0

@barteq Jesli sie ma wodza, na ktorego mowis sie Schettino... no to nie dziwota...

2

@NeroTFP Slyszalem tez, ze PiS bardzo duza kase inwestuej w badania, do jakiego odbiorcy, jakiego jezyka uzywac. Po prostu maja fachowcow i kase na prowadzenie kampanii.

8

@Janiama Cos kolo 1.243.000 na wolnosciowcow i narodowcow.

0

@Kajtek77 Z mizerki odpadam, reszta miodzio.

0

@Kajtek77 Buraczki do tego, slina leci.

17

1

@kuz Sie smiejesz, a podchwytliwe bylo.

0

0

@krzychu1526 A Konfederacja to ultra-prawa partia populistow?

17

Konfederacja w programie Fakty po Faktach.
https://pbs.twimg.com/media/EG1JwioWkAAmH8I?format=jpg&name=large

aaa, prywatana, to nic nie musi. :)

A tu fajne glosowali
https://pbs.twimg.com/media/EG1Jw-PX4AAF1MF?format=jpg&name=small

1

A jak tam zagraniczna prasa, ktos sledzi, jak tam postrzegane sa nasze ukochane partie, jak sie je nazywa?

5

@sidzej @Ratamahatta Ale Mentzen to juz nie ten utopista z Krakowskiej Szkoly Ekonomii?

0

@Ratamahatta No prosze, prosze ;)

4

@Pawelec7 Widac po minach, kto, na kogo glosowal ;)

0

@student97r Moze Belfer?

0

@Bykunn Bardzo czesto tak.

11

Ciekawe, ze zagorzali przeciwnicy Korwina, oburzajacy sie patetycznie na jego styl bycia, slownictwo, przewaznie sa jednoczesnie fanami Urbana.
Aaa, bo Urban tak tylko zartuje i to z klasa i inteligencja, no i nie jest poliytkiem, tylko bylym politykiem.

3

Nawet tu o polityce.

4

Moim zdaniem prof. Ireneusz Krzemiński przebil wczoraj w studio Polsat samego Korwina.
Jego wypowiedz, naukowca, ekstperta:

"To wstyd dla demokratcznego kraju, ze Konfederacja znajdzie sie w sejmie ".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM Zobaczymy, czy nie bedzie flirtu narodowcow z PiSem.

0

@ksobi Hehe .

0

Pozdrowienia dla LR od...
http://tiny.cc/3zchez

1

@NGTRX Wyprzedziles mnie z tym wpisem
Szczucie jednoczy i mobilizuje tych , na których się szczuje. No i zapomina się , że oni mają własną tv
Dzięki @Odesseiron i @Janiama
;)

0

@niepoprawniepoprawny marszałek senior :)

11

Chicago:
PiS - 69%
KO - 16,6%
Konfederacja - 8,1%
SLD - 4,3%
PSL - 1,9%
Prawie 12 tys. głosujących

Swindon UK
KO 37,8%
PiS 24%
KONFEDERACJA 18,7%
SLD 15,1%
PSL 4,3%

3

@VenoM nie wiem

27

"TVPiS nie zaprzestaje propagandy i omawia wyniki w wybranych grupach wiekowych poprzez "przyzmat doświadczeń" deprecjonując wynik Konfederacja wśród młodych i wyjaśniając go "podatnością na demagogię"!

To trochę jak na LR :) ; może grupa 20 latkow to jeszcze zarodki ;)

0

"Szczucie" okaże się słowem roku.

1

@JanSpiewak: Schetyna: sztandar wyprowadzić. Platforma w tym wydaniu powinna się samorozwiązać dla dobra polskiej demokracji. Mój apel do opozycji https://www.facebook.com/1478199488864945/posts/2739980009353547?sfns=mo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?