0

@kerouac w każdym razie mi mega kiczem zalatywal i przestałem ogladac

0

@darek60 O Zakazanym , chyba juz kiedys pisales, lepszy od Peaky? Ja chociazby ze wzgledu na Buscemiego zaczne ogladac.

0

Gdzie psy dupami szczekaja? W Niemczech, a przynajmniej w niemieckim Mam "Talent".


0

@Kapitan hawk swietny film

0

@Kapitan hawk Takie sceny to znasz ;)

0

0

@Cvzx dokładnie, na rogatkch

0

@Cvzx a scena?

0

0

@norbi77 :-) . i Johnny Deep rozmazany na suficie...

0

@Misanthrope To zapodaj swoje top.

0

@Misanthrope Dobra pamiec, biedny Joe Pesci.

0

@darek60 dam podpowiedz: Kevin sam w domu.

0

@Witekk10 konkret .

0

Jaki to film? nie uzywajcie wyszukarek!
https://i.ytimg.com/vi/texjfOOM2YE/maxresdefault.jpg

0

@kerouac Do konca obejrzales Czape?

0

@kazbychu Tak, Pluton.

0

@Wichurek brawo

0

@Wichurek zrobilem latwiejszy, bo wszesniejszego nikt nie odgadl.

0

@Aaron10 wow, dobrze, a drugi?

1

"I prefer to win 5-4 than win 1-0"

4

Perfekcja- ulozenie stopy, ciala.
Ultra slow motion free kick vs Atletico. Leo Messi.



ps. robote zrobil Gomes ;)

1

Bramka Markus Reszfort na 1-2 - taki troche Juninho Pernambucano.
https://streamable.com/l1cz8

2

@Rewolucja123 I mecz jeszcze pare minut trwa...

0

@SHIBA @Don Lucas niestety

2

@SHIBA ale klimacik

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?