudne. Podobno w Kopenhadze jest najlepsza restaruracja w Europie, chyba molekularna - byles tam?

1

@kerouac Chyba za trudny dla mnie jezyk. Ogladales serial Wikongowie lub grales w taka gre?

0

@IAmBackCules kojarzyles to video, o ktore pytalem?

1

@kerouac nie bylo Cie tu, nie bylo Cie tam - wiec baby albo / i wodka.

1

@kerouac A wczoraj sie zniknelo po Orliku? Bramki chociaz strzeliles?

12

@sebasek99 Tak, ale nie za to je cenimy.

1

Wladyslaw Komendarek to jeden z tuzow polskiej muzyki elektronicznej.
Nigdy nie bylem na jego koncercie i nie szukalam w necie jak wyglada, troche sie zdziwilem.
http://liveshot.com.pl/galerie/komendarek/Komendarek01.jpg
http://ddlodz.pl/wp-content/uploads/2016/12/DSC_7181a.jpg

tu jego utwor 35 Smietnik Atomowy


1

@Hushovt hehe

12

@Kapitan hawk Liczy sie jakosc, a nie wielkosc?

0

Are you talking to me? Chelsea.

0

@MesQueUnClub_87 tak, masz racjė.

0

@MesQueUnClub_87 przeważnie są bardziej kurtuazyjne wypowiedzi w stylu - zdajemy sobie sprawę z mocy przeciwnika, ale ...
Zidane na REAListyczne podejście- w sumie powiedział, że obojętnie na kogo by nie trafili, to go przejdą.

0

Kolejny fajny zimowy utwór
DonGuralLesko i Michał Urbaniak - Świąteczna Serenada


1

To jeden z fajniejszych zimowych utworów, a i video , którego chyba nikt się się spodziewał :)

Along the coast road, by the headland
The early lights of winter glow
I'll pour a cup to you, my darling
And raise it up, say, "Cheerio"



0

@Mario96w ale ktore?

1

@maks861 @Mario96w Drivin Home for Christmas, Chris Rea tez jest calkiem ok


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?