Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BlauGrana1404 Sony Ericsson
Fujitsu- Siemens
Sagem
Były te marki
Tabelka
0
Ktos ostatnio pisał, że Christo to szumowina - o co chodziło?
5
Naprawdę wierzymy w bezideowe kocury, które grają tylko, by napchać kieszenie i chcą co najwyżej wygrać la Lige?
Wierzymy , że mały czarodziej ostatnie lata kariery chce spędzić na leniuchowaniu i ego - przepychankach i jedynie w ARG mu się chce?
Tylko opasle, silne kocury zaakceptowalyby słabego trenera , którym można pomiatać i decydować za niego .
Jeśli ustalają ponad nim, a wyniki i gra są w kratkę , to o co im właściwie chodzi ?
A może są sami bez doświadczenia by zobaczyć błędy i idą za nim ciemnio ?
Nie sądzę by takie scenariusze były prawdopodobne.
Nagle zachwycamy się zawodnikami , którzy w normalnych warunkach średnio pasowaliby do Barcelony - mówię np o Vidalu, który jest świetnym zmiennikiem, ktoty częste drewniane wręcz zagrania , przeplata tymi dobrymi - ale jest mega walczakiem i tym samym tuszuje swoje mankamenty.
Że coś nie gra, każdy widzi - ale latwych
Odpowiedzi tu nie ma, a dzialac trzeba, bo czas ucieka.
24
"Wbiec w pole karne i nie spróbować strzału to jak tańczyć z siostrą".
Diego Armando Maradona
2
@SkN widzimy próby wyłonienia kozła ofiarnego zaistniałej sytuacji.
2
@SkN nakręcany się wzajemnie tymi postami około valverdowymi , to działa jak maszyna- mino , że temat przemielony i wypluty kilkaset razy, to ciągle pojawiają się jakieś jego gęste warianty.
Liczba chętnych do dodania 5 groszy też duża.
3
Ponad 60 lat po wypadku, w którym zginął 24-letni wówczas James Dean, legendarny aktor pojawi się na ekranie w zupełnie nowej roli. Wszystko za sprawą efektów komputerowych. Nie będzie to jedynie epizod – bohater Deana ma być jedną z głównych postaci w filmie.
Produkcja, o której mowa, to Finding Jack, oparta na powieści Garetha Crockera historia miłości i przyjaźni osadzona w czasie wojny w Wietnamie. Za filmem stoi firma Magic City Films, która pozyskała prawa do wykorzystania wizerunku Deana od jego rodziny. Nad efektami specjalnymi pracować będzie kanadyjska firma Image Engine oraz wywodzące się z RPA studio MOI Worldwide.
https://film.org.pl/news/powstaje-nowy-film-z-james-deanem-zostanie-wskrzeszony-za-pomoga-cgi-223964/
8
Korwin w swoim stylu, bo niby w czyim?
0
Nie, ze Niemcy znowu beda biadolili o wyzszej rasie :)
Czlowiek wyprostowany - chyba chodzi o erectusa - nie pochodzi z Afryki, tylko z Bawarii, jak twierdza tamtejsi naukowcy, ktorzy wykopali szczatki, mogace zrewolucjonizowac myslenie o naszym gatunku. Mial zyc w Europie juz 12 mln lat temu.
ps. no dobra przychodzi na mysl zarto o Oliverze Khanie.
https://www.spiegel.de/wissenschaft/mensch/spektakulaerer-fund-erste-aufrecht-gehende-menschenaffe-kam-aus-bayern-a-1295117.html
https://www.thesun.co.uk/tech/10292007/mysterious-ancient-ape-species-discovered/
0
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1191086028972380160/photo/1
2
@Grzesior667 Hehe, racja - jedzie mlody.
2
@Kapitan hawk Japonczy, ale Kozak :), no taki Zyd chinski.
8
"Poza tym uważam, że Valverde musi odejsc". Cytaz z kogos, nie pamietam z kogo ;)
1
Kozak.
https://cdn.collider.com/wp-content/uploads/seven_samurai_movie_image_04.jpg
11
Lepsza niz Dembelski na prezentacji.
https://x.com/i/status/1191803035686539264
2
0
@oonter Tego juz nie czytam, sorka facet.
0
@Odesseiron Nie typowe dla mnie , tylko po prosto to bardzo typowy mechanzm.
Nie urodzilem sie wczoraj, by pewnych rzeczy nie widzdiec, wiec albo obrazasz swoja albo moja inteligencje , albo w ramach hipokryzji nie widzisz co ten pan napisal.
Mnie to nie rusza, bo takimi zdaniema on sie sam zdekonspirowal, Ty zreszta tez.
Jego merytoryka i brak zaczepek (trollingu) No chyba, ze go rozjuszylo moje - "bo Ci zylka peknie"
"Zawsze odwracasz kota ogonem, jak Ci ktoś uwagę zwróci? " ogolnik kwantytatywny - trzeba uwazac, gdy ktos sie nimi posluguje, chociaz faktycznie czasem uzywami ich z automatu.
" Chyba że taka jest właśnie intencja - namieszać ludziom w głowach, żeby nimi łatwiej manipulować. W takim wypadku SHAME ON YOU."
"Mam nikłą nadzieję, że tobie kiedyś ktoś/coś pomoże. Ja mam się świetnie. Uważam natomiast, że robisz krzywdę ludziom głosząc takie poglądy " - patos , zupelnie niepotrzebyn - krzywda, bo cytat stawial na pierszym miejscu czlowieka, a nie walke buldogow pod dywanem?
" zwierzątka też ziewają, jak się boją :)" -
Spoko, jesli to Wasz poziom, to sobie tak gadajcie, ale nie zabierajcie mi czasu, a odpowiadam chociazby z szacunku albo by wyjasnic pewne kwestie.
Zamykam ten temat ze swojej storny, dalszych postow nie bede po prostu czytal.
0
@oonter No i widzisz, wlasnie o to chodzilo @Odesseiron - by mogs sie dalej przypatrywac.
Jesli naprawde Cie trolling nie bawi, to pewne sforumolowania by po prostu nie padly chyb nie musze przypomninac jakie.
Nawet w ostatnim poscie piszesz tylko wychodzac z blednych zalozen - a mianowicie, ze macham lapkami. Nie macham - jedyne czego zaluje, to ze poswiecilem na takie cos swoj czas - ale pewnie nie pierszwszy, nie ostatni raz.
Randomowy gostek , jak ladnie mnie nazwales , moze Tobie odpowieziec, ze nieczgo nie sprostowales, tylko zmarnowales cenny czas i miejsce na tej stronie.
Cytat jest jako tzw guideline, o co w polityce powinno chodzic i to wszystko.
Ale nie chce mi sie to kolejny raz tlumaczyc, Nie zgadzasz sie znim, spoko.
Fakt, ze kilka razy probowales, mnie obrazic (nie obrazi mnie ktos, kogo nie zam, wiec spoko) - tez bardzo duzo mowi, a zaslanienie sie tym, ze ktos przychylajacy sie do pogladow wolnosciowych ma brac na klate oszczerstwa i mijanie sie z faktami, to jest to o czym pisalem - mala manipulacja.
A moze to Ty tak naprawde pisales o sobie?
Tak czy sia, nie odbisze Tobie w tym poscie Tobie wiecej , bo szkoda mi czasu na rozmowe o niczym.
A zebys mial satysfakcje napisze - ja nie mam racji, Ty ja masz.
Milego dnia.
4
Dermatolodzy jej nienawidza...
https://pbs.twimg.com/media/EIqu8RzWsAE36vN?format=png&name=900x900
0
@Odesseiron To, ze to jest Twoj poziom to akurat nie musisz mi tego tlumaczyc (bo jak wyjasnisz ewidentne nie-merytoryczne zaczepki z jego strony - no chyba, ze ich nie dostrzegles).
Ale podburzaj dalej tego pana i patrz sobie jak pitbul gryzie, patrzenie jest fajne co? Nie pierwszy i nie ostatni raz masz cos do mnie, to po prostu zlosliwosc.
A dyskusji nie bylo - facet byl wyraznie na trolling nastawiony - niepotrzebnie go tylko karmilem odpowiedziami.
A jesli masz cos do merytoryki , to powiedz chociaz , w ktorym miejscu tez Ci chetnie wytlumacze. Przypomne, ze w cytacie chodzi o czlowieka.
W polityce, jak i w gospodarce podmiotem jak i przedmiotem jest czlowiek
Przecztaj sobie chociazby Misesa "Ludzkie dzialanie" - a tak przeciez nie masz czasu na bzdure, bo wlasnie mate marki Colon wysypujesz do kosza.
Ja akurat mam dobre radary na takich "bohaterow" internetu, wiec mnie nie nabierzesz.
Zostan przy momotematycznym krytykowaniu PiS, to Ci najepiej wychodzi.
Twoj post obieram jako podburzanie i nic wiecej, ale skoro tego potrzebujesz- to na zdrowie.
0
@oonter Dobra ostatni raz Cie nakarmie, az sam sie dziwe, zem taki naiwny.
Jesli wiesz o co w tym zdaniu, poscie chodzi, to po co ta ironiczno agresywna postawa?
Jesli jestem fatalnonudnym dyskutantem - czyli moja hipoteza z mobbingiem (mozesz to nazwac zaczepka, checia pokazania wyzszosci itd) nie byla tak odlegla? Bardzo latwo znecac sie nad kims, kto jest slabszy (czytaj fatalny w dyskujach) prawda?
1
@oonter meczacy gostek jestes. wez pornola obejrzyj czy cos, Daj sobie na wstrzymanie, bo tracisz moj i swoj czas - a to tez ekonomia.
0
@oonter Ile bierzesz, ze psychoanalize, to sie zapisze? Nudne to , seri, mozesz mobbingowac dalej, jesli CI lepiej.
podsumuje, chociaz wiem, ze to bes sensu i stara czasu:
W tym powiedzieniu (bo przeciez to ono jest meritum, czy moze analiza mojej osoby?) chodzi o to, ze wazna jest osoba.
Analogicznie ekonmia to nauka o ludzkim dzialaniu. To wszystko.
Caly film dorobiles sobie sam.
Dobrej nocy.
ps. Jesli ktos zaczyna zdanie od aboslutyzmu. to jest duze prawdopodobniestwo, ze bywa nierzetelny.
0
@oonter "manipulacja, NSDAP", zdania zaczynajaca sie od "zawsze" - za duzo na moja senna nature o tej porze.
A mozesz sobie wytykac, co chcesz, ale badz przy tym chociaz rzetelny.
ps. A to zdanie Ciebie kompletnie zdekonspirowalo "...z punktem widzenia małego narcyzka."
0
@oonter Pomoglo?
1
@damianex10 Sezon z Ronaldo to byla wygrana z PZP? Zbyt leniwy by sprawdzic, za rzeski by spac.
1
@oonter Spokojnie, bo Ci zylka peknie. To pewne powiedzenie, trakutjesz je zbyt doslownie.
Zgodzie sie, ze zdaniem, ze zmienmy jezyk, to zmieni sie nasza rzeczywistosc. Jedak to bardzo trudne. Mozemy na przyklad zaczac od slowa demokracja - ktora ma obecnie pozytywny wydziwek, albo nacjonalista - negatywny - a to sa tylk polprawdy.
1
@Misanthrope Swoja droga, dawno go nie widzialem (Murphiego). Znasz jakis film z nim, w ktormy ma nie-komediowa role?
Czesto w tych typowo komicznych aktorach drzemie duzy potencjal do innych charakterow - Jim Carrey, Robin Williams itd.
2
Who's Zed?