1

@Kapitan hawk albo pani Grodzka vs Pawłowicz

1

@ksobi Rapinoe to akurat wygrała ;)

1

@Avada Kedavra copy And paste

0

@NGTRX no Eurowizja normalnie.

1

@Rewolucja123 ja jestem Roman Janusz Riquelme.

0

@sebasek99 nie znałem, bardzo przyjemnie się to oglądało. Fajna atmosfera.

1

@Rewolucja123 czyli -Luis - Leo
BarcaInfo VVD, a Socjopata CR7?

1

@Danny Gaucho naprawdę zrobiliśmy temat z niczego - plotek. @Odesseiron akurat tutaj na rację.
O polityków powinniśmy się martwić i o siebie czy znamy języki.

Wiele hałasu o nic.

0

@Bartek22 cos w tym jest

5

@MESSIah16 brakuje jednak tej truskaweczki czyli znajomości angielskiego. Pewnie gdyby znal, to byśmy w Lpoolu nie przegrali.

0

@Bartek22 Co mnie zdziwilo w PB, to to, ze mimo wielu bardzo dobrych odcinkow zdarzaly sie tam dluzyzny. Sherlock niezbyt mnie wciagnal - chciaz lubie UK, BBC i glowych aktorow.

0

@SZYCHA0005 nie za mlody?

0

@Kapitan hawk Wiem, ze w BRA toczyla sie powazna dyskusja na temat tego, czy aby to Neymar nie jest ich najlepszym graczem w historii.

1

@Kapitan hawk Jak to wlasciwe jest w Portugali? Eusebio i CR7 na rowni?

1

@DonAndresFCB to jak Leo nie mowi po angielsku, to od razu jest niezbyt swiatowym Argentynczykiem, a jesli jakis Franzus nie uzywa jezyka Krolowej, to jest dumnym Zabojadem, podkreslajacym wyzszosc Francji?
Leo nie darowal im Falklandow :)

0

@NeroTFP TAk, chyba to akurat mowil w pierszej osobie, ale w trzeciej czesto nie omieszkal. Kto taki jeszcze byl? Boski DIego oczywisie, Zlatan?

1

@NeroTFP W trzeciej osobie jeszcze lepiej by to brzmialo, ale i tak brzmi super.

0

@Nigaki a myslalem, ze po wafle teatralne wpada.

1

@Kapitan hawk Taki profesor ekonomii jest tez.

1

@PatrychoO No wlasnie pewnosci nie mam, czy to byly Teatralne.
@Nigaki pracujesz dla RonaldA?

0

To nie moja dzialka, ale takie polecenie mialem.
Megan Thee Stallion -Tiny Desk Concert. Nie znam babki, ale moze komus sie spodoba rap w ciasnej atmosferze.
https://www.npr.org/2019/12/02/782026665/megan-thee-stallion-tiny-desk-concert?utm_campaign=npr&utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_term=nprnews&t=1575328469619

od mniej wiecje 10:15 leci utwor Big Ole Freak - calkiem fajnie im to wyszlo na zywo, lepiej niz na videoclipie.


1

@PatrychoO Pamitacie @Kapitan hawk Biedre, gdy wchodzila na nasze salony? Syf byl, ale bardzo dobre wafle. Teatralne?

1

@Kapitan hawk Ty, ty to ostatnio czesto masz jakies przeboje. Ktos Ci czasem nie grozil na priVatnym?
Witam po banie - odwolywalismy sie , ale nic nie dalo.

1

@Czarny19 moze masz racje.

0

@swiechu97 ja tam widzialem, gula w gardle i lezke w oku (przez 3 sek.), ale kazdy widzi, co chce.

0

@NGTRX A kiedy ZP dla potwora, ktorego stworzyl Pep?

3

@BarcaInfo A myslalem, ze my jestesmy jego rodzina ;(

0

@Coutinho007 @gorgota to teraz trzeba tylko sprawdzic, czym jezdzi jego agent.

1

Moze to zaslona dymna Messiego. Z reprezentacji tez juz na dobre przeciez odchodzil. Oby nie predko konczyl kariere, chociaz czy fajnie byloby ogladac Messiego gasnacego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?