Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Dziekuj @Ermitano :)
0
Nie dajcie sie nabrac na te slodzenie. Jest takie powiedzenie :
Pozytywny (mily) do maly brat Gowianego.
Oko przymruzone.
0
@Vahn to akurat dla @sebasek99 obelga. Dla jego ego moze nie ;)
0
@Hushovt Ogolnie najlepszy jest @Hushovt jak moglem zapomniec ;)
Reszta jednak do piachu.
2
@Zip No Country for Pozytywnych Ludzi.
8
@DaPi ps. zawsze sie o kims zapomni. @gorgota @SeeleyBooth @sebasek99 (mimo, ze jest lewicowym cynikiem oraz ironicznym grzywiaczem, to szanuje za pozytywne uwielbienie muzyki). @elmayakos @Chakalaka @damianex10 pozytywna wiara.
@Kapitan hawk tez.
No i wielu, ktorzy mnie sie zaraz przypomna. np. @Nano22 @Bobo25
6
@DaPi Nominuje @sidzej - tyle ma pozytywnej energii.
@Odesseiron i @Chwytliwy - na pewno graja w jednej lidze.
A teraz na serio: @Ermitano i @Forza_Juve - czuc naprawde duzo empatii w wielu postach (np. w dzisiajeszym chandrowym @IronSanHybrid a) i to pisze zupelnie bez przekasu.
Warto wspominec o @JimMorrisonFCB , @kerouac (bywa nieznosny)
z @Don-Corleone nie mialem przyjemnosci, ale chyba lubimy podobna muze.
3
7-5, 6-3. Thiem wygrywa ze Zverevem.
0
Ale magluja Sosnierza.
1
@PrinceDamon Berkowicz, Biedron, a teraz on. Skandal.
0
Kto widzial film "Samurai Cop"? Dobry?
https://professionalmorondotcom.files.wordpress.com/2017/10/samurai-cop.jpg?w=731&h=530
https://miro.medium.com/max/600/0*zFCF37tElMYNZJMs.png
2
Messi w wielu spotkaniach.
http://tiny.cc/npgdgz
2
@IronSanHybrid @Kidd @Janiama Tej sceny z olejem nie pamietam, ale tak jak koledzy wspominali, to moze byc ktorys z swietnych filmow Kurosawy. Moze 7 Samurajow, a moze Straz Przyboczna (Yojimbo) lub jeszcze cos innego - troche ich bylo.
W kazdym razie swietne, kino (must watch).
No i mistrz Mifune https://img.thedailybeast.com/image/upload/c_crop,d_placeholder_euli9k,h_1439,w_2560,x_0,y_0/dpr_1.5/c_limit,w_1044/fl_lossy,q_auto/v1492107375/articles/2016/11/20/mifune-the-last-samurai-how-japan-s-greatest-actor-changed-cinema-across-the-globe/161120-schager-toshiro-mifune-tease_xaeqzp
2
Val Kilmer i 0-1 dla nas.
1
@Chakalaka @cchesterr43 @damianex10 Nie ogaldam tego, ale oczywiscie wielki podziw dla takich mistrzow - to jak polaczenie, prezycji, szachow, geometrii, dynamiki i silnej psychiki. Minimalne zbieznosci z tenisem widze. Oczywscie mowie jako kompteny laik.
0
@Janiama Nigdy nie bylem jego fanem, ale oczywiscie wielka szkoda dla tego sportu, ze jedne z najlepszych w historii powoli odchodzi. Mam sentyment do "dziadkow".
0
@Chakalaka A no wlasnie - -ten break - co to jest. Bo to okreslenie znam tylko z tenisa
@damianex10 aaa ok, dzieki
Czyli wbilby max breaka w tym framie?
0
spiewac hymn .
0
@Chakalaka Ktos ostatno tez cos pisal, czego nie zrozumialem -ze X sie zastanawial nad uderzeniem 6 minut, a w tym czasie Y (Sullivan) ... (i tu kropki bo wlasnie najwazniejszej czesci nie pamietam) . WIesz o co chodzi?
0
@Chakalaka Co to znaczy drugi frame? Drugie rozbicie?
1
3-6. 4-6 i Federer odpada.
2
16 listopada 2006r. zmarł prof. Milton Friedman – wybitny ekonomista, twórca monetaryzmu, laureat nagrody Nobla, obrońca wolnego rynku."Polska nie musi i nie powinna stosować żadnych zachęt i przywilejów dla zagranicznych inwestorów. Stwórzcie dobre warunki dla własnych przedsiębiorstw, to ci pierwsi sami przybiegną."
@jacobFCB
0
@kerouac A nie byl to post o filmie dla "staruszkow" jakim jest Dzoker?
0
PO datek to zlo. Negocjacje.
https://pbs.twimg.com/media/EJgut3XWwAAEqxb?format=jpg&name=900x900
1
W swetrze na plazy? Gwyneth Paltrow moze.
https://pbs.twimg.com/media/EJhFZZfWkAAWVov?format=jpg&name=small
7
Sobotni wieczor. Alk i takie tam.
https://pbs.twimg.com/media/EJgXaPIXsAELHTw?format=png&name=900x900
0
@Danny Gaucho to Ty straszysz ludzi?
1
@tadzik447 Mialem napisac, ze nie chodzi mi tez o wezly chlonne, ale mowie, a niech sie ciesza :)
2
Blues - rockowo - "Advance Romance". Utwor z albumu Zappy i Beefhearta - Bongo Fury.
Wersja koncertowa: Frank Zappa, Terry Bozzio, Roy Estrada, Andre Lewis, Napoleon M. Brock.
0
@tadzik447 Tadzik jak zwykle blyskotliwy ;)