2

@nieprzysiadalnosc Ciebie zapomialem i pesymisty, ale pozytywnego @Misanthrope

0

@sebasek99 ta, ze zrozumieniem od razu :)
Ja tez nie pisalem dokladnie o tym, probowalem to wytlumaczyc. -pisalem, raczej o Twoich intencjach - np. polubienie pierwszego komentarza - no chyba ze zalozymy, ze byl humorystyczny, bo moze byl - w co jednak watpie.

3

Dread Zeppelin. Piosenka Imigrantow.



Pochodzimy z krainy lodu i śniegu,
Z krainy polarnego dnia, gdzie biją gorące źródła
Młot bogów (Thor - bóg burzy i piorunów)
Będzie prowadził nasze statki ku nowym lądom
Do walki śpiewają i krzyczą hordy naszych
"Walhalo, nadchodzę"

Na (morzu), które nas unosi
Ze szczątkiem wiosła
Naszym jedynym celem jest zachodni brzeg ...

0

@sebasek99 Wlasnie o tym pisalem - o czarach marach. Zdelegalizujmy posiadanie broni w Stanach i problem sam sie rozwiaze. Zlikwidujmy kosciol - swiat bedzie lepszy, a ludzie cnotliwi.
Nie jest to takie proste i na pewno masz tego swiadomosc.
Nikt nie mowi, ze problemu nie ma, tylko o tym, ze zbyt w prostu sposob (nie na Twoim poziomie) go przedstawiles. Masz tu duza popularnosc, wiec i poniekad odpowiedzialnosc :)
Dyskutowac moznaby oczywiscie w nieskonczonosc.

4

@macio_944 Glinski by chyba nie chcial, zeby Quentin rezyserowal "Smolensk".

1

Potrzasamy naczynkiem, intesywnie, kilkanascie sekund.Pyl idze troche w gore, powstaje kopczk, przechylamy go. Nalewamy troszke zimenj wody w wolne miejsce, yerba sie w tym momencie podnosi (czekamy 5 sekund) i nalewamy kolejne porcje zimnej (tak cos miedzy 50 a 100 ml, zelezy od wielkosci naczynka). Zostawiamy na 2 do 5 minut. Potem juz mozna zalewac normalnie ciepla woda i pic (pierwszego mozna wypluc, no chyba, ze sie jest @Odesseiron i wypluwa sie wszystko, lacznie z naczynkiem :)).
Najlepiej by tej zimnej wody bylo tyle, by yerba po jej wchlonieciu cala ja "wypila", napeczniala i nic z tego plynu nie zostalo na dnie -trzeba wymierzyc.

Picie yerby jest latwe, ale mozna sie troche pobawic, jak pokazuje ten opis. (Nie moglem tej wersji znalezc na YT, ale pokazala mi go pewna Argentynka).
Mate w 7 sekund - tutaj wersja bez zimnej wody.


2

@sebasek99 Problem jest bardziej zlozony i raczej o tym wiesz, a te statystki to troche zaklamuja - tzn w swoj sposob podrzuciles ich intepretacje, ktora podlapal @chwitilwy.
Lubisz trollowac - chociaz nie pisze tego w sensie pejortatywnym, bo przeciez troll moze miec przeciez duza wiedze, lubi dyskutowac, ironizowac, prawda?

Juz kiedys o tym pisalismy - zyjemy w skrotowym swiecie, w ktorym czesto "informacje" podajemy dalej na zasaszie zaufania - kazdy sie moze przeciez nabrac - glownie z braku czasu na weryfikowanie. (nie podwazam tej statystki, tylko kwestie jej zbyt latwej interpretacji, jaka przedstawil @Chwytliwy )

Wspomniasz program "Rolnik szuka zony" - tak samo mozna potrakowac Twoj post - popcorn, bo o naiwnosc Cie nie posadzam.

0

@sebasek99 Ten post nie pasuje do Twojego poziomu Seba. Masz dowod w pierszym komentarzu.
No chyba ze zainspirowles sie https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7924907#comment-7924907

0

@TheNekro94 Yes. Pamietam tez ja z Dextera, ale nie kojarze dokladnie jaka scena. Chyba jego pani psycholog (psycholozka ;))?

0

@Sajonara To za latwo.

0

0

@Transu96 no ja tez nie.


2

7

Cos tu jakos za spokojnie. Ludzie zasypuja sie komplementami, powstaja mafie, loze i kolka wzajemnego dotykania koncowek.
Moze przerwiemy te sielanke i wrzucimy jakis temacik o aborcji lub LGBT?

0

@ksobi Tak, wlasnie ten.

0

Z klimatow nie netlixowych - ktos kojarzy serial "Zdarzylo sie jutro (Early Edition)"?

0

@KamQiX heheh

3

0

Parmesan i Salami jako ratownicy górscy - animacja "Hors Piste".


0

Pan Hitler, sorry Hilter w Anglii.
https://www.dailymotion.com/video/x2e9rx

0

@Danny Gaucho no wiedzialem , że o kimś zapomnieć.
Ale to oczywista oczywistość , że jesteś RH positive. Podobnie zresztą jak @SHIBA , którego chyba nie wymienił , bo to zbyt oczywiste.

1

@Piorun studio Polska - TVP info

0

@ściah no byl, był . Kojarzy mi się bardzo pozytywnie (naiwnie).

1

@DaPi @Lamora @NGTRX (za potwora)
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków.

0

@RichardWinters to jest mega. hahah

0

Najbardziej pozytywny gosc z filmow i seriali?
Nominuje Ivana (Mad Mikkelsen) z "Jablek Adama."

0

Tylko dla pozytywnego uzytkownika @Commando. Inni prosze laskawie NIE wchodzic na ten link. Dziekuje. (priv mi nie dziala).
https://pbs.twimg.com/media/EJh7YTHXsAIEKj-?format=png&name=900x900

1

@Hushovt "Are you insane, this is Hitler's car!" :)

1

@IronSanHybrid zglosil i jechali by Cie ratowac :)

2

@IronSanHybrid Majka niby taka pozytywna, ale:

"Tym romansem żyła niegdyś cała Polska! Pod koniec lat 70. Majka Jeżowska rozpoczęła edukację w Akademii Muzycznej w Katowicach. Jedną z jej nauczycielek była... Krystyna Prońko! Obie panie połączyła wówczas nić sympatii, która z czasem przerodziła się w serdeczną przyjaźń. Niestety, cieniem na ich relacji położył się romans późniejszej ikony piosenki dziecięcej z byłym partnerem autorki hitu Jesteś lekiem na całe zło, Januszem Komanem. W latach 80. wydały nawet piosenkę, która była odniesieniem do tej porywającej historii - On nie kochał nas."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?