Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A bez bramkarza, to w ogole ho ho by byl wynik dla was.
9
Barca przegrywa - 19 mln komentarzy. Barca wygrywa - 79 sztuk.
0
@Coutinho007 Byl taki jeden.
6
Troche nie zgodze sie z osobami, ktore uzywaja argumentu - "gdyby nie bylo Messiego, to Barca bylaby w polowie tabeli".
Gdy nie bylo Messiego i gdy go nie bedzie, to gwiadza bedzie ktos inny. Zawsze tak bylo - jestesmy druzyna dluzej i krocej swiecacych gwiadz.
Nie mam na mysli tego, ze Messiego da sie zastapic - bo takiego kosmity, swiat pewnie dlugo nie zobaczy, ale pilka nie znosi prozni.
Oczywiscie Barca miala juz gorsze okresy niz ten obecny, ale ja mowie tutaj o pewnym sportowym liderowaniu druzynie.
No chyba, ze osoby uzywajace tego przypuszczenia, maja cos innego na mysli.
0
Zapomnialem zupelnie, ze trener Celty in nasz ex- Oscar Garcia, taka piekna bramke (po dosrodkowaniu Ronaldo) swojej obecnej druzynie wladowal.
0
@Worny Nie mam takiego, bo akurat Suareza bardzo lubie - faktcznie denerwuje, gdy ma ten swoj tunel zlych zachowan.
Najozieblej chyba mi do Griezmana.
35
Dembele, wiadomo to Dembele, ale uwielbiam te jego kilka sekund, gdy jest tuz przed zerwaniem sie ze smyczy - wyglada jak lekkoatleta, leciutka gazela. Mialbym ostrego pietra prze pojedynkiem biegowym.
Wiadomo, ze za rzadko to sie zdarza (a i pilka sie czasami zbyt oddali) bo to jednak nie lotnisko, ale I like.
5
Kciuk od Leo, ulala
17
Ousmane "Na Zamach" Dembélé
0
Piekne te pilke wyluskali.
5
Messi: "i na kiego ci mam podawac"
0
3 karne, 3 bramy
0
Ktos napisal, ze zawodnicy graja prezciwko EV. A ciesza sie po bramce dla niepoznaki?
0
Ciekawe kto dzis ustalal sklad Barcy. ;)
0
Lapicze
https://pbs.twimg.com/media/EI8fojJWkAEOyTZ?format=jpg&name=medium
Żółwiki morskie z gatunku karetta (Caretta caretta).
Za: Alex Robertson
https://pbs.twimg.com/media/EI8xoXZX0AY3LwO?format=jpg&name=small
1
Greta Thunberg i Fatboy Slim.
1
@HolyGoalie97 Czesto spotykany fenomen. "On nie moze byc dobrym ekspertem -chodzil przciez ze mna do podstawowki", "co z niego za ekonimista, mieszka przeciez na naszym osiedlu".
I mniej wiecej podobnie jest z Lewym - chociaz trzeba przyznac, ze bardzo wielu rodakow mu jednak dobrze zyczy i cieszy sie jego sukcesami.
0
"Un phénomène absolu!" - brama Lewego z francuskim komentarzem.
https://streamja.com/vB1N
0
Retransmisja koncertu Steva Roacha, ktory odbyl sie tydzien temu w Tuscon w Arizonie, bedzie miala miejsce na antenie http://somafm.com/deepspaceone/
w niedziele o 4 rano (7PM PT) oraz srode o 20.00 (11 AM PT).
@elmayakos chyba Cie to zainteresuje.
1
@Forza_Juve Swietny zawodnik.
1
@Danny Gaucho
@Forza_Juve lubi to
0
@Ziomix na liście w właśnie mam
0
Zakazane Imperium czy Peaky Blinders?
0
Dziwne momenty w pilce noznej - jest kilka perelek min. Ronaldo, Song itd.. A z tym, ktory kopnal sowke, to wiadomo, co trzeba zrobic.
0
No i brawa od Novaka.
1
@Kapitan hawk Fabularny, ale swietny.
0
@Mathew86 Ludzie? Nikogo nie pominales?
A tak na serio, to rzeczywiscie nie mozna dac sie zwariowac.
0
@puyol_presidend5 Nie patrzylem na inne odpowiedzi - Trzeciak nie. :)
Kosecki, Roman :)
0
Jakis dobry dokument o favelach, poszukuje.
0
@ToshyFCB Ed O'Neill - nie wiem, ile walczy, ale sam fakt, ze sie udziela.
Kimbo Slice.
Rodzinka Gracie.