0

Najbardziej przydatne węzły? (nie, nie chce sie powiesic).
Jakis kanal YT lub aplikacja, ktora polecacie?

1

Po angielsku brzmi jakos tak swiatowo ;)
Winter is coming! Cosy up to a cup of Poland's famous broth, rosół. Without this rich and nutritious soup and ultimate one-pot meal, Polish cuisine could not exist.

0

@msmsms No wlasnie chyba ktos sie bawi w wymyslanie takich historii, bo jesli on naprawde w to wierzy, to jest groznie.
Brzmi dosc zabawnie.

1

@kamilo0066 Prawo Ulicy (The Wire) - co za serial, co za serial.

9

Czy himaliści doswiadczyli tego, ze Ziemia jest plaska? Najwidoczniej, ale tylko wybrani.
https://pbs.twimg.com/media/EJfjIADXkAACbPR?format=jpg&name=small

0

@Nano22 super wybór ;)

0

Mała poprawka : „ryba psuje się od góry" Ryszsrd P. ;)

0

Co tam jeszcze z absolutnych klasykow?
Colosseum - Lost Angeles


2

@Ermitano Zapomnialem o nich. Mega.

1

@dontripe A wtracaj ile wlezie, najlepsze sa takie burze mozgow.
Od razu Twoj tytul (ale tylko tytul) przypomina. in a gadda da vida (Simpsonow ;))

7

Klasyka tzw. space rocka. UFO "Star Storm".


11

@snoopdegie Co ma byc smieszne?

11

Czy Berkowicz to nowy Korwin? Chyba najbardziej przypomina Krula. Powiedzonka, fraszki, przyslowia i wierszyki - coraz czesciej ich uzywa.


1

0

Jaka to melodia, tzn jaka to yerba (marka)?


5

0

@shaun To raczej bardzo subiektywna lista tego goscia. Mimo tego, duzo popularnej, aczkolwiek bardzo dobrej muzy.

0

Nie mam tu na LR wielu fanow, ale w Am. Poludniowej mnie docenili. 40.000 jak byk.
"It's just 22 men on a field" 40.000 Colon fans at Copa Sudamericana final un Asunción sing along Las Palmeras

https://www.reddit.com/r/soccer/comments/dwqjdh/its_just_22_men_on_a_field_40000_colon_fans_at/

0

@shaun cos np. z Fragile moznaby wziac.

0

@JimMorrisonFCB Tak, wiele brakuje. Dire Straits na pewno, ale wiadomo, jak z takimi listami bywa.

0

@shaun Najlepszych nie mozna wybrac, bo w sumie w muzyce "najlepsze" brzmi dziwnie, to nie sport.
Tak, lista taka bardziej dla ludzi, ktorzy gleboko w muze nie wchodza, ale lubia dobrych kawalkow posluchac.
Link to pana Beato jest na samym dole.

ps. któryś z tych wstepow slaby?

13

Topowe intra basowe muzyki rockowej.

1. METALLICA - From Whom the Bell Tolls
2. AEROSMITH - Sweet Emotion
3. THE BEATLES - Come Together
4. PEARL JAM - Jeremy
5. TOOL - Schizm
6. LED ZEPPELIN - Dazed and Confused
7. PINK FLOYD - Money
8. MEGADEATH - Peace Sells
9. ALICE IN CHAINS - Would?
10. QUEEN - Another One Bites the Dust
11. MOTÖRHEAD - Ace of Spades
12. RED HOT CHILI PEPPERS - Higher Ground
13. THE PERFECT CIRCLE - Weak and Powerless
14. IRON MAIDEN - Wrathchild
15. THE ALLMAN BROTHERS BAND - Whipping Post
16. PRIMUS - Jerry was a Racecar Driver
17. NIRVANA - Lounge Act
18. BEASTIE BOYS - Sabotage
19. VAN HALEN - Runnin’ with the Devil
20. MUSE - Hysteria

Honorowe:
BLACK SABBATH N.I.B.
DREAM THEATER Panic Attack
RADIOHEAD The National Anthem
JANE’S ADDICTION Summertime Rolls
YES I’m Running
RAGE AGAINST THE MACHINE Bullet in the Head
RUSH Turn the Page


1

Rage Against i Creedence Clearwater - Killing in a bad moon

1

@NeroTFP no fakt , w końcu Leo cos wygrał

5

Scaloni ale podjarany

0

@marcin000019aaa murem
Trochę brzmi jak gwiazda xxx
Muremza Lio - african Queen

0

#teamBRA czy #teamARG?

0

Szkoda. . .

3

Messi ratuje

Sam siebie

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?