Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Jesli sie ma wodza, na ktorego mowis sie Schettino... no to nie dziwota...
2
@NeroTFP Slyszalem tez, ze PiS bardzo duza kase inwestuej w badania, do jakiego odbiorcy, jakiego jezyka uzywac. Po prostu maja fachowcow i kase na prowadzenie kampanii.
8
@Janiama Cos kolo 1.243.000 na wolnosciowcow i narodowcow.
0
@Kajtek77 Z mizerki odpadam, reszta miodzio.
0
@Kajtek77 Buraczki do tego, slina leci.
17
Marszalek Señor
https://pbs.twimg.com/media/EG1RS1XWoAE3o4b?format=jpg&name=medium
1
@kuz Sie smiejesz, a podchwytliwe bylo.
0
Konkurencja dla Giroud
https://pbs.twimg.com/media/EG00EMWWsAA6i8B?format=jpg&name=large
@Socjopata
0
@krzychu1526 A Konfederacja to ultra-prawa partia populistow?
17
Konfederacja w programie Fakty po Faktach.
https://pbs.twimg.com/media/EG1JwioWkAAmH8I?format=jpg&name=large
aaa, prywatana, to nic nie musi. :)
A tu fajne glosowali
https://pbs.twimg.com/media/EG1Jw-PX4AAF1MF?format=jpg&name=small
1
A jak tam zagraniczna prasa, ktos sledzi, jak tam postrzegane sa nasze ukochane partie, jak sie je nazywa?
5
@sidzej @Ratamahatta Ale Mentzen to juz nie ten utopista z Krakowskiej Szkoly Ekonomii?
0
@Ratamahatta No prosze, prosze ;)
4
@Pawelec7 Widac po minach, kto, na kogo glosowal ;)
0
@student97r Moze Belfer?
0
@Bykunn Bardzo czesto tak.
11
Ciekawe, ze zagorzali przeciwnicy Korwina, oburzajacy sie patetycznie na jego styl bycia, slownictwo, przewaznie sa jednoczesnie fanami Urbana.
Aaa, bo Urban tak tylko zartuje i to z klasa i inteligencja, no i nie jest poliytkiem, tylko bylym politykiem.
3
Nawet tu o polityce.
4
Moim zdaniem prof. Ireneusz Krzemiński przebil wczoraj w studio Polsat samego Korwina.
Jego wypowiedz, naukowca, ekstperta:
"To wstyd dla demokratcznego kraju, ze Konfederacja znajdzie sie w sejmie ".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM Zobaczymy, czy nie bedzie flirtu narodowcow z PiSem.
0
@ksobi Hehe .
0
Pozdrowienia dla LR od...
http://tiny.cc/3zchez
1
@NGTRX Wyprzedziles mnie z tym wpisem
Szczucie jednoczy i mobilizuje tych , na których się szczuje. No i zapomina się , że oni mają własną tv
Dzięki @Odesseiron i @Janiama
;)
0
@niepoprawniepoprawny marszałek senior :)
11
Chicago:
PiS - 69%
KO - 16,6%
Konfederacja - 8,1%
SLD - 4,3%
PSL - 1,9%
Prawie 12 tys. głosujących
Swindon UK
KO 37,8%
PiS 24%
KONFEDERACJA 18,7%
SLD 15,1%
PSL 4,3%
3
@VenoM nie wiem
27
"TVPiS nie zaprzestaje propagandy i omawia wyniki w wybranych grupach wiekowych poprzez "przyzmat doświadczeń" deprecjonując wynik Konfederacja wśród młodych i wyjaśniając go "podatnością na demagogię"!
To trochę jak na LR :) ; może grupa 20 latkow to jeszcze zarodki ;)
0
"Szczucie" okaże się słowem roku.
1
@JanSpiewak: Schetyna: sztandar wyprowadzić. Platforma w tym wydaniu powinna się samorozwiązać dla dobra polskiej demokracji. Mój apel do opozycji https://www.facebook.com/1478199488864945/posts/2739980009353547?sfns=mo