Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kolo123 oglonie klimat do czego? Nie , ze znowu mnie wkopie ktos na mine, tak jak z tym seriialem o wiezieniu.
0
Dzis wielkie wydarzenie tzn jutro dla nas. Zapraszam wszystkich wielbicieli muzyki elektornicznej, a w szczegolnoci ambientu.
https://somafm.com/deepspaceone/
We will be broadcasting Steve Roach's LIVE CONCERT from Tucson's Night of the Living Fest (part of the All Souls Procession weekend) this Saturday at 8p PT / 11p ET (Sun 0300 GMT) right here on Deep Space One. Extended coverage on SomaFM Live will begin at 5pm PT with opening acts Mik Garrison and Basic Biology; as well as post concert festivities.
0
@El dominatore Po prostu w tym projekcie "Valverde" cos do konca nie trybi. Sa rozne czynniki. Liczylem, ze sam odejdzie po sezonie, ale nie jestem jego wielkim hejterem.
0
@JimMorrisonFCB Pewnie nie, bo kasy mi sie nie chce wydawc, ale kto wie.
1
@kamilos1214 fajny basik.
0
@El dominatore Bywaly okresy, ze te druzyny nie dominowaly ligi, jedna z nich miala zadyszke, w Europie bylo tak samo. To takie fazy, mimo ogromu zdobytych pucharow, takie fazy jak ...hmm globalne ocieplenie ?
3
@OzzyFCB Jest ktos tutaj kto go kocha? Raczej ludzie staraja sie bronic swoich teorii.
1
Pod okiem Roddicka i Blake'a powstala aplikacja https://swing.tennis/.
@JimMorrisonFCB
1
"Tu trza usiąść na spokojnie" , po każdym meczu
0
Dokad ta karawana zmierza?
1
koniec pewnej epoki
0
Roxanne
You don't have to put on the red light
Roxanne
1
Poda mu, nie poda, usmiechnie, dziwnie sie spojrzy, odburknie, pominie... hmmm bedzie na co patrzec.
0
Dziś w Tuson oraz Soma FM
Steve Roach (Night of the Living Fest)
Presented by HOCO Fest
0
a na Pewno jest Przerysowane?
0
@SeeleyBooth "czostkowy"
0
@Nigaki kiedyś dużo pisałaś na te tematy
0
Coś dla Ciebie @SeeleyBooth "śmiać się do rozpuchu"
0
@marcin000019 a więcej polecam niż nie polecam - nie lubię aromatyzowanych
Długo czekasz
0
@Nigaki a "Super Drags" dobry ?
0
@marcin000019 jak tam yerba?
4
@SeeleyBooth Z innej dziedziny i raczej zwiazany tylko z pewna czescia tej dziedziny - Piotr Kosinski (rock, art rock, rock progresywny), Jerzy Kordowicz (muzyka elektorniczna), Marcin Kydrynski (Jazz), Piotr Kaczkowski oraz ten, ktorego nie ma, a dzieki ktoremu mamy wspaniale tlumaczenie min. Bondow i Pythonow - Tomek Beksinski - rowniez zwiazany z muzyka (Joy Division, La Crimosa, Genesis, Legendary Pink Dots, van der Graaf Generator, PInk Floyd, King Crimson , Camel, Anathema, Dead Can Dance itd.)
0
@Barwindg tu masz
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7880796#comment-7880796
0
@krzychu1526 "Mendl's "
3
@kenneth99 Polska Maszyna.
9
@Hushovt polecam Hepaslimin
0
@SHIBA Ale Mieszka I to chyba kazdy zna, no i Ojca Chrzestnego?
0
@SHIBA z pamieci?
0
The Robin.
Z jakiego to filmu?
https://pbs.twimg.com/media/DbhmWAGXcAA49Dt.jpg
0
John Frances Dooley (DCD)
http://tiny.cc/vjhkfz