0

@Danny Gaucho żartował - luboe się czasem wysilić - cos ten Schuster AZ taki bramkostrzelny nie był

0

@Danny Gaucho ale ja z gUgelem :)

0

@Danny Gaucho Schuster ?

1

Za chwilę elektroniczna audycja w programie trzecim

0

@lucas/catalan ale ktory model?

5

@Rewolucja123 od Maradony, on tak umie jednym podaniem otorzyc akcje Messiemu.

0

5

Epicka walka na pianinie w centrum handlowym. Ludzie przystawali by to zobaczyc.


11

https://pbs.twimg.com/media/EL7ueKfXYAQsNnB?format=jpg&name=medium

Rudawka wielka z przyczepionym do brzucha maleństwem.
Za: LordRandAlThor

8

Jesli ktos nie umie w jajko, to prosze bardzo, jajeczka w woreczku, juz "obrane".
https://pbs.twimg.com/media/ELyXk4TXsAAYtaz?format=jpg&name=large

Te jajca to na wigilie oczywiscie.

"Molibden: Gdyby towarzysz generał zechciał dać się zaprosić na tradycyjną wigilię.
Zambik: Bardzo chętnie. Kiedy urządzacie?
Molibden: Dwudziestego czwartego.
Zambik: Aha, znaczy jeszcze przed świętami. Może i słusznie. Miał być szczupak po litewsku, ale że nie dostałem szczupaka, więc będzie goloneczka w piwie, towarzyszu generale.
Molibden: Ooo, brawo
Zambik: Bardzo wystawna wigilia.
Molibden: No zgodnie z tradycją właściwie powinien być opłatek.
Zambik: Słusznie, słusznie, ale nie róbcie z tego zagadnienia. Najważniejsza jest tradycja. Podzielimy się jajeczkiem.
Molibden: Aha."

0

Ktory z zawodnikow przychodzi wam od razu na mysl, gdy patrzycie na te koszulke?
https://pbs.twimg.com/media/ELwgvNJXkAA6bVO?format=jpg&name=900x900

1

@P93FCB trzeba poprobowac, wazne by dobrze "zbic" susz.

2

@bafi Tommy Shelby ma takie watpliwosci?

1

Orkiestrowo.
"Duke of Prunes"


0

3

@P93FCB Temat rzeka, niestety. Prawdziwmy sprawdzianem dla yerby to brazylijskie chimarrão - czyli mega pylaste cos.
Najlepiej z tym radzi sobie brazylijska bombilla tzw bomba i da rade rowniez z Canarias czy Pajerito.
Ma oczywiscie minus, bo przewaznie jest dluuuga i moze przechylic i wysypac mniejsze naczynko, a czasem w nie po prostu nie wejdzie.
https://dobreziele.pl/!data/shop/b_shop_715.jpg?nc=1472461953
Zasada w sumie - i wiecje powierzchni i dziurek tym lypiej.
ja mam taka jedna ulubiona - jest mniejsza od bomby i krotsza od bomby i ma troch Yonexowy ksztalt - bardzo fajny kompromis, niestety zapomnialem jak sie nazywa.

edit - Pajerito pilem ostatnio z bombille ze sprezynka i wcale sie nie zapachal, ale dobrze wsztasnalem naczynkeim i ubilem susz.

6

Typie, gosciu, randomie, atencjuszu. Jak jeszcze mozna zaczac konwersacje w necie?

0

@Rewolucja123 no mi sie tez nie chcialo ;)

1

@Cochise dla mnie świetne . Może Cobain by sie uchowal grajac w takiej tonacji :)

Ps smeells like brzmi też bardzo fajnie w wersji Możdżera .

13

Czy ten gostek na zdjęciu nie byłby na poziomie Messiego, gdyby mu się chciało? Ale mu się nie chciało.

1

@Coutinho007 pierwsze 4 albumy genialne. Potem bywalo roznie.
Od rapu przez diso pola na rocku /metalu konczac, ale @LuisSalvano sam sobie winien, rzucil temat i poszedl w kimono.

1

@Coutinho007 nie jest to na pewno moj ulubiony album Metallici.

0

@Kapitan hawk Da sie obejrzec caly mecz z tym komentatorem?

1

@Coutinho007 heheh, dobrze wybrnales. :)

2

Najwieksze pewniaczki (chodzi o uzytkownikow, nie tematy) do wyladowania w Goracych Dyskusjach to...?

2

@Coutinho007 Zajefajny utwor Metallica, ale pamietam jedna akcje z Wojciechem Mannem, ktory prowadzil taki kacik w radiu dla uczacych sie lub doskonalacych swoj jezyk angielski .
W swoim stylu, niezbyt zlosliwe, ale jednak smial sie z tego jak blahym tekstem jest "Nothing Else ..." i , ze spokojnie moznaby go po polsku wrzucic na plyte disco polo.

0

@Hushovt Zawsze jest kwestia perspektywy. Ktos moze czuc sie lepszym nie sluchajac disco polo - bo ta muza jest z zalozenia dosc prosta. I ten ktos moze np. sie szczycic tym, ze slucha np. Pink Floyd czy Dawida Bowie - ale kiedys slyszalem wywiad z Pendereckim , ktory stwierdzil, ze cala muzyka popularna to jest dno.... Takze temat dosc zawily.
Tak jak koledzy pisali.. sluchajmy tego, co nam wchodzi.
Ja mam jeden warunek : muza musi przetrwac probe czasu i nie moze szybko sie nudzic.

ps. niechec do disco polo moze brac sie tego iz kojarzymy ja czasem ze sprawami poza-muzycznymi jak wyksztalcenie czy pochodzenie.

2

@IronSanHybrid o to sory, siedzis mi w glowie jak John Malkovic.
@IronSanHybrid nie wiem czy to disco, czy disco polo . ale lubie ten kawalek.



@LuisSalvano a jesli chodzi o polski rap , to malo znam, ale kumpel mi to polecil, bo wedzial , ze mi sie spodoba - pewnie ze zwgledu na Urbaniaka. Znasz cos podobnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?