Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sabrina_spellman super partia
1
Tusk nas zostawił na POzarcie ;)
1
O ktorej Michal Pol(l)?
7
Bez recepty.
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/395548342456510446/E1F0F04519C22B804B452610DDC44BFC80E3A34B/
1
@Grzesior667 musisz sie wyspac, a rano rzuc liscie koki. Dobrej nocy.
6
@michal26 Ogladalem kiedys te czaty z nim. Pyt - odp. pyt - odp, szybkie tempo, bez owijania w bawelne. Facet szczery do bolu, zadnej zylki rasowego polityka.
8
Korwin o pornhubie.
0
@Grzesior667 moc naprawde korumpuje uzaleznionych od koki scientologow - nie wiem o co Ci chodzi.
0
@daniel32778 Ten zly?
2
@masq Zgadazam sie, no chyba, ze chcieliby zaglosowac na KO lub Lewice to bym im pozwoli.
0
@Grzesior667 nie kumam
2
@jacobFCB Ja i @Janiama zgadzamy sie ze wszysktim. On zawsze wybiera ruchy wolnorynkowe, jednak dzis, gdy zobaczyl w Polsacie Korwina, wrocil do lokalu wyborczego i zmienil swoj glos na KO.
Trudno.
0
"Power really does corrupt as scientists claim it's as addictive as cocaine"
5
@Hosh Na lewicy jest rzeczywiscie sporo wrazliwych i myslacych osob. Problem jest taki, ze to, jaki lewica ma pomysl na panstwo , jest czesto sprzeczne z natura czlowieka.
Dlatego w gruncie rzeczy po lewej stronie mamy idalistow, ale i tez wielu cwaniczkow, ktorzy wiedza, jak sie dorobic na interwencjonizmie. Wiedzia po prostu , jak wydawac cudze pieniadze, na swoje i nie swoje potrzeby (patrze 4 sposoby wydawania pieniedzy)
ps. nie znaczy to oczywiscie, ze gdzie indziej cwaniaczkow brakuje.
0
@Chakalaka To jest niestety calkiem mozliwe. ale myslisz, ze beda wyciagali z pro-rosyjskiej partii? ;)
0
@IAmBackCules Szanuje, ale na starosc to juz nie ten sam.
0
Taka propozycja. Na kogo by zaglosowali. Bez spiny.
1. PSL. - Jethro Tull (to tak troche nie z serialu)
2. PiS. - Reksio
3. Lewica. Jan Winnicki - (Alternatywy 4)
4. Konfederacja. Saul Goodman (Better Call Saul)
5. KO. Gustavo Fring (Breaking Bad)
0
@krzychu1526 Polecasz cos szczegolnego od niego?
1
@Tomo_95 Dla mnie skandaliczna byla jedna wypowiedz w tym studiu.
A mianowicie Prof. Krzeminskiego - jak na naukowca, nie godzi sie, by wypowiadal sie, o wstydzie, ktory mu towarzyszy, jesli Konfederacja wejdzie to semju.
0
@krzychu1526 nie slucham go intesywnie. A czemu pytasz?
4
@Bartek22 To jest bardzo dobre spostrzezenie.
Zawsze cos przeszkadza, by zaglosowac na ide wolnego rynku i odpowiedzialnosci obywatela. Teraz narodowcy przeszakdzali, wczesniej Godek, sam Korwin oczywiscie i tak w kolko.
A wczesniej to po prostu na Wolnosc , Korwin , KNP czy UPR sie nie glosowalo.
Mamy przciez ruchy wolnosciowe w tym kraju - ale gdzie one sa bez Korwina?
0
@michal26 Swietny gosc. Troche srednio w tej debacie wypadl.
0
@krzychu1526 Dzis bardzo duzo Massive Attack sluchalem.
0
@Ratamahatta to jest pomysl, tylko, ze on sporbowal i chyba juz mu sie nie bedzie chcialo.
0
@Kamilos84 wlasnie, wlasnie.
1
Korwin spuszczony ze smyczy, la Rambla spuszczona ze smyczy.
0
@masq Koniecznie Fargo, koniecznie The Wire (Prawo Ulicy)
0
@kulek22 A to nie ;)
0
@kulek22 moze dobry znak. Boja sie ;)
0
@kulek22 Moze starych zlotych?