2

@IronSanHybrid bo z disco polo jest tak jak z Messim, tzn jak z Mourinho , tzn jak z porno.

0

@Hushovt Ah niektore polskie kawalki sa genialne np. ten.


1

@LuisSalvano skoro jest tu kto od rapu, mialem juz dawno temu pytac.
Gdy czasem chce wpisac cos w wyszukiwarce, to czesto sie myle. Pare razy wyszlo mi OYU - jak sie okazalo , nie tylko mnie.
Pierwszym wynikiem, ktore pokazal google byl wlasnie ten teledyski, znasz moze to?


1

Dzis sie przypomnialo.
"Udawany przepych" (Bogus Pomp). Kent Nagano, London Symphony Orchestra i Zappa


0

@TR3YWAY I co, ogladasz cos na Netflixie?

1

@IronSanHybrid Z patointeligencja zawsze bedzie mi sie kojarzyl film Funny Games.

1

###Ale brutalna bramke przypomnieli. Pilka praktycznie bez rotacji, jak kamien.



###Palmeiras nie sprostalo wymaganiom finansowym i zerwalo rozmowy z Sampaolim.

3

@Kubix93 Gdyby ktos nie widzial.
https://streamja.com/2NAb

1

@HassanMubarak Weszlo to do jezyka i juz sie chyba tego nie odkreci.
Z Aisha to mam skojarzenie muzyczne.


0

@kenneth99 To bys w sumie musial nagrac cos do swojej ulubionej muzy, przy ktorej wiesz co za chwile sie wydarzy, wiesz, gdzie jest ulubione przejscie, ulubiony bit, fraza czy slowo.
Co by to np. bylo?

1

@Kapitan hawk niestety pamietam.
Pato bardzo cenilem, zawsze myslem, ze zawojuje Europe.

2

@Kapitan hawk InteligencjaPato!


2

Pewnie nie przegladacie muzycznych dyskusji ze srodka nocy, ale czasem warto.

Tutaj zadziwil mnie pozytywnie @kenneth99 , ktory nagral swoja reakcje na utwor Zappy o kontroli umyslu (who are the brain police). Prosze zwrocic uwage na mowe ciala! Troche moja wina, ze podrzucilem mu dosc mroczny i raczej nietypowy utwor Franka, ale co tam, dal rade :)
https://streamable.com/5pe9q

Czekamy jeszcze na inne wydarzenie - @JimMorrisonFCB zanuci utwor (szuka go od lat), czy tez bedzie go gwizdal - a my mamy mu pomoc w szukaniu. Moze bedziemy lepsi niz Shazaam.

1

@HassanMubarak Czyli okreslnie "dzihadysta" jest tem okreslniem blednie uzywanym.

0

@Encore Ale czlowiek ma luki. Wlasnie sobie uswiadomilem, ze nie ogladalem filmu "Biali nie potrafia skakac". Dobry?

2

Mogli dac zdjecie z avatara @Chwytliwy

0

@sebasek99 Nie wiem, nic nie sugeruje, bo pisalismy w ramach pewnego zalozenia. Zalozenia, ze moze tak byc, ale nie musi. Nie czytalem jej, wiec musze sie zdawac na relacje innych - a to bywa ulomne.
Niby jestesmy tak malo znaczacym krajem, to w sumie po co prac brudy na forum miedzynarodowym, ale jesli ona ma taka potrzebe i jest sumienna , to prosze bardzo.
Moze chodzi tez o, ze wielu Polakow czuje sie po prostu stawianych na rowni z oprawcami, ale to moze byc tez histeria.
A moze w jej ksiazkach jest tez wiele prawdy - zreszta ona sama sobie nagrody nie przyznala.
Za rok obroni piszac na inny temat ;)
Akurat spiny o to nie mam, ot luzna dyskuja

2

@Janiama Ja wczoraj akurat meczu tez nie widzialem - co bardzo rzadko mi sie zdarza. Hala mi na 16 godzine wypadla Nie lubie tej 16stej.

0

@Chaoss a gra ktos z Was kariere zespolami za Am. Poludniowej, np Flamengo, Boca. Mozna w ogole?

0

@sebasek99 o co chodzi?

1

@daniel32778 To tez prowadzi do innej skrajnosci - ludzie widza czesto Messiego plus Ter Stegena, ktorzy sami wygrywaja mecze. To mam nadzieje skrot myslowy, bo jednak pilka nozna byla i jest sportem druzynowym.
No dobra Messi w formie potrzebuje max 6 i bramkarza by wygrac mecz ;) z 11 przeciwnikami.

0

2

Pare dni temu zmarl Danny Aiello (86).

Swietny aktor, ktorego najbardziej zapamietalem z tragicznej roli w filmie Spike Lee "Rob co Nalezy". Film opowiada o interakcach i wzajemnej niecheci roznych ras mieszkajacych na Brooklynie - akcja obejmuje burzlie 24 godziny z tej dzielnicy Nowego Jorku.
Danny gra wlasciciela malej pizzeri (pizzerni @SeeleyBooth ), ktora prowadzi ze swoimi synami - w jednego z nich wciela sie John Turturro.

https://miro.medium.com/max/1200/0*7MlNy3zCMmLfeNWy.jpg

2

@JimMorrisonFCB co tu sie dzis dzieje. @kenneth99 nagrywa sie to kontroli umyslow Zappy, a Jim Morrison bedzie nucil saxa...
czekamy

0

@JimMorrisonFCB ale cos wiecej, szczegol? Bo chyba nie Lilly was here?

0

@RichardWinters Gabriel glownie za albumy z Genesis, ale solowo tez bylo mega ciekawie np. slynna Czworka.
Sting to mega sentyment Leaving Las Vegas oraz okolo Stingowy Andy Summer i plyta z Robertem Frippem


No i oczywiscie Sting z John Mclaughlin



1

@JimMorrisonFCB City never sleeps zdecydowanie genialne nagranie.
Baker Street to najchetnie polowe utowru bym wycial i zostawil sax.
Jesli chodzi o Basie z tej plyty pod konice utworu Yearning - slowa "Szla dziewieczka o laseczka". Ciary.

0

@JimMorrisonFCB @a tera widze. Nawet nie wiedzialem, ze taka trasa byla.
@RichardWinters a Gabriel dawal tam rade? Bo to w sumie moj ulbiony muzyk z tej trojki.

1

@PieN @JimMorrisonFCB no dobra to jeszcze
Street Life Randy Crawford


Jan Hammer - Miami Vice Crockett v


Kurna tego sie naszukalem, bo zawsze zapomina tytuu i wykonawcy
Gerry Rafferty Baker Street Long Version

0

@JimMorrisonFCB ale gdzie ja to przeoczylem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?