Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Klopp o Pepe, o Pepie, w kazdym razie zabawny Jürgen. (0:22)
1
Moze wcale nie plaska?
https://pbs.twimg.com/media/EJLs_PZWoAANOS1?format=jpg&name=900x900
0
iOS 13.2.2 został wydany w pierwszych dniach listopada. Nowa wersja systemu mobilnego Apple naprawiła kilka poważnych błędów, w tym przywróciła możliwość robienia kilku rzeczy na raz na iPadzie i iPhone'ie. Jednak posiadacze urządzeń mobilnych Apple wciąż nie mogą pracować – tym razem dostali system, który drenuje akumulator.
https://www.dobreprogramy.pl/iOS-13.2.2-masakruje-baterie-iPhonea.-Apple-zastapilo-stare-bledy-nowymi,News,104788.html
0
@BlaseR9 ;)
0
@ZielonySzparag 120 zyla bilety. Fajnie sobie pykaja.
0
@Goruul a wiesz, ze o tym zapomnialem. Fajne slowo.
@kuz no moze byc, ale troche sztywne - w sumie moze byc
@Danny Gaucho hehe
0
Wyrazenie "life hack" - zgrabny polski odpowiednik?
1
"Już dziś o 21:00 nasze kolejne spotkanie w rockserwis.fm
Już prawie połowa listopada, jeszcze dwa trzy spotkania z nowościami i
nadejdzie pora na podsumowywanie mijających 12 miesięcy. Na naszej radiowej
stronie tradycyjnie pojawi się lista kilkuset tegorocznych płyt spośród
których wspólnie wybierzemy te najulubieńsze. Powoli możecie zacząć myśleć
o swoich typach!
A póki co zadania nie ułatwi Wam OD, gdyż dziś przedstawię kolejne nowości,
z których co najmniej dwie mogą Wam bardzo przypaść do gustu i zamieszać w
prywatnych zestawieniach."
Ciekawe koncerty:
-----------THE ARISTOCRATS
13.11.2019 - Bochnia
15.11.2019 - Warszawa
-----------WARDRUNA
19.11.2019 - Gdańsk, Teatr Szekspirowski
21.11.2019 - Warszawa, Palladium
------------DEVIN TOWNSEND
29.11.2019 - Wrocław, Centrum Koncertowe A2
GHOST, ALL THEM WITCHES, TRIBULATION
30.11.2019 - Katowice, Spodek
-----------DEEP PURPLE
3.12.2019 - Kraków, Tauron Arena
-----------THE FLOWER KINGS, IAMTHEMORNING
3.12.2019 - Piekary Śląskie, OK Andaluzja
4.12.2019 - Poznań, U Bazyla
------------ARSTIDIR
15.12.2019 - Warszawa, Klub Chmury
16.12.2019 - Kraków, Klub Gwarek
2
@mrboom "śpiewać każdy może..."
1
3
100 mln par butów rocznie produkują tzw Adidas Speed Factories w Ansbach i Atlancie.
Obie mają być do połowy 2020 roku zamknięte , a produkcja przeniesiona do Azji.
0
"Nawet gdyby jego ojciec nie nazywał się Lilian Thuram, to i tak bacznie przyglądaliśmy siė rozwojowi Marcusa w Gladbach"
D. Deschamps
0
@jacobFCB Ona to jedna z najgorszych postaci w polityce , a na dodatek poślica.
Nawet już jej orac nie trzeba
0
@Peniu Wlasnie o to chodzi -3 swietne sezony. Dla mnie rewelka - a balem sie jak bedzie, bo jestem fanem filmu Fargo, ktory powstal pod koniec lat 90tych.
0
@Peniu @masq klimat braci Cohen?
No to juz mnie kupiliscie, bym to obejrzal.
tez tak czekacie na czwarty sezon Fargo?
0
Jest tu przeciwnikow Nadala - no to macie.
0
@RichardWinters Co jak tu?
4
Marsz Szmat MC Dziad
0
@Kamiloza91 świetny muzyk
0
@IronSanHybrid na priv ?
0
@IronSanHybrid nie , zobacz przykład z Piaseckim , nawet opisu nie wzięło
4
@krzychu1526 i weź z takà dyskutuj .
0
@Grzesior667 @IronSanHybrid
Wysłałem wam twitta na priv i tam wszystko jest szczupłe
0
@Grzesior667 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7913703#comment-7913703">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7913703#comment-7913703
0
@IronSanHybrid @Grzesior667 w starej wersji tak nie było , zresztą jeśli wysylam twitterowski link przy pomocy np telegrama to tam też wygląda inaczej .
0
@Robertinho
Jak można zmienuc wklejanie linków z Twittera, tak by nie pokszyaky tych wszystkich @ i # i emotkow, jak je wyszczuplić?
0
Jak tam Rogale Marcińskie?
#Quaresma
4
300
4
Zaginiony Kuba . Przekazuje dalej
0
Huell Babineaux