0

@kerouac A zapomialem dodac, by nie ogldac zwiastuna, bo nie oddaje atmosfery filmu...
Brandt - nie znam.
@Grzesior667 jak na faktach (autentycznych) to biore.

0

@kerouac Serio warto, zrobiony w stylu Wesa Andersona - bo to jest Wes Anderson - no i Clooney, Dafoe, Murray itd podkladaja glosy.

2

Fajny film mi sie przypomial - "Fantastyczny pan Lis" (nie o tym dziennikarzu), tylko animowany o zwierzakach.
Farmerzy z małego miasteczka postanawiają pozbyć się wykradającego im zbiory lisa i jego rodziny.

0

Najgorsze, co musieliscie lub wypadalo Wam do konca zjesc?

0

@Odesseiron @Proszę bez wzajemnego udowadniania i przekonywania innych do swoich racji. Bez obrażania drugiej osoby. Po prostu sucha statystyka i szybka odpowiedź. Dziękuję."

0

@nieprzysiadalnosc to rzeczywiście ogień musiał być
"Do Ani" było?

0

@kazbychu słyszeć tak, ale nie miałem okazji by się wsłuchać
Zapowiada się dobrze

7

Dzis duzo o muzyce i bardzo fajnie. Lagodzi obyczaje.
Cytat z Frank Zappy, wlasnie o niej

"Bez muzyki, która go ozdabia, czas jest tylko nudną produkcją terminów i dat, za które trzeba płacić rachunki."

1

@sebasek99 @Persyfl
A to kupujecie? Podobno Vedder latami nie byl w stanie wykonywac tego utowru, az w koncu sie przelamal.



albo to?
piosenka o uczuciach do kota

1

@sebasek99 On mnie kupil tymi emocjami. Wybralem akurat smutyn przyklad, ale jest wiele wlasnie takich , jak pisalem - bez walenia w kabel.
Np. Jewish Princess czy Catholic Girls - Zappy.
Wyrazme sczerosci moze byc sesjca Repliki Maski Pstraga , ktory twala chyba kolo 7 godzin - dla mnie oczywiscie.

2

@sebasek99 W sumie naprawde ciekawe pytanie. Chyba takie amerykanskie podejsice mi sie podoba - ze muzyka to produkt, nie nagrywamy przeciez dla siebie samego, tylko dla kogos. A jesli to produkt , to wiadomo, ze roznie z tym bywa.
Trzeba miec nosa.

2

@Persyfl Panie, ale nute wlaczyles - to od razu na przystawke Mad Season i Three Fish trza wlaczyc,

2

@sebasek99 W sumie trudno powiedziec i chyba zalezy od przypadku do przypadku. Phil Anselmo prawie wykorkowal od przedawkowania, zreszta nie jeden raz. Ma sie potem tak zwana traume, ktora moze wracac i po-wracac np. w momencie pisania, nawet gdy sa przerwy w postaci prozy zycia.

Cheap cocaine, a dry inhale
The pills that kill
And take the pain away (Take the pain away)
Diet of life, shelter without
The face that cannot see inside
Yours and mine (Yours and mine)
When I'm hiding, when I need itIt lets me breathe
For our handle on this life, I don't believeThis time...


1

@IronSanHybrid Znalazl sie w roli.

2

@Danny Gaucho Prydz -mozna ogladac ten teledysk ;)
@IronSanHybrid @Coutinho007 @Grzesior667
Piket nie lubi tego


0

@puyol_presidend5 Aldair piersza mysl, ale jednak nie gral w Leverkusen.

3

@IronSanHybrid @Coutinho007 To bez kitu chyba David Lynch rezyserowal.

3

@IronSanHybrid to te lata, co ci goscie, ktorzy spiewali Da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa, da ba dee da ba daa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Danny Gaucho Hehe. Gosc z teledysku to typowy dzien Barka w biurze.

5

0

@Witekk10 @Rewolucja123 To milo slyszec. Pytalem o Silene Arbekajte-Nawrocka i jej meza Witka.

0

Co sie stalo z Silene i Witkiem?

0

@nieprzysiadalnosc Fajnie. A gdzie grali?

0

@escarabajo zaesze lepsze to od Rzymu w Kujawsko - Pom.

0

@escarabajo sorry musiałem :)
Jedyny Rzym, w którym byłem

Udanego urlopu

0

@escarabajo Ciężko LR czasami uzyskać odpowiedź, więc i ja się dołączę.
8km od Rzymu jest restauracja Zielony Zakątek - Skórki 18, 88-420 Skórki,

1

@Chakalaka ale przypomniales


4

@baja1899 swoją drogą też było narzekanie na przewidywalność.

0

Rosół z pyrami - przestępstwo czy legal?
To samo pytanie jeśli chodzi o fasolowke z kiszoną kapustą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?