Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Kidawy?
1
@Kapitan hawk nie nie
On był zajebisty piszczalka i milutki
0
@damianex10 no normalnie come to Daddy
2
@olikwierk10 Diego, uncocained?
0
@norbi77 Zmienni, Borg, Rasa 8472 w Star Treku.
Dario w Slepnac od Swiatel.
Windom Earle miasteczko Twin Peaks.
T1000 Terminator 2
2
Poznański urzędnik-informatyk wyłudził 500 tys. zł świadczeń socjalnych. Zbrodnia “prawie doskonała”
https://niebezpiecznik.pl/post/urzedowy-informatyk-wyludzil-500-tys-zl-swiadczen-socjalnych-zbrodnia-prawie-doskonala/
0
@Transu96 Hehe.
0
@Transu96 Napisalem, ze w damskiej ubikacji jest napisane : gupi kaowiec. Nie pytaj tylko, co robilem w damskiej WC.
0
Prosilem o usuniecie mojego posta (postu?) i zostal usuniety.
Dziekuje.
0
@Janiama Romario tak slabo?
0
@AduŚ07 niestety nie
30
I znowu jesienne Bieszczady.
https://pbs.twimg.com/media/EHEu9cFXUAAqFE4?format=jpg&name=medium
fot. Jacek Bis
0
@IAmBackCules Swoja droga gosciowa ma niezla twarz do jakiegos GoT czy innego horroru. Serio mowie.
2
Wojna o prad. Produkcja Marcina Scorsese.
nakręcona z epickim rozmachem historia wyścigu dwóch wielkich umysłów, Thomasa Edisona (w tej roli Benedict Cumberbatch, pamiętny Sherlock i Doktor Strange) oraz Nikoli Tesli (granego przez Nicholasa Houlta znanego m.in. z „X-Men: Apocalypse”). Film ukazuje kulisy morderczej rywalizacji Edisona i Tesli o to, który system elektryczny zrewolucjonizuje nie tylko współczesny obu wynalazcom świat, ale cały następny wiek
1
@Colon Zapomnialem dodac, ze pod koniec filmu pojawia sie Andy Warhol oraz Blondie (Debbie Harry) - prezentacja Amigi.
1
Piewrsza prezentacja Macintosha (Apple) 1984
Pierwsza prezentacja Amigi (Commodore) 1985
Tutaj link o tytule: czy najszybszy Mac to Amiga?
ostatnio wstawialem swietny podcast o zapomnianej Amidze - komputrze, ktory w byl w pewnmy momencie lepszym sprzetem i od Pc i od Maca, a jego OS byl rewolucyjny . wielozadaniowosc, oszczednosc itd.
Amiga nie umarla, caly czas sa ludzie, ktorzy ja rozwijaja, uzywane sa nawet w malutkich firmach. Mozna na nich robic prawie wszystko.
Tutaj link to podcastu.
https://www.kontestacja.com/mega-kultowa-amiga-przyjaciolka-po-dzis-dzien,4212
6
Kto pamięta?
Mateja Kežman
0
@jacobFCB Zapraszam tez na #Oddaje500plus challenge
1
@Ratamahatta Hehe .
6
@SeeleyBooth To jest kombi?
http://tiny.cc/nsfoez
0
@Misanthrope o fak
0
@banann16 Wyglada na ostra klotnie miedzy zwierzaczkami.
1
@macio_944 Dlatego Wsciekle Psy i Pulp to dla mnie arcydziela, jego inne filmy tez przewaznie rewelacyjne, chociaz te dwa zawsze stawiam na pierwszym miejscu.
7
Niezla focia. Lisek i swistak? czy co to jest?
https://pbs.twimg.com/media/EHEIBkvWoAAcPL_?format=jpg&name=medium
3
TVP przyznaje sie do bledu i to bez udzialu sil zewnetrznych.
31
Komorka za sterami.
https://x.com/i/status/1184581486239997953
0
@krzychu1526 Serial rzeczywiscie swietny, BCS zreszta tak samo.
1
@Kapitan hawk Bjork tez bardzo lubie. Dzis nawet sluchalem "It's Oh So Quiet"
a Flunk musze sobie blizej przesluchac
0
@krzychu1526 Jeszcze nie widzialem, ale u znajomych przejawia sie jedno: sredni, a dla NIE fanow BB, to nawet nie sredni.
0
@Kapitan hawk Dzieki. Jestem w szoku jak Masywni ciagle swiezo brzmia.