Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra wiedzą , że ludzie na takich rejsach racze nie oszczędzaja , a dostęp do neta każdy chce mieć .
0
@nieprzysiadalnosc @Avada Kedavra
Znajomy sobie właśnie wykupił na takim dużym statku rejsowym - Kruczek - może używać tylko chatów w komunikatorach i aplikacjach społecznościowych, serfowac czy dzwonić już nie wolno .
Pytał mnie więc o położenie statku .
0
3.5 GB wifi na 14 dni za 89€? Dobra okazja? :)
0
@KapiFCB chyba fiński
Tyskland
1
@Transu96 @Coutinho007 Ta z lewej, jak najbardziej.
1
Dzis o 18 pld. amerykanski klasyk. Ktorzy argentynscy i brazylijscy gracze byli/sa najbardziej przereklamowani?
0
BRA, ARG - kilka fotek
http://tiny.cc/onhbgz
http://tiny.cc/smhbgz
http://tiny.cc/fohbgz
http://tiny.cc/wqhbgz
http://tiny.cc/krhbgz
http://tiny.cc/6rhbgz
http://tiny.cc/pshbgz
http://tiny.cc/othbgz
bonus São Paulo FC
http://tiny.cc/cqhbgz
bonus Rio
http://images.kuoni.co.uk/73/highlights-of-argentina-and-brazil-40785886-1490799620-ImageGalleryLightboxLarge.jpg
12
Zal mi bylo tych argentynskich fanek.
https://i.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/792/888/f19.png
0
Prosty ogrodnik, znając świat głównie z telewizji, zostaje przypadkowo wciągnięty w życie elit Waszyngtonu
"Being There"
Ktoś oglądał? Z Dyzmą się kojarzy (nie) ?
0
Nawet takie coś się sprzedaje. (Imitacja 3 obiektywów w Iphonie)
0
Alex Sandro - jak oceniacie tego zawodnika? Stosunkowo mało sié o nim mówi.
0
@kamyk_23 na ktorym kanale?
0
@kamyk_23 a juz o 18 BRA vs ARG.
0
@Rewolucja123 :)
dobrej
1
@Witekk10 Tak. Przegrany mecz wygrali.
1
@Witekk10 ale mecz 3-2
1
@Rewolucja123 Uzytkownicy on-line.
2
@Witekk10 Ale teraz gostek setke zamrnowal
0
@Rewolucja123 317 .
2
@Witekk10 2-2.
2
326 .
2
@Transu96 Moze:
Ostatni obronca Valverde.
1
@Kapitan hawk ;) nadchodza
0
Jakis dobry komentarz pod ten gif?
https://tenor.com/view/jon-snow-game-of-thrones-battle-of-the-bastards-gif-14167009
1
Lubicie tez podpuszczac na siateczke? To naprawde czesto sie udaje.
https://streamable.com/7t15c
9
Wykryto ultraszybką gwiazdę podróżującą z zawrotną prędkością 6 milionów km/h, która została wyrzucona przez supermasywną czarną dziurę leżącą w sercu Drogi Mlecznej - jakieś pięć milionów lat temu.
https://www.urania.edu.pl/sites/default/files/styles/max_1300x1300/public/2019-11/1112_runaway-star-map.png?itok=RrA-Sy7q
Odkrycia gwiazdy (znanej pod nazwą S5-HVS1) dokonał profesor fizyki z Carnegie Mellon University, Sergey Koposov, w ramach przeglądu nieba S5 (Southern Stellar Stream Spectroscopic Survey). Okazało się. że znajdująca się w granicach gwiazdozbioru Żurawia S5-HVS1 porusza się dziesięć razy szybciej niż większość gwiazd Drogi Mlecznej. -Prędkość nowo odkrytej gwiazdy jest tak duża, że nieuchronnie opuści ona niebawem naszą Galaktykę i nigdy już do niej nie wróci - mówi Douglas Boubert z Uniwersytetu w Oksfordzie, współautor badań.
https://www.urania.edu.pl/wiadomosci/uciekajaca-gwiazda-wyrzucona-z-galaktycznego-jadra-ciemnosci
12
GitHub chce, aby zasoby oprogramowania open source pozostały ludzkości na wieki. Dosłownie. Włodarze repozytorium przedstawili projekt Arctic Code Vault, w ramach którego migawki kodu trafią do bezpiecznej krypty w regionie wiecznej zmarzliny Svalbard na terenie Norwegii.
Lista źródeł przeznaczonych do zmagazynowania jest naprawdę długa. Obejmuje systemy operacyjne Linux i Android, a także języki programowania Python, Ruby oraz Rust. Ponadto są na niej m.in. platformy internetowe Node, V8, React i Angular, kryptowaluty Bitcoin i Etherum i kluczowe narzędzia AI, takie jak TensorFlow czy FastAI. Trafią do krypty 2 lutego 2020 roku, zapisane na wspomnianych wcześniej taśmach Piql.
Motywacją serwisu jest to, aby kluczowe osiągnięcia środowiska open source przetrwały dowolny kataklizm, włączając w to regres technologiczny. Dlatego migawki mają zostać zapisane na bardzo nietypowym nośniku. Mowa o specjalnej taśmie światłoczułej firmy Piql, która zdaniem producenta może przetrwać od 500 do nawet 1000 lat.
https://www.dobreprogramy.pl/GitHub-zachowa-kod-dla-przyszlych-pokolenw-arktycznej-krypcie-w-Norwegii,News,104818.html
0
@SHIBA fajna Universum Star Trek znajdz.
0
Federer vs Djokovic. Skrot.
1
@JimMorrisonFCB Mega ta hala. Tam pograc, marzenie. Piszesz sie na debelka?