0

@JimMorrisonFCB dawno nie sluchalem tego utowru DS.
@JimMorrisonFCB @PieN Te plyte wlacza kiedys, gdy bede jechal w nocy po Arizonie.
Dwoch artystow - Norweg i Amerykanin sluchali siebie (Norweg Amerykanina i odwrotnie) jezdazc samochodem po swoich krajach. Byli inspiracja i tak powstala ich wspolna plyta Road Eternal.


1

@JimMorrisonFCB Bardzo lubie, chyba kazda plyte mam nawet te z "Raulem" :=)
Chris Rea dzis mi sie mocno przypomnial, zobaczylem gdzies na YT urywki koncertu i stwierdzilem, ze nienawidze, gdy sie ktos starzeje, szeczolnie gdy sie kope lat nie widzialo.

2

@JimMorrisonFCB Hehe, Pulp Fiction i Chris Rea do auto obowiazkowe,
Gdy wracam autkiem noca to lubie czasem zarzucic cos spokojnijeszego, ale sekwencyjnego jak
Love on a real Train


2

@PieN U mnie muzyka to wlasnie musi miec - przetrwac probe czasu i to chyba najwazniejsze kryterium .

Learning to Fly, Pink Floydow



Dzis akurat sluchalem w aucie i wcale mi nie przszkadzalo, szkoda, ze nie moglem ogladac, bo pani SAde tu zjawiskowa
Love is Stronger Than Pride, Sade https://www.dailymotion.com/video/x16cjq
Sweetest Taboo


Chris Rea - Road to Hell

On the Beach

King Crimson, Heroes

Genesis, Squonk

Tears for Fears Badman's Song

oraz Head over Hills

Prince - Singn O the Times

Double - Captain of the Heart

Gino Vanelli - Wild Horses

Pet Shop Boys . West End Girls

Dire Straits Calling Elvis z koncertu!

itd, itd...

1

@kenneth99 nie ma mowy - nie znosze kamery, a ona mnie.

0

@JimMorrisonFCB chetnie.

2

@PieN Teldysk do tego to jest ogien - a ta solowka w bialych rekawiczkach - majstersztyk.
A klimaty? Mysle, ze w tworczosci the Talking Heads, Briana Eno, Roxy Music znajdziesz wiele podobienstw.

1

@kenneth99 Szacun, ze to zrobiles . akurat niestety wybrales smutny kawalek o kontoli mozgu. Nie wiem, czy wytrwales do konca, ale przy Gregarry Peccary chyba Twoja mowa ciala bylaby lepsza, a w sumie najlpiej gdybys wlaczyl Jewish Princess lub Catholic Girls.
Zappa rzadko wpada za pierwszym razem w ucho - choicza bywaja wyjatki. No i kontekst kulturowy USA konca lat 60tych tez czasem jest dla nas Polakow ciezki do rozszyfrowania, ale mozna.
Zreszta jego tworczosc jest tak wielowatkowa, ze na pewno znalazlbys cos Co Tobie sie podoba.
Ja bym w zyciu tego nie nagral wiec tym bardziej szacun - usmiech byl ;)

0

@JimMorrisonFCB Syd klasyka, ale juz mroczna, a oni mieli zawsze takie lekkie podejscie, mimo, ze muzycznie to pierwsza liga.
Ozric znasz?

2

Kosmiczno - pychodeliczny rock podszyty zartem i groteska oraz elementami wielu innych gatunkow muzycznych. O kim mowa? O grupie Gong.
Tutaj utwor "Zero The Hero and The Witches Spell"

z albumi Radio Gnome Invisible part 1 - Flying Teapot

na nocne rozkminki rownie dobrze nadaja sie Ozric Tentacles, ktorzy inspirowali sie poniekad Gongiem, ale odrzucili wiele elemetnow ich grania. Zostalo takie kosmiczno - rockowo instrumentalne brzmienie z duza iloscia klawiszy i etnicznymi elemetnami.

Tight Spin z albumu The Hidden Step.

0

@IronSanHybrid fajnie, fajnie.

0

@damianex10 Bohemian Rhapsody obroni w tym roku tytul?

1

@IronSanHybrid serio? Gdzie to wylapales?

2

@Kapitan hawk zaklepana .

0

@damianex10 A to zapominalem. Czyli miksowali z jego glosem?

5

@IronSanHybrid plata o plomo!

1

@Hiacynk Faktycznie, taki pozytywny gosc, W pracy podobno tez bardzo przyjemny.

1

@kenneth99 A ja bym Ciebie zobaczyl sluchajacego np. Who Are The Brain Police?, Go Cry On Somebody Else's Shoulder albo Adventures Of Greggery Peccary (jedyne 20 min).
ja bym sie mega wstydzil to nagrac, ale sa ludzie urodzni do bycia przed kamera.

@damianex10 ja mam mieszane uczucia ogladajac takie rzeczy - jak ktos za bardzo emocjonalnie - to czasem czuje lekkie zazenowanie, ale moze znasz lepsze slowo na ten stan. Zazenowanie brzmi troche zbyt negatywnie.

@damianex10 wracajac do Queen - u mnie w swieta zawsze chetnie sluchany jest "A Winter Tale " nie pamietam, czyto Krolowa czy solos Freddie , ale chyba to drugie. Fanie tam zawodzi glosem.

0

@mesqueunbarca To ja sie dolaczam - to chyba byl avatar z Ronaldinho , cos krzyczal, by to wszedzie naglasniac.

1

Nie wiem od kiedy, ale chyba od niedawna panuje pewien trend na pokazywanie siebie podczas sluchania muzy.
Internet nie przestaje zadziwiac. Jakie macie odczucia patrzac na takie rzeczy?

Jethro Tull


Pink Floyd

Zappa


@kenneth99 licze na Ciebie i Franka Z.

1

@JimMorrisonFCB Ten to mial jeb.. tzn petarde w nodze.
od razu nazwiska sie przypomiaja - Meho Kodro :)

0

@Danny Gaucho to niech sie ciagnie i ciagnie, fajnie by bylo. Moja rodzina i ja liczymy na Ciebie. Nie musza to nawet byc jakies gwiazdy, ale fajnych zawodnikow byla naprawde, tak jak napisales, masa. 'Ruud Hesp ;)

2

@Danny Gaucho Planujesz jakis cykl np. przypominajacy lekko zapomiane gwiazdy, takie jak Jari Litmanen?

0

@Konradomoreno na tvp info?

2

@Barwindg haha, ale emocje sa, by komus na maske nie walnelo.

0

@Barwindg Widze siebe na Orliku.

1

Vanderlei Luxemburgo opuszcza klub Vasco da Gama.

1

@Cochise Bardzo fajna sprawa, warto obejrzec. Wiesz on ma polskie korzenie, ambitny gosc, do tego Brazylia, Federer i wlasnie temat malzenstw mieszanyc. Do tego non - profit film.

1

hmmm. troche mu nie naszla pileczka.
https://streamable.com/yf234

0

@Cochise Ogladales dokument o Filipe Louise?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?