2

63 gole dla Ajaxu.



Denis Bergkamp i jego pierszwe dotkniecia...
https://streamable.com/zi3h3

0

@Kacper1432 Tylko, co zrobimy, gdy ktos z wyzszym wyksztalceniem zaglosuje na wiadoma partie, to wyslemy go do psychologa? ;)

2

Brama z wolnego dla Ekwadoru w meczu z ARG.
https://streamja.com/M5jq

Fajna akcja ARG na 6-1 https://streamja.com/vAk5

1

@matirix20 A ja Zidana z tej


1

@sebasek99 Niestety nie znam jego tworczosci (pojedyncze utwory, moze 4), ale pamietam, ze czasem o nim pisales.

0

"Badz wdzieczny za to, co masz", ktora wersja najfajniesza?

1


2

3

4

0

@BarcaInfo Swietny zawodnik.

1

@Kapitan hawk Fajna propozycja.

0

@LukaszFan moze i sa glebokie teksty disco polo - nie wiem tego. Wiocha, bo duzo ludzi ze wsi tego slucha, ale przeciez nie tylko.
Ja do disco polo nic nie mam, jak leci na weselu to slucham i juz. Po prostu mi jest na to szkoda czasu, bo jest tak duzo (dla mnie) bardziej interesujacej muzyki.
W muzyce chodzi o to by cos czuc przy niej fajnego i w sumie tylko tyle.

2

Blue Lines 1991
Protection 1994
Mezzanine 1998
Moin zdaniem jedne z najlepszych trzech plyt nagranych pod rzad. Nie starzeje sie zupelnie, muzyka idealnie ponadczasowa. Macie jakies propozycje trzech albumow nagranych po sobie, ktore trzymaja nieprawdopodonie wysoki poziom muzyczny?

0

@kenneth99 no wlasnie tak se sprawdzilem po dodaniu i mialem przeczucie.

1

@Danny Gaucho Zglaszam jeszcze naszego
prawnika @osa91
naukowca @pax10
nauczyciela

2

Straszny, bo prawdziwy?


0

@LukaszFan No masz teksty lekkie, latwe i przyjemne (co nie jest niczym zlym) i masz bardziej poetyckie, troche glebsze i metaforyczne.
Duzo angielskich jest wlasnie banalnych, ale, ze sa po angielsku to troche tej banalnosci traca.

1

Angielski jest taki zdradliwy.
Przy tym utworze mozna dostac przeciez gesiej skorki, bo jest zajeisty, jednak tekst molgby byc spokojnie w piosence discopolowej.

Pozwól, że zabiorę Cię w podróż
Dookoła Świata i z powrotem
I nie będziesz się musiała nawet poruszyć
Tylko siedź spokojnie

Teraz pozwól myślom błądzić
A mojemu ciału mówić
Pozwól, że pokażę Ci Świat w moich oczach (moimi oczami)

Zabiorę Cię na najwyższą górę
W głębiny najgłębszego morza
I nie będziemy potrzebować żadnej mapy, wierz mi

Pozwól mojemu ciału się poruszać
Moim dłoniom dać Ci ukojenie
Pozwól, że pokażę Ci Świat w moich oczach


0

@jacobFCB Pewnie Miltonie masz racje.

1

@Socjopata @Janiama Dla mnie zawsze u nich na topie - World in my eyes. Home. Condemnation. Reszta tez w wiekszosci genialna.

1

@Kamilos84 A to niezle jest. Lubic takie klimaty.

1

0

@Transu96 Ipad?

2

W Unii Europejskiej cisza wyborcza obowiązuje w Polsce, Czechach, Francji, Hiszpanii, Łotwie, Litwie, Rumunii, na Węgrzech, Grecji, Luksemburgu, Malcie, Chorwacji i Słowenii. Najdłużej trwa w Czechach, bo aż 48 godzin. W pozostałych krajach zaczyna się, jak w Polsce o północy w dzień poprzedzający wybory. We Włoszek z kolei na dwa tygodnie przed wyborami nie można publikować sondaży wyborczych.

Aż w 13 krajach Unii Europejskiej ciszy wyborczej nie ma! Nie obowiązuje ona w Wielkiej Brytanii, w Danii, Finlandii, Irlandii, Estonii, Portugalii, Słowacji, Szwecji, Austrii, Holandii, Belgii i na Cyprze. W Niemczech przez lata obowiązywała dżentelmeńska umowa zgodnie z którą kampanię kończono w piątek, ale podczas wyborów w 2005 roku zrezygnowano z tego zwyczaju i walka o głosy wyborców trwa do ostatnich chwil.

Podobnie rzecz się ma w Stanach Zjednoczonych, gdzie kandydaci jeszcze dzień przed wyborami spotykają się z wyborcami agitując wśród nich.

Co ciekawe, a złamanie ciszy wyborczej w wielu krajach grożą kary finansowe (nawet do 500 minimalnych wynagrodzeń - tak jest w Hondurasie). W Nikaragui można trafić do więzienia od 30 do 180 dni, a w Meksyku nawet na trzy lata.

Cisza wyborcza OUT?
Zmiana czasu OUT?

1

@Lamora tak. Do tego dochodzi forma dnia i inne czynniki, o których pisałem wyżej .

1

@Lamora Mogę to porównać do tenisa.
Zawodowi sportowcy mają coś z robotów, ale pozostają ludźmi
Serwis szybki, groźny dla przeciwnika, Taki który nie stanie się bronią przeciwko nam samym, zawsze Wiąże się z ryzykiem i margines błędu jest mały.
Do tego dochodzi psychika.
Celne podanie - takie "byleby przebić" to praktyczne 99 na 100 prob - ale nie o taką zagrywkę chodzi - ona musi być kąśliwa , trudna do odbioru / patrz rola drugiego serwisu w tenisie .

2

@Hushovt swietnie sie oglada, polecil mi go @michal26

0

Piersza minute mozna dac spokojnie w jakims filmie Lyncha. "Bring it on home"



a tu just zupelnie inna bajka When the levee breaks.

1

@Kapitan hawk dzięki
Mam coś podobnego, ale linka wolno mi wysłać dopiero w niedzielę, po 21

18

@Kapitan hawk No, niezreczna cisza jest.

0

Jakby co, to priv.


0

Witamy na la Ramblii. Jest tu bardzo spokojnie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?