Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej przydatne węzły? (nie, nie chce sie powiesic).
Jakis kanal YT lub aplikacja, ktora polecacie?
1
Po angielsku brzmi jakos tak swiatowo ;)
Winter is coming! Cosy up to a cup of Poland's famous broth, rosół. Without this rich and nutritious soup and ultimate one-pot meal, Polish cuisine could not exist.
0
@msmsms No wlasnie chyba ktos sie bawi w wymyslanie takich historii, bo jesli on naprawde w to wierzy, to jest groznie.
Brzmi dosc zabawnie.
1
@kamilo0066 Prawo Ulicy (The Wire) - co za serial, co za serial.
9
Czy himaliści doswiadczyli tego, ze Ziemia jest plaska? Najwidoczniej, ale tylko wybrani.
https://pbs.twimg.com/media/EJfjIADXkAACbPR?format=jpg&name=small
0
@Nano22 super wybór ;)
0
Mała poprawka : „ryba psuje się od góry" Ryszsrd P. ;)
0
Co tam jeszcze z absolutnych klasykow?
Colosseum - Lost Angeles
2
@Ermitano Zapomnialem o nich. Mega.
1
@dontripe A wtracaj ile wlezie, najlepsze sa takie burze mozgow.
Od razu Twoj tytul (ale tylko tytul) przypomina. in a gadda da vida (Simpsonow ;))
7
Klasyka tzw. space rocka. UFO "Star Storm".
11
@snoopdegie Co ma byc smieszne?
11
Czy Berkowicz to nowy Korwin? Chyba najbardziej przypomina Krula. Powiedzonka, fraszki, przyslowia i wierszyki - coraz czesciej ich uzywa.
1
https://x.com/i/status/1195457408056864769
0
Jaka to melodia, tzn jaka to yerba (marka)?
5
Slodki plac zabaw we Wroclawiu.
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/2c/4e/5dc54fd4d2ce5_p.jpg?1573391190
0
@shaun To raczej bardzo subiektywna lista tego goscia. Mimo tego, duzo popularnej, aczkolwiek bardzo dobrej muzy.
0
Nie mam tu na LR wielu fanow, ale w Am. Poludniowej mnie docenili. 40.000 jak byk.
"It's just 22 men on a field" 40.000 Colon fans at Copa Sudamericana final un Asunción sing along Las Palmeras
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/dwqjdh/its_just_22_men_on_a_field_40000_colon_fans_at/
0
@shaun cos np. z Fragile moznaby wziac.
0
@JimMorrisonFCB Tak, wiele brakuje. Dire Straits na pewno, ale wiadomo, jak z takimi listami bywa.
0
@shaun Najlepszych nie mozna wybrac, bo w sumie w muzyce "najlepsze" brzmi dziwnie, to nie sport.
Tak, lista taka bardziej dla ludzi, ktorzy gleboko w muze nie wchodza, ale lubia dobrych kawalkow posluchac.
Link to pana Beato jest na samym dole.
ps. któryś z tych wstepow slaby?
13
Topowe intra basowe muzyki rockowej.
1. METALLICA - From Whom the Bell Tolls
2. AEROSMITH - Sweet Emotion
3. THE BEATLES - Come Together
4. PEARL JAM - Jeremy
5. TOOL - Schizm
6. LED ZEPPELIN - Dazed and Confused
7. PINK FLOYD - Money
8. MEGADEATH - Peace Sells
9. ALICE IN CHAINS - Would?
10. QUEEN - Another One Bites the Dust
11. MOTÖRHEAD - Ace of Spades
12. RED HOT CHILI PEPPERS - Higher Ground
13. THE PERFECT CIRCLE - Weak and Powerless
14. IRON MAIDEN - Wrathchild
15. THE ALLMAN BROTHERS BAND - Whipping Post
16. PRIMUS - Jerry was a Racecar Driver
17. NIRVANA - Lounge Act
18. BEASTIE BOYS - Sabotage
19. VAN HALEN - Runnin’ with the Devil
20. MUSE - Hysteria
Honorowe:
BLACK SABBATH N.I.B.
DREAM THEATER Panic Attack
RADIOHEAD The National Anthem
JANE’S ADDICTION Summertime Rolls
YES I’m Running
RAGE AGAINST THE MACHINE Bullet in the Head
RUSH Turn the Page
1
Rage Against i Creedence Clearwater - Killing in a bad moon
1
@NeroTFP no fakt , w końcu Leo cos wygrał
5
Scaloni ale podjarany
0
@marcin000019aaa murem
Trochę brzmi jak gwiazda xxx
Muremza Lio - african Queen
0
#teamBRA czy #teamARG?
0
Szkoda. . .
3
Messi ratuje
Sam siebie
6