0

@Grzesior667 Szukając Alaski

1

Wtorkowe el Studio bylo o Kitaro, ja osobiscie nie lubie tego muzyka, ale moze ktos tak.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2402340,Studio-el-muzyki-12-listopada-godz-2208

0

@Grzesior667 Zapowiadal sie na survivalowy, a okazuje sie , ze bedzie "W Pogoni za Amy".

2

@Kapitan hawk Torbić.

0

@mekston dobry meczyk?

2

Mocny kwas askorbinowy lewoskrętny wszedł.
Korwin - Mikke na basie i Jerzy Zieba na gitarze - King Crimson "Starless".


1

@SeeleyBooth rewelacja koncert, wlasnie sie skonczyl, rozne klimaty byly, te do spania tez, ale i takie z dideridoo.

1

Retransmisja koncertu.
https://somafm.com/deepspaceone/

0

@ViscaBarca123 wez ze stali, ze Szkła lepiej ìzolują, ale ja 6 już rozbilem

0

@ViscaBarca123 bardzo fajnie się prezentuje, bierzesz ?

0

0

Vicky, Cristina czy Barcelona?

2

@Ratamahatta to Ty napisałeś ?

0

Berdych (34) kończy karierę.

vs Nadal
vs Almagro

0

@Janiama ostatnio czytałem Jego wypowiedź - stanowczo radzil, by Ajax zostal przy Ten Haagu. To było w kontekście zwolnienia Kovaca.

0

@Janiama a Gullit zamiast Van Bastena?

1

Częste pytanie: jak pić yerba mate?
Tutaj kolejny przykład, że jak pasuje, jak sié lubi - ten urugwajski piłkarz nie namacza zimna wodą, zalewa od razu gotującą (!) , bo lubi gorzkie smaki , no i nie ortodoksyjnie - miesza susz.


0

Najbardziej medialni/ rozpoznawalni piłkarze - na każde dekade dwóch , trzech (od lat 50 tych) ?

0

Album Steve-a Roacha prawie za friko. "Kairos" mozna nabyc za tzw. 'name your price'.
https://steveroach.bandcamp.com/album/kairos-the-meeting-of-time-and-destiny
@elmayakos

0

Klienci SKY otrzymaja rekompensate najpozniej do konca grudnia. Podczas meczu Bayern - Dortmund, widzowie przez pewien okres nie odbierali syganlu platnego dostawcy. W drugiej polowie problemy naprawiono.

0

@barcelonaLM trzeba skrot oberjrzec.

1

1

1

@ViscaBarca123 Nie wiem, czy miales czas by obejrzec to video. Gosc po prostu pije to dosc nie tradycyjnie. NIe zalewa pierwszy raz zimna woda tylko goraca - tak gotujaca - po prostu lubi bardzo gorzkie smaki, w dodatku Canarias jest bardzo gorzak , tam nie ma galazek.
No i fajna rzecz powiedzial o piance - najlepsza yerba to ta poczatkowa z pianka.

Termos? ja dostalem w prezencie z zagranicy.

1

@ViscaBarca123 Tu masz swietny sprzet (Termolar z BRA), pilkarza, ktorego pewnie kojarzysz i bardzo ciekawa yerbe.


1

@ViscaBarca123 Zanim odpowiem, to spytam calkiem powaznie. Kupiles sobie juz ten termos? https://http2.mlstatic.com/termo-lumilagro-barcelona-fc-licencia-oficial-D_NQ_NP_961939-MLA27469068594_052018-O.webp

Jesli nie to sam Ci kupie lub sie skladamy lub niech ktos z redakcji to zrobi.

Ja ogolnie pije duzo yerby - ale w sumie to malo. Lubie duze naczynka - takie powyzej 300 ml i pije to caly dzien (nie wymieniajac suszu) - na koncu to juz sama woda jest - dlatego w sumie pije i duzo i malo.

Polecam urugwajska El Moncayo. Pyszna. https://www.poyerbani.pl/product-pol-3010-El-Moncayo-Compuesta-con-Hierbas-1kg.html

1

@IronSanHybrid Gdybym byl Toba, to bym zapytal @lucas/catalan

1

Kto zna te melodie?



1

@IronSanHybrid Julianne Moore - mozesz stawiac domeny.

1

@gorgota Kogo masz w avku? Gosc z The Verve?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?