0

@Danny Gaucho nie dostał roboty w Stanach?

0

@Danny Gaucho Henry?
Dobra Klinsi do Barcy ;)

1

@Danny Gaucho Pele. ?

0

@Avada KedavraŁo panie

1

@TheNekro94 najpierw muszę wyducducjgolowac

0

@Bobo25 spice mieli lepsze cyc ki.

3

@Kapitan hawk ja chętniej oglądam
Grę Leo. Ronaldo to maszyna , Messi to Maszyna i wirtuoz.

1

@Kapitan hawk no ale jest niższy ;)

0

@Nano22 moze są wyuczoni / pewnie , że argumentami zbyt wiele się nie zdziala w polityce

0

Czytam komentarze o Messim i Ronaldo i jest więcej pytań niż odpowiedzi. ;)
To kto w końcu, FedEx czy Rafa ;), Sampras czy Agassi ?

1

@DonMatteo901 ciekawe, czy Konfa podzieli los Palikota i N.

0

@Janiama @MarioVeB! szuka zimowych butów i powerbanka.
Moze cos bys miał .

2

@Persyfl Czy ktos z nas napisal, ze jest obojetny na to co przezywa ofiara? Tak naprawde tylko ten, kto tego doznal, wie co sie wtedy dzieje.
Sad zinterpretowal to tak jak Ty, jakie mamy sady, kazdy wie.

Masz tendencje to dyskutowania w nieskonczonosc (nie chce sie w to wciagac), wiec zostan przy swoim. Ja tylko zwrocilem uwage na to, jak ja to widze.

24

„Sprowadzimy Neymara“
Premier M.M.

1

@Nano22 i zredukowanie biuro-kracji. Iks de

1

@Janiama fajne ogolnie masz obuwie? Jakies buty górskie też?

3

@IronSanHybrid Tak, mogl sobie darowac pewne teksty. Ogolnie czesto mowi naprawde z sensem, ale ma przesmiewczy styl.
Zreszta to chyba domena starszych osob (moze sie myle) by molestowanie bagatelizowac.
Fakt jest taki, ze w Stanach mamy jednak rowniez druga strone megalu - nagle sobie ktos przypomina o czyms, czego nie bylo, by dostac odszkodowanie - i o tym (nietaktownie) probowal przypomniec Michalwiciz, ktory z reguly jest bardzo bystrym obserwatorem zycia politycznego.

2

Nie wiem co jest bardziej komiczne : expose czy obietnice wyborcze .

0

@Rafix98 dziadowski czy dziadkowaty ?

3

@Persyfl Nie podobala mi się ta jego wypowiedź, brak empatii dla biednej osoby .
Jednak naprawdę uslyszales to, co chciales.
Była to głowie ironia na temat tzw. przemysłu molestowania .

3

Największe transfery?


"Transfery społeczne"
Premier M.M.

0

Jak długo będziemy czekać na pobicie lub wyrównanie rekordu królewskich w tytulach LM z rzędu?

10

@Avada Kedavra W Europie nie ma juz słabych zespołów.

0

@darek60 jesem ciekaw, czy to wyjdzie.
Niby musi, prawda? Jednak każdy z nich starszy.
Powinno być dobrze.
Pewnie ostatni spotkali się raz w tej konstelacji.

0

@Rudi35 co lepsze ? Malowanie czy Bob Ross?

0

Wasz ulubiony program telewizyjny (nie chodzi mi o kanaly ani o gazetki z rozkladem jazdy, o seriale tez nie ;)). Moze byc nowszy lub retro.

1

@nieprzysiadalnosc BT "This Binary Universe"



Oregon "Always, Never, And Forever".

1

Po koncertach ich poznacie.
Nie od dzis wiadomo, ze koncerty Franka, to jedna z nejlepszych rzeczy na tej planecie.
"Czarne Serwetki" to 5 - minutowy utwor z albumu "Zoot Allures" ktory cechuje jedna z najfajniejszych melodyjnach solowek Zappy. Na tym koncercie kawalek urosl do 18 minut, glownie za sprawa wokalizy Bianca Odini, improwizacji Eddieg Jobsona na skrzypcach (nie, nie @Lamora, nie Jean Luca Ponty) oraz gitarowego popisu wasacza na koncu.

"the song for lovers only"


0

@Encore 6 .

0

@ksobi hehe .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?