Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth tego nie znac
0
@SeeleyBooth numa numa je
0
@Danny Gaucho @zodiak_10 brawo panowie.
0
@Vhaeraun Nie, ale podobnie brzydki.
0
@zodiak_10 a scena?
0
@Ronin47 Niestety.
0
@Danny Gaucho kurde, co to za kolor`?
0
Szybki quiz.
Kto to?
http://farm1.static.flickr.com/34/68347722_95b2331473.jpg
0
@Danny Gaucho a jaki kolor ma sok z żuka?
0
@Vxb93 w PL będzie film kręcony
1
Scarlett Johansson
https://pbs.twimg.com/media/EIJHrr4W4AAFB2n?format=png&name=900x900
0
@JimMorrisonFCB Zaprojektowal ja Barry Godber, programista, ktory zmiarl juz w roku 1970.
4
"Najlepszy zespol swiata" - Jimi Hendrix o King Crimson
"Mroczny majsterszyk" Pete Townsend o "Na Dworze Karmazynowego Krola".
"In the Court of the Crimson King" ma juz ponad 50 lat i uznawany jest za jeden z najbardziej wpływowych dzieł rocka progresywnego, a także za jeden z najbardziej znaczących debiutów w historii muzyki. To na nim grupa odrzuciła bluesowe podstawy zastępując je mieszanką jazzu oraz muzyki poważnej.
http://img.cdandlp.com/2013/11/imgL/116263636.jpg
A co najlepsze? King Crimson nie spoczal na laurach, ewoluowal, eksperymentowal mutowal (co zniechecilo wielu fanow) nie stal sie nawet dinozaurem tylko poszukiwaczem dzwiekow muzycznych, zapisal wiele roznych kart w historii muzyki, wyznaczal kierunki,
Robert Fripp to geniusz gitary flrtujacy z ambientem, popem i muzyka klasyczna.
2
@AV0CAD0 Ma latke Trwam oszoloma, ale przede wszystkim antysemity - niestety.
0
@SHIBA dobra .
0
@SHIBA Ok, juz mam to w trybie offline.
0
@IAmBackCules Bardzo stary kumpel JKM, razem przecierali wolnosciowe szlaki w Polsce.
1
@masq Ma na pewno gorsza opinie i latke od Korwina, a z tym ciezko sie walczy. Ja go lubie, chociaz , nie we wszystkich wypowiedziach.
Z polityki juz odszedl, ale pozostaje komentatorem i publicysta.
@Janiama go bardzo "szanuje" :)
8
Dla wielu niezrownowazony, ale cos w tej emocjonalnej wypowiedzi jest.
36
"Szczerze", "Skromnie", "Trzezwym okiem" - najlepsze selery.
https://pbs.twimg.com/media/EIIqLJ_XUAAKbY0?format=jpg&name=small
0
@Danny Gaucho Hehe. Tego sie po Messim nie spodziewalem. Bardziej by pasowalo : Ty toporku.
1
Ktoś pytał niedawno o książki ekonomiczne - tutaj podcast o jednej z najważniejszych z nich L. Von Mises - Ludzkie Dzialanie.
https://www.spreaker.com/user/bilberry/dok08-ludzkie-dzialanie
Przypomnialo się kto @AV0CAD0
8
– Bóg zapłać parafianom za udział w wyborach. Prawie 70 proc. mieszkańców głosowało i dobrze głosowało Pokora i Skromność PIS 0 1087; Pycha Ogromna PO – 70. Liczba głosujących 1390. Chwała Panu – można było przeczytać jeszcze tej nocy na stronie parafii w Nienadówce. Obecnie ten punkt został usunięty ze strony z ogłoszeniami.
Na stronie internetowej parafii Bartłomieja w Nienadówce (diec. rzeszowska) pojawiły się ogłoszenia parafialne z odniesieniem się do wyborów. W bardzo sugestywny sposób – delikatnie mówiąc – księża ocenili wybory.
0
Jesli ktos lubi niepoprawnosc polityczna (czyli lubi nazywac rzeczy po imieniu) - ale nie taka zlosciwa, zawzieta, tylko po prostu taka do posmiania i zastanowienia, to polecam album Franka Zappy - "Have I Offended Someone?"
Jest tam masa swietnych teksow, idomiow (mozna sprawdzic swoj angielski), ale takze odniesien kulturowych szczegolnie do Stanow .
Szokiem jest to, ze niektore z tych piosenek byly puszczane w radiu w godzinach porannych np. "Jewish Princess" lub "Bobby Brown Goes Dow", ale wydawcy audycji nie znali moze dobrze angielskiego.
Na Franka spadla oczywisie fala krytyki (gownoburzy wtedy nie bylo), ale on lubil polemizowac i sie procesowac, wiec jakos to przezyl.
Inne znane tytulu z tej kompilacji to: "He's So Gay", "Catholic Girls", "Disco Boy",
Muzycznie jest tam wiele pasitiszu, humoru, eklektyki oraz po prostu swietnego grania i solowek gitarowych.
Polecam.
3
@tadzik447 Ci, którzy mówią, ze nie ma głupich pytań, są po prostu bardzo uprzejmi.
2
Dziś 45 rocznica Rumble in the Jungle.
0
Kto by wygrał rywalizację? 11 wszechczasów BRA czy ARG?
0
@Kapitan hawk chyba go jednak z nazwiska nie znam.
2
@Zbyszard
Pi i Sigma z Matplanety tzn przybysze z matplanety
1
@Ronin47 Pewnie porblem jest bardziej zlozony i zahacza o rozne dziedziny; jak wiele dyskusji na LR moze tylko liznac temat.