2

Who's Zed?


6

"W polityce nie chodzi o spór na linii lewica-prawica. W polityce chodzi o spór na linii rząd-obywatel."
https://pbs.twimg.com/media/EIn9vtAXYAAg_Fh?format=jpg&name=medium

3

WB negocjuje z Colinem Farrell role Pingwina w rezyserowanym przez Matta Reevesa-Batmanie. W obsadzie znajdzie sie rowniez . Rob Pattinson - Batman, Paul Dano - The Riddler oraz Zoe Kravitz Catwoman.

1

- W domu zawsze modlimy sie przed jedzeniem.
- My nie, mama dobrze gotuje.

0

W zeszlym tygodniu Jerzy Kordowicz prezentowal klasyke klasyki szkoly berlinskiej i elektroniki w ogole - zespol Tangerine Dream.
Jesli ktos jeszcze nie zna, to naprawde warto sie zapoznac.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2393934,Studio-el-muzyki-29-pazdziernika-godz-2206
Utwory min. z filmu "Cena Strachu" oraz albumow Ricochet, Rubycon i White Eagle.

dodam od siebie dwie swietne wersje utowru z filmu Risky Business
(tutaj koncowke zepsula troche gitara- dla mnie przynajmniej)


A tu idealnie zrobiony cover

27

Dla Mężczyzn. Rano wyjść na trawnik i zrobić siku.
zbiegną się mrówki - cukrzyca.
kapie na stopy - prostata.
nie przestaje kapać - nietrzymanie moczu.
Gdy otrząsasz, boli nadgarstek - Artretyzm
Nie można przestać otrząsać - Parkinson.
Rozporek znowu nie zapięty - Alzheimer.

17

Czy prawica ma już kandydata na prezydenta?
Bierzcie Artura Zawisze , facet wszystkich rozjedzie!

2

Ceny popularnych streamingow z serialami.
https://miro.medium.com/max/2592/1*Wbgm7udINrH9DvP1jnd1LA.png

0

@Transu96 a gdybym miał?

8

0

@Transu96 nie mam

1

@Odesseiron coś właśnie o tej Arenie słyszałem, że spoko.

0

Okularki pływackie (na basen) które polecacie?

3

@Mario96w @Barwindg ubiony bohater?

Nie płacz - od razu sięgaj po better call Saul - świetny serial, rewelacja- trochę wolnej się rozkręca

0

Skandynawia umi w metal.
Cover 21st Century Schizoid Man - niezly odjazd z Norwegii- Shining.



A tu koncowka projektu, a raczej Projekctu X Heaven and Earth


niestety nie udalo wyszukac sie calosci nagrania, nie ma tez 21 Century Schizod Man w wykonaniu Projekct 2 - chyba, ze ktos mialby linka.

24

15

Bohaterowie rodem z Marvela , ale tacy bardziej rzeżączkowaci.
https://mobile.twitter.com/totylkoteoria/status/1191307621359390720/photo/1

2

@student97r Jesli zalozymy (patrzac na niektore wpisy), ze Valdek to slaby trener lub nie pasujacy do Barcy - to dlaczego jest akceptowany przez pilkarzy tak dlugo? Nie maja ambicji, wola strefe komfortu (i jak wytlumaczy, te dobre dla oka spotkania i jednak tytuly - Messi, Ter Stegen - tylko to)?
jak to widzisz, a moze Ty @Janiama

4

@Rewolucja123 @student97r Po prostu przyjelo sie, ze odpowiedzialnosc ponosi trener, ale tak jak pisales - caly proces jest troche bardziej zlozony.

18

Nowy sposob na cieszynke - Varynka - made by Marinho (Santos).
https://streamable.com/7hiki

2

@sidzej Zgodze sie, ze trener ponosi odpowiedzialnosc albo inaczej: w jego kierunku ida pierwsze pretensje po slabych wystepach, ale rowniez pochwaly po dobrych.
W rzeczywistosci takie czarno- biale to nie jest.
Charyzma, ktora widziasz przez 90 minut spotkania, nie jest decydujacym elementem trenera (mielismy figury woskowe jak Lobanowsky, ktore byly fenomenami trenerskimi) - decydujace jest przelozenie jego wizji na zespol, dostosowanie do warunkow i tylko to interesuje.
Zarzad, trener, zawodnicy. Wszyscy sa odpowiedzialni - ale trener jest na pierszym froncie.
Zalozmy, ze Valverde jest trenerem lamaga - to jak w takim momencie nazwiesz naszych zawodnikow, ktory kolejny seznon toleruje nieprofesjonalne metody?

Ernesto mial podac sie do dymisji, po sezonie, ale niestety tego nie zrobil, przpuszczam, ze tych kilkunastu milionow nie chcial tak latwo oddac.
Projekty trenerskie nie trwaja obecnie zbyt dlugo i nasycenie przychodzi po dwoch, trzech sezonach. Nawet Pepa w Pepie mielismy w pewnym momencie zbyt duzo.

Valverde zbrzydzil Barce, Korwin wolnosciowe poglady gospodarcze, a Rydzyk Kosciol, A Kac Wava kino.
A jest jeszcze cos - kazdy z nas tez sie starzeje, dojrzewa (badz nie) i moze inaczej spoladac na pilke nozna.
Nasi tytani jak Messi czy Pique, tez sa starsi i czasem olera wie, co w ich glowach sidziej.

1

@sebasek99 A to ja nie wiem, czy na serio - rozbawil mnie Adrian.

11

A pan Zandberg, co tak nerwowo popija te wode?


0

Bob Saginowski, Brudny Szmal. Ktos ogladal?

0

Jest juz najnowszy album Steve Roacha - "Trance Archeology".
Roacha nie trzeba przedstawiac - jeden z najwybitniejszych wspolczesnych muzykow. Takze zakladac sluchawy i przeniesc sie w fajne miejsca.
Plyta dla wielbicieli hipnotycznych brzmien, etnicznego ambientu i elektroniki.
https://steveroach.bandcamp.com/album/trance-archeology

https://f4.bcbits.com/img/a2723956781_16.jpg

ps.dzis w nocy odbyl sie jego koncert w Tuscon, Arizona - bilety 25 $ :-)

26

https://pbs.twimg.com/media/EIdLY-yW4AApbaZ?format=jpg&name=small
Pomnik zamordowanych w 1942 przez Niemców Dzieci z Lidic w Czechach.
Najmłodsze miało 1 rok i 6 dni - każde ma swoją (naturalnej wielkości) rzeźbę...

5

Licytacja

1

1

Zaczęto się, na żywo z Tuscon w Arizonie.
Koncert Steve Roacha.
https://somafm.com/deepspaceone/

Można słuchać na stronie , w aplikacji Soma Fm lub w innych aplikacjach z radiem internetowym - wystarczy wpisać
Deep Space One - Soma FM

1

@Kapitan hawk Mi nie, znam tylko Arabelle i lubie Czeszki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?