2

Za 3 minuty zapraszamy na koniec filmu. Bedzie tu oaza spokoju.

2

@Drzakubs Ale Ty leniwy jestes. Na pewno na lewice glosujesz ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7829226

0

@TheMugShot a ja na PaliKota.

1

@Chakalaka Nie, moja racja jest mojsza niz Twojsza, napisalem przecie ;)
A tak by the way - Sapryk chyba najmojszy, tfu najlepszy.

0

@Drzakubs Przeciez wyniki podal @Kompletny , a on nigdy sie nie myli.

5

15 minut, wiec... Tego nie moze zabraknac!!! Moje jest mojsze.



" Tyle razy przyrzekałem sobie, nie będę sobie tym wszystkim nerwów szarpał roztrząsając sprawy tego kraju na które i tak nie mam wpływu... Bo już w nic nie wierzę.."

1

@Kapitan hawk Ale ona nie kandyduje, przeciez to dziennikarka. A nie.. czekaj...

0

@Colon @YouShouldListenToMe @Criss18Barca
1. PSL. - Jethro Tull (to tak troche nie z serialu)
2. PiS. - Reksio
3. Lewica. Jan Winnicki - (Alternatywy 4)
4. Konfederacja. Saul Goodman (Better Call Saul)
5. KO. Gustavo Fring (Breaking Bad)

0

1

@Kapitan hawk A Ty co, ciagle o tej Dance marzysz?. Wiem, ze @Commando o Pani Ogorek.

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk Muche ciezko bedzie przebic. @Danny Gaucho bez skojarzen.

0

@Hushovt "Gdzie, kontretnie, przyklady! "

0

@Bykunn Skrin polecial, wyrwany z kontekstu oczywiscie. ;)

0

Dobra zara cisza, spotkamy sie po drugiej stronie, w nowej lepszej Polsce ;)

Tak na koniec - wymiencie , na kogo zaglosowalyby postaci (postacie) ze znanych Wam seriali lub filmow.
Najlepiej, by bylo ich 5.

0

@DaPi wiem, wiem. Wyglupiam sie.

2

@Criss18Barca My, ze @Striker zaraz na kebsa idziemy, wiec jak cos , to priv.

1

@DaPi Zostaw nas, wyborcow Konfy w spokoju, ok?
:) i nie mam czasu sie rozpisywac, bo wlasnie mowie NIE tradzikowi.

1

@Striker priv .

1

Cos czuje, ze bedzie kreatywnie...
Ile trzeba by bylo Wam zaplacic, byscie zaglosowali na kogos, kto nie jest z waszej bajki politycznej albo byscie w ogole poszli na wybory?

0

Ocalic od zapomnienia.
Soft Machine - grupa z tak zwanej sceny Canterbury.
Tutaj krotki, ale jakze piekny utwor. To raczej wyjatek, bo czesto nagrywali jedank kawalki ponad 10 minutowe
"German and french lesson"


2

@Odesseiron A przeczytalem sobie recenje Jokera, tylko zamiast Joker wstawilem El Camino i wiem, ze film bedzie mi sie mega podobal.

4

"Polityka jest jedną z gałęzi przemysłu rozrywkowego."
Frank Zappa

1

@Mizander Spoko, to minie. A tak na marinesie, to masz opcje - mozesz cos fajnego dopisywac pod artykulami, tam raczej zawsze jest na temat.
A po drugie, to w samej pilce tez jest polityka.
Zmecznie tematem moge jednak zrozumiec, zawsze jest jakis przesyt czegos tutaj

0

@socha W sumie sie podpinam pod to pytanie, bo moje buty juz zjechane. Ostatno gralem w jakis noname i nie bylo ciekawei, gruba skora (cos skoropodobnego), a ja lubie, gdy material jest cieniutki, ale skorzany.
No i nie za bardzo lubie tej , tak popularnej dzis "skarpety" Nike sa mi czesto zbyt waskie.
Mialbys cos?

1

@socha przeciez @Mizander napisal, to forum pilkarskie ;)

4

@Qlewer Nie jestem szczesliwy, ze wolnosciowcy ida z narodowcami, ale z tego, co mam , to po kompromisach wybiore Konfederacje.

1

@Qlewer chcialem Cie przekupic ;)

0

@Danny Gaucho Nigdy nie przewijam tasmy video do tych tzw. akcji, a tam czesto (w filmie porno) chodzi o uczucia, nie oszukumy sie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?