Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho żartował - luboe się czasem wysilić - cos ten Schuster AZ taki bramkostrzelny nie był
0
@Danny Gaucho ale ja z gUgelem :)
0
@Danny Gaucho Schuster ?
1
Za chwilę elektroniczna audycja w programie trzecim
0
@lucas/catalan ale ktory model?
5
@Rewolucja123 od Maradony, on tak umie jednym podaniem otorzyc akcje Messiemu.
0
@Emial22 @kluivert99 @Szreko @Walker @dv7wisnia @Chakalaka @kerouac @Vxb93 @Getek
panowie, a El Matador Salas?
1
@lucas/catalan lightning
https://d2t1xqejof9utc.cloudfront.net/screenshots/pics/1534df1ca33a410d435e707557dc74f7/large.JPG
a dlaczego pytasz
5
Epicka walka na pianinie w centrum handlowym. Ludzie przystawali by to zobaczyc.
11
https://pbs.twimg.com/media/EL7ueKfXYAQsNnB?format=jpg&name=medium
Rudawka wielka z przyczepionym do brzucha maleństwem.
Za: LordRandAlThor
8
Jesli ktos nie umie w jajko, to prosze bardzo, jajeczka w woreczku, juz "obrane".
https://pbs.twimg.com/media/ELyXk4TXsAAYtaz?format=jpg&name=large
Te jajca to na wigilie oczywiscie.
"Molibden: Gdyby towarzysz generał zechciał dać się zaprosić na tradycyjną wigilię.
Zambik: Bardzo chętnie. Kiedy urządzacie?
Molibden: Dwudziestego czwartego.
Zambik: Aha, znaczy jeszcze przed świętami. Może i słusznie. Miał być szczupak po litewsku, ale że nie dostałem szczupaka, więc będzie goloneczka w piwie, towarzyszu generale.
Molibden: Ooo, brawo
Zambik: Bardzo wystawna wigilia.
Molibden: No zgodnie z tradycją właściwie powinien być opłatek.
Zambik: Słusznie, słusznie, ale nie róbcie z tego zagadnienia. Najważniejsza jest tradycja. Podzielimy się jajeczkiem.
Molibden: Aha."
0
Ktory z zawodnikow przychodzi wam od razu na mysl, gdy patrzycie na te koszulke?
https://pbs.twimg.com/media/ELwgvNJXkAA6bVO?format=jpg&name=900x900
1
@P93FCB trzeba poprobowac, wazne by dobrze "zbic" susz.
2
@bafi Tommy Shelby ma takie watpliwosci?
0
@P93FCB a teraz?
https://www.worthpoint.com/worthopedia/antique-vtg-argentina-yerba-mate-1939032984
1
Orkiestrowo.
"Duke of Prunes"
0
@P93FCB zobacz, znalazlem te moja (ta troche kwadratowa) - to 4 z prawej.
https://thumbs.worthpoint.com/zoom/images1/1/0718/28/antique-vtg-argentina-yerba-mate_1_f021286e55dd4e93d844e9fe59340c92.jpg
@P93FCB edytowalem.
3
@P93FCB Temat rzeka, niestety. Prawdziwmy sprawdzianem dla yerby to brazylijskie chimarrão - czyli mega pylaste cos.
Najlepiej z tym radzi sobie brazylijska bombilla tzw bomba i da rade rowniez z Canarias czy Pajerito.
Ma oczywiscie minus, bo przewaznie jest dluuuga i moze przechylic i wysypac mniejsze naczynko, a czasem w nie po prostu nie wejdzie.
https://dobreziele.pl/!data/shop/b_shop_715.jpg?nc=1472461953
Zasada w sumie - i wiecje powierzchni i dziurek tym lypiej.
ja mam taka jedna ulubiona - jest mniejsza od bomby i krotsza od bomby i ma troch Yonexowy ksztalt - bardzo fajny kompromis, niestety zapomnialem jak sie nazywa.
edit - Pajerito pilem ostatnio z bombille ze sprezynka i wcale sie nie zapachal, ale dobrze wsztasnalem naczynkeim i ubilem susz.
6
Typie, gosciu, randomie, atencjuszu. Jak jeszcze mozna zaczac konwersacje w necie?
0
@Rewolucja123 no mi sie tez nie chcialo ;)
1
@Cochise dla mnie świetne . Może Cobain by sie uchowal grajac w takiej tonacji :)
Ps smeells like brzmi też bardzo fajnie w wersji Możdżera .
13
Czy ten gostek na zdjęciu nie byłby na poziomie Messiego, gdyby mu się chciało? Ale mu się nie chciało.
1
@Coutinho007 pierwsze 4 albumy genialne. Potem bywalo roznie.
Od rapu przez diso pola na rocku /metalu konczac, ale @LuisSalvano sam sobie winien, rzucil temat i poszedl w kimono.
1
@Coutinho007 nie jest to na pewno moj ulubiony album Metallici.
0
@Kapitan hawk Da sie obejrzec caly mecz z tym komentatorem?
1
@Coutinho007 heheh, dobrze wybrnales. :)
2
Najwieksze pewniaczki (chodzi o uzytkownikow, nie tematy) do wyladowania w Goracych Dyskusjach to...?
2
@Coutinho007 Zajefajny utwor Metallica, ale pamietam jedna akcje z Wojciechem Mannem, ktory prowadzil taki kacik w radiu dla uczacych sie lub doskonalacych swoj jezyk angielski .
W swoim stylu, niezbyt zlosliwe, ale jednak smial sie z tego jak blahym tekstem jest "Nothing Else ..." i , ze spokojnie moznaby go po polsku wrzucic na plyte disco polo.
0
@Hushovt Zawsze jest kwestia perspektywy. Ktos moze czuc sie lepszym nie sluchajac disco polo - bo ta muza jest z zalozenia dosc prosta. I ten ktos moze np. sie szczycic tym, ze slucha np. Pink Floyd czy Dawida Bowie - ale kiedys slyszalem wywiad z Pendereckim , ktory stwierdzil, ze cala muzyka popularna to jest dno.... Takze temat dosc zawily.
Tak jak koledzy pisali.. sluchajmy tego, co nam wchodzi.
Ja mam jeden warunek : muza musi przetrwac probe czasu i nie moze szybko sie nudzic.
ps. niechec do disco polo moze brac sie tego iz kojarzymy ja czasem ze sprawami poza-muzycznymi jak wyksztalcenie czy pochodzenie.
2
@IronSanHybrid o to sory, siedzis mi w glowie jak John Malkovic.
@IronSanHybrid nie wiem czy to disco, czy disco polo . ale lubie ten kawalek.
@LuisSalvano a jesli chodzi o polski rap , to malo znam, ale kumpel mi to polecil, bo wedzial , ze mi sie spodoba - pewnie ze zwgledu na Urbaniaka. Znasz cos podobnego?