Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grzesior667 Szukając Alaski
1
Wtorkowe el Studio bylo o Kitaro, ja osobiscie nie lubie tego muzyka, ale moze ktos tak.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2402340,Studio-el-muzyki-12-listopada-godz-2208
0
@Grzesior667 Zapowiadal sie na survivalowy, a okazuje sie , ze bedzie "W Pogoni za Amy".
2
@Kapitan hawk Torbić.
0
@mekston dobry meczyk?
2
Mocny kwas askorbinowy lewoskrętny wszedł.
Korwin - Mikke na basie i Jerzy Zieba na gitarze - King Crimson "Starless".
1
@SeeleyBooth rewelacja koncert, wlasnie sie skonczyl, rozne klimaty byly, te do spania tez, ale i takie z dideridoo.
1
Retransmisja koncertu.
https://somafm.com/deepspaceone/
0
@ViscaBarca123 wez ze stali, ze Szkła lepiej ìzolują, ale ja 6 już rozbilem
0
@ViscaBarca123 bardzo fajnie się prezentuje, bierzesz ?
0
@Kapitan hawk Laas?
0
Vicky, Cristina czy Barcelona?
2
@Ratamahatta to Ty napisałeś ?
0
Berdych (34) kończy karierę.
0
@Janiama ostatnio czytałem Jego wypowiedź - stanowczo radzil, by Ajax zostal przy Ten Haagu. To było w kontekście zwolnienia Kovaca.
0
@Janiama a Gullit zamiast Van Bastena?
1
Częste pytanie: jak pić yerba mate?
Tutaj kolejny przykład, że jak pasuje, jak sié lubi - ten urugwajski piłkarz nie namacza zimna wodą, zalewa od razu gotującą (!) , bo lubi gorzkie smaki , no i nie ortodoksyjnie - miesza susz.
0
Najbardziej medialni/ rozpoznawalni piłkarze - na każde dekade dwóch , trzech (od lat 50 tych) ?
0
Album Steve-a Roacha prawie za friko. "Kairos" mozna nabyc za tzw. 'name your price'.
https://steveroach.bandcamp.com/album/kairos-the-meeting-of-time-and-destiny
@elmayakos
0
Klienci SKY otrzymaja rekompensate najpozniej do konca grudnia. Podczas meczu Bayern - Dortmund, widzowie przez pewien okres nie odbierali syganlu platnego dostawcy. W drugiej polowie problemy naprawiono.
0
@barcelonaLM trzeba skrot oberjrzec.
1
@ViscaBarca123 znalazlem w fajnej cenie, ale wykupione.
https://caamate.de/mate-tee-shop/mate-thermoskanne-termolar-r-evolution/
1
@ViscaBarca123 model to Inox R -Revolution
https://www.termolar.com.br/garrafa-termica-inox-r-evolution-1l-gaucho-rolha-dupla-acao
ale to ich oficjalna strona z BRA.
1
@ViscaBarca123 Nie wiem, czy miales czas by obejrzec to video. Gosc po prostu pije to dosc nie tradycyjnie. NIe zalewa pierwszy raz zimna woda tylko goraca - tak gotujaca - po prostu lubi bardzo gorzkie smaki, w dodatku Canarias jest bardzo gorzak , tam nie ma galazek.
No i fajna rzecz powiedzial o piance - najlepsza yerba to ta poczatkowa z pianka.
Termos? ja dostalem w prezencie z zagranicy.
1
@ViscaBarca123 Tu masz swietny sprzet (Termolar z BRA), pilkarza, ktorego pewnie kojarzysz i bardzo ciekawa yerbe.
1
@ViscaBarca123 Zanim odpowiem, to spytam calkiem powaznie. Kupiles sobie juz ten termos? https://http2.mlstatic.com/termo-lumilagro-barcelona-fc-licencia-oficial-D_NQ_NP_961939-MLA27469068594_052018-O.webp
Jesli nie to sam Ci kupie lub sie skladamy lub niech ktos z redakcji to zrobi.
Ja ogolnie pije duzo yerby - ale w sumie to malo. Lubie duze naczynka - takie powyzej 300 ml i pije to caly dzien (nie wymieniajac suszu) - na koncu to juz sama woda jest - dlatego w sumie pije i duzo i malo.
Polecam urugwajska El Moncayo. Pyszna. https://www.poyerbani.pl/product-pol-3010-El-Moncayo-Compuesta-con-Hierbas-1kg.html
1
@IronSanHybrid Gdybym byl Toba, to bym zapytal @lucas/catalan
1
Kto zna te melodie?
1
@IronSanHybrid Julianne Moore - mozesz stawiac domeny.
1
@gorgota Kogo masz w avku? Gosc z The Verve?