2

0

Nie dajcie sie nabrac na te slodzenie. Jest takie powiedzenie :
Pozytywny (mily) do maly brat Gowianego.

Oko przymruzone.

0

@Vahn to akurat dla @sebasek99 obelga. Dla jego ego moze nie ;)

0

@Hushovt Ogolnie najlepszy jest @Hushovt jak moglem zapomniec ;)
Reszta jednak do piachu.

2

@Zip No Country for Pozytywnych Ludzi.

8

@DaPi ps. zawsze sie o kims zapomni. @gorgota @SeeleyBooth @sebasek99 (mimo, ze jest lewicowym cynikiem oraz ironicznym grzywiaczem, to szanuje za pozytywne uwielbienie muzyki). @elmayakos @Chakalaka @damianex10 pozytywna wiara.
@Kapitan hawk tez.
No i wielu, ktorzy mnie sie zaraz przypomna. np. @Nano22 @Bobo25

6

@DaPi Nominuje @sidzej - tyle ma pozytywnej energii.
@Odesseiron i @Chwytliwy - na pewno graja w jednej lidze.

A teraz na serio: @Ermitano i @Forza_Juve - czuc naprawde duzo empatii w wielu postach (np. w dzisiajeszym chandrowym @IronSanHybrid a) i to pisze zupelnie bez przekasu.
Warto wspominec o @JimMorrisonFCB , @kerouac (bywa nieznosny)
z @Don-Corleone nie mialem przyjemnosci, ale chyba lubimy podobna muze.

3

7-5, 6-3. Thiem wygrywa ze Zverevem.


0

Ale magluja Sosnierza.

1

@PrinceDamon Berkowicz, Biedron, a teraz on. Skandal.

2

Messi w wielu spotkaniach.
http://tiny.cc/npgdgz

2

@IronSanHybrid @Kidd @Janiama Tej sceny z olejem nie pamietam, ale tak jak koledzy wspominali, to moze byc ktorys z swietnych filmow Kurosawy. Moze 7 Samurajow, a moze Straz Przyboczna (Yojimbo) lub jeszcze cos innego - troche ich bylo.
W kazdym razie swietne, kino (must watch).

No i mistrz Mifune https://img.thedailybeast.com/image/upload/c_crop,d_placeholder_euli9k,h_1439,w_2560,x_0,y_0/dpr_1.5/c_limit,w_1044/fl_lossy,q_auto/v1492107375/articles/2016/11/20/mifune-the-last-samurai-how-japan-s-greatest-actor-changed-cinema-across-the-globe/161120-schager-toshiro-mifune-tease_xaeqzp

2

Val Kilmer i 0-1 dla nas.

1

@Chakalaka @cchesterr43 @damianex10 Nie ogaldam tego, ale oczywiscie wielki podziw dla takich mistrzow - to jak polaczenie, prezycji, szachow, geometrii, dynamiki i silnej psychiki. Minimalne zbieznosci z tenisem widze. Oczywscie mowie jako kompteny laik.

0

@Janiama Nigdy nie bylem jego fanem, ale oczywiscie wielka szkoda dla tego sportu, ze jedne z najlepszych w historii powoli odchodzi. Mam sentyment do "dziadkow".

0

@Chakalaka A no wlasnie - -ten break - co to jest. Bo to okreslenie znam tylko z tenisa
@damianex10 aaa ok, dzieki
Czyli wbilby max breaka w tym framie?

0

spiewac hymn .

0

@Chakalaka Ktos ostatno tez cos pisal, czego nie zrozumialem -ze X sie zastanawial nad uderzeniem 6 minut, a w tym czasie Y (Sullivan) ... (i tu kropki bo wlasnie najwazniejszej czesci nie pamietam) . WIesz o co chodzi?

0

@Chakalaka Co to znaczy drugi frame? Drugie rozbicie?

1

3-6. 4-6 i Federer odpada.

2

16 listopada 2006r. zmarł prof. Milton Friedman – wybitny ekonomista, twórca monetaryzmu, laureat nagrody Nobla, obrońca wolnego rynku."Polska nie musi i nie powinna stosować żadnych zachęt i przywilejów dla zagranicznych inwestorów. Stwórzcie dobre warunki dla własnych przedsiębiorstw, to ci pierwsi sami przybiegną."
@jacobFCB

0

@kerouac A nie byl to post o filmie dla "staruszkow" jakim jest Dzoker?

0

1

7

0

@Danny Gaucho to Ty straszysz ludzi?


1

@tadzik447 Mialem napisac, ze nie chodzi mi tez o wezly chlonne, ale mowie, a niech sie ciesza :)

2

Blues - rockowo - "Advance Romance". Utwor z albumu Zappy i Beefhearta - Bongo Fury.
Wersja koncertowa: Frank Zappa, Terry Bozzio, Roy Estrada, Andre Lewis, Napoleon M. Brock.


0

@tadzik447 Tadzik jak zwykle blyskotliwy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?