1

@kerouac Dlatego to kino jest tak dobre - bardzo duzo tam rozkmin np. minierial Krolestwo o starym szpitalu i "milosci" dunsko - szwedzkiej

edit . w latach 70tych ostro tez pornosy krecili

0

@Veb1233 Wraca do zywych?

1

@kerouac Dunczycy to tez w miare rodzinni ludzie, no i kino maja bardo dobre oraz sportowow - jak na tak maly narod - stoja bardzo wysoko.
Pewnie znasz, ale jesli nie, to teraz mega Ci sie bedzie ogladalo wczesne filmy von Triera oraz inne produkcje okolo-dogmowe jak Mifune's Last Song czy Festen o ciemnych zakamarkach rodzinnego zycia. czy https://www.filmweb.pl/film/Festen-1998-653

edit - jak wczoraj wstawiles post, o stolicy Wikingow- to poczulem sie jak Grabowski


0

@barcelonaLM To jest film, ale te reklamy?

0

Optymalna dla Was wielkość smartphona?

1

@Odesseiron to zdanie pasuje tez do mema z Kwachem.

0

„Rzemieślniczy” znaczy „przepłacony”

Bourdain na każdym kroku podkreśla, że jest prostym człowiekiem. Jego brak ogłady to nie żadna poza, a właśnie wynik bezpośredniości i totalnego olewania konwenansów. W trakcie swych podróży dookoła świata, kucharz miał wystarczająco dużo okazji, by próbować produktów regionalnych, które w krajach zachodnich przeżywają ostatnio swego rodzaju odrodzenie. Ciężko się więc dziwić, że nie znajdują one uznania w oczach Bourdaina.
Oczywiście nie ma co generalizować – zawsze najważniejsza jest jakość. Problem, który zauważa Anthony, to brak wyraźnej różnicy jakościowej względem ceny. Innymi słowy, wiele wyrobów rzemieślniczych nie odbiega znacząco od ich „normalnych” wersji. Oczywiście poza tym, że są droższe. A wśród „crafterów” wszelakiej maści, nasz bohater szczególnie nie przepada za jedną grupą…

Każdy snob to dupek, zwłaszcza gdy dorwie się do piwa
Anthony Bourdain mówi wprost: snobizm to zło, które trzeba wyplenić..."

"W Rock and Roll Hall of Fame nie ma miejsca dla Billy’ego Joela
O gustach się nie dyskutuje, ale ja jestem tu tylko posłańcem. Anthony nie boi się wyrażać swojego zdania, a skoro muzyka jest dla niego bardzo ważnym aspektem życia, nie myśleliście chyba, że obędzie się bez tego tematu? To właściwie nie rada, a przestroga: nie nazywajcie muzyki Billy’ego Joela rockiem, to niesmaczne.

Anthony nie ma żadnej personalnej urazy do muzyka. Panowie zjedli nawet razem obiad.

https://igimag.pl/2017/03/dziesiec-rzeczy-ktorych-nauczy-cie-anthony-bourdain/

0

@Janiama Tak. Nie wiem, czy ogladales la Lige Loce, ale wlasnie o tym mowie, ze teraza praca z psychologiem jest normalna i nie mylona z psychiatre, nawet uzyto chyba sformulowania obligatoryjna - co by po czesci bylo odp. na moje pytanie.

0

@Janiama Grupowo oczywiscie, ze nie. Grupe to moze tylko mentalnie nastawic trener, ale praca psychologiczna , to praca z jednostkami.

0

@kerouac Pewnie. I chyba nikt nie oczekuje tego o tak, ale czy po tamtej porazce cos ruszylo, czy tylko jest gadanie o tym.
Moze ludzie przgladajacy najczesciej rozne info maja chociaz szatkowa wiedze na ten temat @Danny Gaucho czy @BarcaInfo ?

0

W ostatniej laLiga Loca poruszany jest temat przegranej z Liverpoolem, ktora byla corka porazki w Rzymie - przegralismy mentalnie, tak bardzo nie chcielismy powtorzyc wyniku z Roma, ze w obliczu strachu po 1, 2 bramce go powtorzyliwmy.
Wielu uzytkowniko la Rambli podkreslao w niezliczonych swoich postach ten aspekt juz duzo wczesniej.
I tu pytanie - czy zrobiono/sa aktualnie robione postepy w kierunku psychologicznej pracy z zawodnikami? (pewnie byl o tym artykul, ktory przeoczylem?)

12

Simeone, Batistuta i Ronaldo
https://pbs.twimg.com/media/ELbPvnqW4AAObeV?format=jpg&name=small

Bebeto i Romario
https://pbs.twimg.com/media/ELWGcDKWwAELwIJ?format=jpg&name=small


2

0

@ksobi Podroz za jeden usmiech.

0

@KrzysiekM @ksobi tak i tak, brawo panowie.

0

@MesQueUnClub_87 @kerouac Dla podpowiedzi dodam, ze jeden to Chilijczyk , a drugi Argentynczyk. Jeden dzieli ksywe z R9

1

@kerouac Brawo ;)

0

1

Gazza mial, podobnie do Messiego, ceche tzw. skanowania boiska. Humor posiadal typowo angielski.


0

@Coutinho007 tak, też lubi kucac ;)

3

@Hushovt @Rewolucja123 tak, Bauza.
@Coutinho007 Bielsa pewnie by nam 3/4 składu wyrzucił

0

@Rewolucja123 na B nazwisko

1

@SeeleyBooth mam ochote na grejfruta a potem na badmingtona.

0

@jacobFCB a tutaj jest ekipa zebrana, chociaz filmiku nie znam


0

@Janiama O Brazylii wiele juz napisano i powiedziano. Chyba najbardziej lubiana reprezantacja na swiecie, ale ma tyle samo zagorzalych przeciwnikow.
'Zawsze kojarzeni z radosnym futbolem, a przeciez nie zawzse tak bylo. No produkowali perly nie tylko na pozycjach ofensywnych, bo nawet kilu bramkarzy przszlo do historii, nie mowiac o stanie obecnym.

1

@Janiama Turcja chyba nie znosi roku 2002 i Brazylii.

0

@Janiama A mundialowa Brazylia od roku 1982 do 2018 od najlepszej do najgorszej?

0

@jacobFCB Gdzies tez twarz juz widzialem, pewnie nie objerze tego teraz, ale kto wie czy nie kiedys.

0

@jacobFCB Ciekawy gosc, ogromnie buje zycie - troche inny niz Korwin, ale rowniez facet od anegdot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?